Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Maşallah ne güzel, inşallah saglıkla hayırlısıyla bir evladınız daha olur, kız büyük olunca daha güzel, ablalık yapıyorlar :) benim eşimin ilk evliliğinden 11 yasında kızı var, o cok yardımcı oluyor bize. güzel duaların icin teşekkür ederim arkadasım :) evet özellikle özel hastane olunca hemen tüp bebek diyorlar, bu işte psikoloji cok onemli, güven veren bir doktor olması, eşinin rahat olması vs.
sen de ne güzel bir kürle hamile kalmıssın, Allah nasip etti mi oluyor işte ne sorun olursa olsun. yine olur inşallah, saglıkla gelsin minik :) musait zamanda kitaptan özet cıkarmaya calısıcam gönderirim sana

Gecen ay rüyamda 2-3 kez hamile oldugumu görmüstüm test yapiyordum pozitif tabi kirmizi karti yedim. Bu günde oglumu sabah erken okula biraktim eve dönünce biraz daha uyudum bi bakiyorum gögüs uclari ve o kahve kisim baya kararmis sonra inanamiyorum böyle kenarini tutuyorum geriyorum falan geri acik renk oluyor aynisini digerinede yapiyorum oda aciliyor sonra tekrar koyulasiyor bölge bölge baslarim boyle ruyaya ne bicim bilinc alti bu ya. Normalde rüyamda bu kadar sevincli yada cok uzuntulu olay yasayan baskasini gorsem ruyam cikiyor, niye bana cikmiyor

Öyle ya bilsem bende dahada erken başlardım kızım çok kardeş istiyo büyük lafı dinlemek gerek 2 yaşında iken 2. Cocuk diyorlardı ben asla diyodum kızımda melek gibi bi çocuk bebekliktede şimdide asla cektirmedi bebekken büyük insan gibi benle uyur benle uyanırdı şimdide öyle 2 gün-de memeden bıraktık çok kolay oldu tuvaletede 1 haftada alıştık hiç zorlanmadık keşke o zaman deneseydim diyorum rabbim tez vakitte nasip etsin inşallah cumlemize

işte insanın sabır tahammul seviyesi her zaman aynı olmuyor, oglum 2 yasındayken biz de istemiyorduk ki sizin kızınız gibi özellikle uyku konusunda hiç zorlamadı beni. şimdi 4 yasına girecek, birkac aydır istedik deniyoruz cunku ancak kafamız rahatladı, bakıcımız vardı bu sene krese verdik düzen oturttuk. hayırlısı inşallah cok bekletmeden saglıkla gelir minnoşlar :)

Bu gün adet günün henüz gelen giden yok bakalm

çok teşekkür ederim amin hepimiz için inşallah. Maşallah kızınız ne güzel yardımcı oluyormuş benimki 1.sınıfa gidiyor çok zorlandık okula alışması vs. bilmiyorum onunla çok ilgilenmem gerekiyor şu an doğru bi zaman mı bilemiyorum. bana ilkinde üniversite hastanesinde tüp bebeği önermişti. ben de çok teşekkür ederim sana duaların için arkadaşım inşallah sağlıkla gelir minik kardeş. teşekkür ederim zahmet olmasın size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…