Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy bide o sorun var yaa sürekli aynı eczaneden alıyom utana sıkıla 🤣🤣 bide bi adam var hep o veriyodu gene çok şükür bi kız vardı ondan aldım ama bitti hepsi tukettim🤣🤣
Bu ay kırmızıları görürsem öbür ay salıcam valla yeter valla o paralarla kendime neler alırdım ne zaman bat geçer ondan sonra kan testi yaparım 🤣🤣🤣 (dayanabilirsem)🤣🤣

Kızlar bide erken gebelik testimde on saniye çiş akışında tütün diyo ben 10 saniye işeyemiyorum kaba yapıp ordan içine koyuyorum acaba ondan mi cikmiyo🤣🤣🤣

Kızlar bide erken gebelik testimde on saniye çiş akışında tütün diyo ben 10 saniye işeyemiyorum kaba yapıp ordan içine koyuyorum acaba ondan mi cikmiyo🤣🤣🤣
10 saniye nasıl tutucan cis akısına ne sacma bir şeymiş Allah'tan erken test almıyorum 😂😂

Ayy bide o sorun var yaa sürekli aynı eczaneden alıyom utana sıkıla 🤣🤣 bide bi adam var hep o veriyodu gene çok şükür bi kız vardı ondan aldım ama bitti hepsi tukettim🤣🤣
Biz bı köyde yaşıyoruz ilçede bir tane eczane var eşimde bende hocayiz en son eczacı eşime hocam daha olmadı mı ya bütün testleri sana sattık demişti o günden sonra 10 li olarak trendyoldan aldim

Kızlar bı bakar mısınız bugün adet günün göğüs ağrılarım var ara ara kasık ağrısı bir de bugün kalcam çok ağrıdı

Eklentiler

• IMG_20220218_192446.jpg
    IMG_20220218_192446.jpg
    87,2 KB · Görüntüleme: 70
X