Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy anladım teşekkürler canım doktorum cuma gel dedi

Pikin hangi zamaninda ilişki gerekli ya bu karmaşadan çıkamıyorum

İnsan psikolojisi cidden çok değişik kendini neye sartlarsan onu yasıyorsun

Sabah test yapıcaksan bana göre 8 sana göre 10 saatlerimizi ayarlayıp yapalım Regl olmazsam tabi
Ya olmayacaksın işte İkide birde olmazsam deme bende korkuyorum şimdi zaten hadi ogün yapanlara destek olayı. Diye yaptım herşey okey ama benim bat yaklaştıkça korku sardı içimi İlk defa böyle hissediyorum bilemedim ki geçen ay her gün günde 2 kez yaptım nerdeyse okadar eylenceliydiki negatif olduğu halde hiç etkilenmedim umursamadım şimdi öylesine denedim ama içimde bir korku sardı beni anlatamam. 23 e daha çok var Buda bir umut diyorum artık sabah bende 10 sende 8 hadi bakalım kısmet neler çıkacak şansımıza

Hadi bakalım rastgele

Pazarda yapıcam yarına yapacam mı sende pazara heraa ya söz verdim onla da yapıcam
Heraa yazinca hadi bende ona katilayim dedim pazar icin. yarin da yapayim mi? benim bat taa 25 de ama dersen eglenelim gelirim. Ben bu ay asiri hamile hissetmiyorum kendimi gecen ay daha cok havaya girmistim olmasada

Benım bugun aksam üzeri 7 de ve 1 saat önce peceteye silince akıntıyla birlikte pembe leke geldi sonra tamamen kesildi sanırım ben adet olucam.
Ben de bekliyorum ama bu gün geciktim tık yok hala.çok nadir geriden bi göğüs damarlarım geriliyor sanki onun dışında hiçbişey yok ağrı sancı leke vs.yalnız göğüslerim şahane şişti keşke hep böyle kalsa Rahim pozisyonuyla ilgili araştırmalar yapıyorum şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…