Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
benim de 2 gün var bata aynı şekilde silik benim de. kan mı versek napsak bilemedim ki hiç. ama aşırı derecede de regl belirtim var belim kasıklarım çok ağrıyor. krem rengi akıntım da var
Bende ağrı sızı yok göğüslerim çok şişti sadece.Akıntı var benim de kıvamlı ama.Şu kuruma çizgisi konusu beni aşırı geriyo eğer öyle bişey değilse var diyebilirim aşk yaşıyorum şuan testle Kuruma çizgisini Detaylı anlatabilicek biri var mı Kızlar ?

8 inde aksam çatladı işte canım 24 diye hesapladım ben
Biz aynı gibiyiz ben bu sabah test yaptım erken gebelik arkadaşlara destek için sanki var gibi geldi

Eklentiler

• 2E8DB446-8DF5-4D97-A816-7C7B4F551794.jpeg
    65,9 KB · Görüntüleme: 57
  • 8DA0953C-B5B6-47F8-9E57-C5762DC02FD5.jpeg
    61,1 KB · Görüntüleme: 55
Yok ben
Canım senin âdetin iki gün geçmiş galiba kan yada idrar testi yaptın mı?
yok benim adetime 6-7 gün var kuzum ben rahat ol diye sana yazdım beta için düzenli ilerler demek istedim ben sabah test yaptım şöyle çıktı

Eklentiler

• 11DA9223-B76D-40E8-91A5-800EC45141AB.jpeg
    65,9 KB · Görüntüleme: 48
  • 9236395C-BC36-4690-A22F-FB699A11749F.jpeg
    61,1 KB · Görüntüleme: 50
Yaaaaaaaa muhteşem birşey .. ne güzel çok sevindim Allah daim etsin dostuklarinizi.. çok tatlı gerçekten MashaAllah..
Aminn tesekkur ederim. Gercekten cok iyi oldu herseyi birbirimize sorduk, birbirimizle paylastik cocuk buyutmekle ilgili. Uzakta olsak birlikte buyuttuk, ilerde kismet olurda o günlere gelirsek cocuklarimizda görüsür.

harika birşey yapmışsınız güzel dostluklar kazanmak lazım her zaman güzel izler bırakmak ne mutlu size valla birbirinize en kötü ve en güzel zamanlarda destek olmuşsunuz
Tesekkur ederim O güzel dostluklar bazen hic beklenmedik yerlerde buluyor insani. Suyunuz geldiginde yada doguma giderken ilk gruba yazdik, öyle ki esimi uyandirmadan kizlara yazdim sonra esime suyum geldi dedim. 3 kisi ayni günde dogum yaptik, surekli haberlestik grupla. Gercekten cok buyuk bir destek oldu bizim icin hamilelikte ve cocuklari buyuturken.

Kızlar ben elendim şimdi regl oldum. yerleşme kanaması olduğunu da sanmıyorum. adet kanaması gibiydi.

Demek ki hayalet çizgilere güvenmemek lazım umutlanmıştım ama çok da ağrım vardı hamile olsam sanırım bu kadar ağrı olmazdı. hala bakıyorum teste ve görüyorum çizgiyi ama adet oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…