Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok ben

yok benim adetime 6-7 gün var kuzum ben rahat ol diye sana yazdım beta için düzenli ilerler demek istedim ben sabah test yaptım şöyle çıktı
Teşekkür ederim Canım tabloda senin BAT 15 Şubat gözüküyor o yüzden öyle yazdım. Daha varmış test yapmak için sabırsızlanmışsın

Rabbim daim etsin kuzum dostluğunuzu çok güzel birşey valla yaşadıklarınıza ben duygulandım hep birlikte olun evlatlarınızla birlikte

Seninki benden muhtemelen daha erken. Doktora gidince anlarız zaten. Ben yarın gideceğim gibi görünüyor. Benimki erken gebelik sanırım
23 ocak yumurtlamaydı. Evet bakalım Cumartesiyi iple çekiyorum. Git için rahat etsin.

Teşekkür ederim Canım tabloda senin BAT 15 Şubat gözüküyor o yüzden öyle yazdım. Daha varmış test yapmak için sabırsızlanmışsın
Evet önceden öyleydi ama şaibeli bir yumurtlamam var onu değerlendirdim ona göre 23 olabilir diye yazdım ama bazen karışıyor arada sorun değil.bende bekliyorum işte test bilerek erken yaptım bugün yapacak arkadaşlara destek olacam dedimnegatif çıkar bu kadar sürede diye kendimi hazırlamıştım ama garip bir belirti var gibi oldu orada

Anladım canım inşallah vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…