Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim de iki gün üst üste böyle pembe cikmisti kaset testteki daha az belliydi, kaset testi yaptiktan sonra 2. gün adet günümdü deger 443 falandi hatta ondan 1-2 gün sonrada keseyi görmüstüm :)
Benimde bugün 2. Adet günüm Allahım inşallah sağlıklıdır 🥰

Benimde bugün 2. Adet günüm Allahım inşallah sağlıklıdır 🥰
Hic aklina kötü birsey getirme, var ve seninle🤲 Kaset testlerde adetten 1 hafta yada 10 gün falan gecince baya kirmizi cikiyor sanirim. Kan verirsen degerini ögrenirsin icin rahat eder, saglikla gelsin minnos🥰🥰

Hic aklina kötü birsey getirme, var ve seninle🤲 Kaset testlerde adetten 1 hafta yada 10 gün falan gecince baya kirmizi cikiyor sanirim. Kan verirsen degerini ögrenirsin icin rahat eder, saglikla gelsin minnos🥰🥰
İnşallah teşekkür ederim çok dua ediyorum darısı tüm gönülden isteyenlere olsun

merhaba daydream, hangi takviyeleri kullanıyorsunuz acaba geriye dönük mesajlara baktım ama bulamadım yeni üyeyim de ben, bana da doktorum bi takviye verdi prowomen diye henüz başlamadım, bi de dostinex verdi.
merhaba. sizde prolaktin yüksek sanırım. ben sadece tavsiye olarak ileteceğim, bazen birine iyi gelen birine ters etki yapabiliyor, oyuzden iyi arastırın olurmu, gerekirse doktora sorabilirsiniz.
doktorum impryl onerdi bir de goodday dimplus diye bir takviye.
ben kendim arastırdım biraz, bunlara ek olarak omepaQ10 kullanıyorum.
bir de D vitamini yumurtlama kalitesi icin önemliymiş, baska bir doktor Qfolin diye bir folikasit takviyesi onermişti icinde D vit.var, sanırım ya bunu ya da ayrı bir D vitamini takviyesi kullanacagım.
prowomen de cok iyiymiş ama ben toz seklinde olanları tüketemiyorum, inşallah sizde faydalı olur.

merhaba daydream, hangi takviyeleri kullanıyorsunuz acaba geriye dönük mesajlara baktım ama bulamadım yeni üyeyim de ben, bana da doktorum bi takviye verdi prowomen diye henüz başlamadım, bi de dostinex verdi.
Prolaktin yüksek olduğu için vermiştir stres, incir ve bazı yiyecek içecekler yükseltir. Kafayı rahatlatmanızı tavsiye ederim benim o şekilde düştü birde onu tetikleyen yiyeceklerden içeceklerden uzak durun bunun yanında hayıt otu iyi geliyor 3 ay düzenli kullanmıstim

X