Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım hiç belli olmaz sen gene de bekle bakalım bi, ama yani şaşırdım açıkcası ne bileyim çizgi olunca hamilelik olmuyor mu o zaman o çizgi neden çıktı hiç anlamadım 😒
Bi yıkasana gidicek mi çizgi.Kuruma çizgisi ise kayboluyomuş.50 kere yıkadım benimki gitmedi ama yine de aşırı silik olması umut vaadetmiyo bat bukadar yakınken

Selam kızlar bugün bat günüm normalde 27-28 günde olurum bugün 28. Gün kürtaj oldum ağustos ayında son 3 aydır gününğ geçmiyor dün akşam regl ağrılarım girdi ama bugün bir şey yok test yapmaya korkuyorumm

Selam kızlar bugün bat günüm normalde 27-28 günde olurum bugün 28. Gün kürtaj oldum ağustos ayında son 3 aydır gününğ geçmiyor dün akşam regl ağrılarım girdi ama bugün bir şey yok test yapmaya korkuyorumm
Bende 4 ay önce kürtaj oldum bugün regl günüm böyle çıktı canım dene bence

Eklentiler

• AE9AE106-758D-4EC3-BDA2-F84607212A08.jpeg
    AE9AE106-758D-4EC3-BDA2-F84607212A08.jpeg
    29 KB · Görüntüleme: 34
Bi yıkasana gidicek mi çizgi.Kuruma çizgisi ise kayboluyomuş.50 kere yıkadım benimki gitmedi ama yine de aşırı silik olması umut vaadetmiyo bat bukadar yakınken
Yıkadım yıkadım gitmedi ki :KK43: of valla yani anlamadım ki yerleşme kanaması olmadığına da eminim

Bende 4 ay önce kürtaj oldum bugün regl günüm böyle çıktı canım dene bence
Yaaa çook sevindim canıım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Alayım çıkarsam test diyorumya çok korkuyorum test yapmaya ama bakalım hayırlısı olsuun. Neden dolayı kürtaj olmuştun

X