Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben geçen ay pozitiftim 4 gün gecikme ile adet oldum kimyasaldı çok saygılıydı bu ay 4. Gun erken gebelik yaptım negatifti dünde normal kaset yaptım yine negatifti malesefki
Benim de ovulasyon kar hep pik ama gebelik işte gördüğünüz gibi hep bugün yine yaptım son ovulasyon testi kalmıştı onu yaptım şimdi o da öyle bakalım öğleden sonra kan vermeye gidebilirsen gidecm

Eklentiler

• IMG20220218112822.jpg
    158,6 KB · Görüntüleme: 37
Kızlar bugün bat günüm normalde bu saatte regl gelirdi hala gelmedi. İçimden bir ses birkaç gün günün geçebilir dese de çok heyecanlıyım inşallah bu ay olur
Hemen umutlanmadan önce biraz bekle yoksa üzülüyoruz ben çok yaşadım bunu en az 4 gün bekle ben 4. Gün gecikmemde adet olmuştum

Hemen umutlanmadan önce biraz bekle yoksa üzülüyoruz ben çok yaşadım bunu en az 4 gün bekle ben 4. Gün gecikmemde adet olmuştum
Canm geçen ay bn düzenleyici ilaç kullandım 20 sinde adet olmam gerekiyordu ama 14 ünde oldu bir hafta önce ama 12 gün sürdü dediğim gibi önce az az kahve rengi sonra 6 günden sonra kırmızıya döndü ilaç da yan etkisine yaparmış onn için bilmiyirm 13 ünde olmm gerekiyordu acaba ilk 6 gün adet değil miydi son 6 gün mü adetti diyorm o da 19 una geliyor bilmiyirm yani karışık birZ

Yaptım ama negatif.Kaç ölçüyo onu da bilmiyorum
Yaaa ama olsun bazen adet günü bile olsa çıkmayabilir. Adet olmadığın sürece umut vardır. Adet belirtin var mı peki? Mesela benim dün çok fazla bel ve karın ağrım vardı çok geçmeden de adet oldum.

Yaaa ama olsun bazen adet günü bile olsa çıkmayabilir. Adet olmadığın sürece umut vardır. Adet belirtin var mı peki? Mesela benim dün çok fazla bel ve karın ağrım vardı çok geçmeden de adet oldum.
Gece olurum diye bekledim olmadım şuan da bi ağrım sızım yok bakalım beklemedeyim 2 kez tuvalete gittim gelen giden olmadı şuan için

Negatif şekerim regl olursam haber vericem.Dün yaptığım test erkendi eşimin aldığı test erken değil ve kaç ölçüyo bilmiyorum ama olsa çıkardı dünden bugüne diye düşünüyorum
Kaset de 20 şerde ölçüyor bu arada bence adetin gelmezse kan ver bak mümine bekledi kese falan oluşmuş takip etti kendisini gebelik devam etmedi sağlıklı değildi ama en azından kendi sağlığını bilmiş oldu müdahale falan gerekirse bilmiş oldu aman diyim adet gelmezse kan ver bana sorarsan şimdiden ver ama biliyorum yurtdışında zor ben bir arkadaşa sordum kadın Dr randevu alıp verebiliyormusuz beta için aklında olsun ihtiyacın olursa randevu zor bulunuyor istersen Dr araştır kendine şimdiden bir bak ben mannheim da oturuyorum 3 ayda buldum randevu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…