Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sanki bende görüyorum evde çok testim var köyde yaşadığım için yarın regli olmazsam yine yaparım pazar da olmazsam pazartesi kan veririm
Inşallah hamilesindir güzelim var her şer de bi hayr belkide o gudubet eczane iyi gelmiyodu size inşallah hamilesindir insallahhh

Inşallah hamilesindir güzelim var her şer de bi hayr belkide o gudubet eczane iyi gelmiyodu size inşallah hamilesindir insallahhh
Allah'ım hayırla versin 1 sene oldu ciğer acısı neymiş tattık Rabbim yaşadığımız bu manevi acıyı bizlere kefaret eylesin o bu halimizden memnunsa elimizden bir şey gelmez..

Ayyy heyecanlandım normalde ben umutsuz olurum hiç test yapma aşamasına bile gelmeden adeti beklerim ve geç de olsa adet gelir. Bu ay ilk defa test ile yumurta takibi yaptım ya ne olsa belirti arıyorum hamile olduğumu hissetmiyorum ama yine de test yapmak için aşırı hevesliyim inşallah çift çizgiyi görürüz hayırlısıyla 💃🏼
Bende bu ay ovulasyon testi ile takip ettim ilk defa :) hayirlisi olsun hakkimizda. Birkac kisi daha katilsin toplu test iyi oluyor ya adrenalin olur biraz🤣 bende hissetmiyorum ama iste umut fakirin ekmegi misali ya tuttuysa

Kızlar bı bakar mısınız bugün adet günün göğüs ağrılarım var ara ara kasık ağrısı bir de bugün kalcam çok ağrıdı
Fotoyu karartma yapmadan bi atabilirmisin normal halini, varsa hayalaet bir cizgi belki gorurum gozum fena degil :)

Benimde bat 24 ben sabırsızlardanım. Bu sabah miratech erken gebelik testi yaptım. Hiç bir şey çıkmadı öyle ki beni ümitlendirebilecek kuruma çizgisi bile yoktu.
Hakkimizda herseyin hayirlisi diyip 23-24-25 olan kimler varsa toplu test yapalim belki birinden biri cikar yine seviniriz :)

Ya kızlar değerlendirmeleri nasıl yapıyorsunuz bi akıl verin bana. Mesela yumurtlama çatlama vs bunları üst üste mi değerlendirmek lazım. Ben yaklaşık 3 günü üst üste değerlendirmiştim. Öncesinde de 1 ya da 2 kez olmuştu. Çatlamadan sonra açıkcası bşraz salmıştım. Biraz umudum vardı tam günleri değerlendirdim diye ama olmadı. Nasıl ilerlemek lazım acaba? Özellikle hamile kalan arkadaşlar sizler nasıl yaptınız?

Al bendende o kadar.
Bu ay bal tarçın çörek otu yedim yumurtlama dönemim sancıdıydı sonra geçti, şu an tık yok.
Adete yakın hep midem bulanır o var o da adet belirtisi zaten.
Sen kaç aydır deniyorsun? Benim 1 seneyi geçti.
Bir buçuk sene oldu bizimde ama bugün adet belirtilerim başladı kasık ağrısı karın ağrısı bu ayda olmadı galiba

X