Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Negatif çıkınca eşim de üzüldü bi gün geçmesi gerekiyomuş öyle söylediler dedi.Yarına kadar regl olmazsam yine bakarım duruma ama zannetmiyorum.Gün içinde olurum

Negatif çıkınca eşim de üzüldü bi gün geçmesi gerekiyomuş öyle söylediler dedi.Yarına kadar regl olmazsam yine bakarım duruma ama zannetmiyorum.Gün içinde olurum
İnşallah geç döllenmedir ve adet olmazsın sağlıklın ir gebelikle yoluna devam edersin bizede haberdar et.

İnşallah geç döllenmedir ve adet olmazsın sağlıklın ir gebelikle yoluna devam edersin bizede haberdar et.
Yok canım regl olurum gibi.ne yazık ki şansım bi kez daha yaver gitmedi :)sağlık olsun hayırlısı neyse o olsun zaten.Zamanı var herşeyin

Gece olurum diye bekledim olmadım şuan da bi ağrım sızım yok bakalım beklemedeyim 2 kez tuvalete gittim gelen giden olmadı şuan için
Canım ağrın sızın yoksa bekle bakalım. Yani normalde regl öncesi ağrın oluyorsa ve şimdi yoksa bu iyi bir şey bence.

Negatif şekerim regl olursam haber vericem.Dün yaptığım test erkendi eşimin aldığı test erken değil ve kaç ölçüyo bilmiyorum ama olsa çıkardı dünden bugüne diye düşünüyorum
Sağlık olsun yavrum ben böyle birşey okudum kullanma talimatında canım sıkıldı c bölümü t den daha silikse negatif diyor hepside aynı marka

Eklentiler

• 0E1AA363-C200-4B54-AAA4-EF156ECF39AB.jpeg
    160,8 KB · Görüntüleme: 62
Bu testi kullananlar bir bakarsa sevinirim laboquick

Eklentiler

• AAB80F9B-E375-40B0-A516-490505ECC0CF.jpeg
    112,2 KB · Görüntüleme: 62
Canım bu markanın yumurtlama testleri için geçerli bu durum. Hamilelik testleri için ilk defa böyle bir şey görüyorum. Hep silik de olsa iki çizgi varsa pozitiftir derler.
Aa olabilir ikisininde açıklaması aynı yerde tamam şimdi oldu

Evet olabilir ikisine de aynısını basmışlar demek ki :) sen gönlünü ferah tut, sağlıkla ilerler inşallah
İnşallah canım sağol Hepiniz sağolun desteğiniz için bebek kaybedince insan korkuyor herşeyde aynı senaryo oluyor çünkü

evet prolaktin 40, amh 0.03. yaşım 34 bu arada. haklısınız doktor kontrolünde kullanmak gerekiyor, ben sadece merak ettim amh düşük olunca hemen tüp bebek öneriyorlar benim bi tane çocuğum var ondan önce de yaşadım bu süreçleri tüp bebek olumsuz olmuştu daha transfer aşamasına gelmeden çok yıpratıcı olduğu için istemiyorum daha doğrusu benim gücüm yok o yüzden ilaçlarla, takviyelerle denemek istiyorum. D vitamini prowomenın içinde var okudum da o yeterli olur mu yoksa benim daha önce kullandığım da var d vitamini kalsiyum demir falan çok düşüktü benim yani yeterli gelmezse ayriyeten de kullanabilir miyim. toz şeklinde olanları ben de kullanamıyorum ya çok mide bulandırıyo bilmiyodum alırken artık mecbur kullanıcam. çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz bilgilendirdiğiniz için

Yaaaaa hiç bir belirti yok ne kasık ağrısı ne göğüs hassasiyeti bilmiyorum yine olmadı galiba sende var mı bir şeyler birde ne zaman test yapacaksın beraber yapalım
Al bendende o kadar.
Bu ay bal tarçın çörek otu yedim yumurtlama dönemim sancıdıydı sonra geçti, şu an tık yok.
Adete yakın hep midem bulanır o var o da adet belirtisi zaten.
Sen kaç aydır deniyorsun? Benim 1 seneyi geçti.

yaa bilmiyodum ben, stresten olmuştur benimki incir çok tüketmiyorum stresli bi hayatım var. kafayı rahatlatmak çok önemli gerçekten, başka tetikleyen yiyecekleri bilmiyorum da googlea bakayım bi siz de biliyorsanız yazar mısınız rica etsem. hayıt otunu çay olarak mı tükettiniz, sirke, yağ şeklinde tüketenler de var bi de suyu da çıkarılıyo. prolaktinim 40, amh de 0.03. çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…