Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kimyasal yaşadım canım 4 gün gecikme ile adet oldum testlerde pozitifdim
Yaa benim gibi, OCAK ayında bende pozitif gördüm ama kimyasal oldu, bu ay var mı sende birşeyler😊 15 Şubat'ta benim kanda 72.31 çıktı yarın testi tekralayacağım doktor gel dedi inşallah devam eder kimyasal dan korkuyorum tekrar çünkü adet günüm yarın bakalım betahcg kaç çıkacak inşallah yükselmiştir amin

Valla bizde 1,5 yıllık evliyiz ama 3 aydık birlikteyiz bu performans çok iyi sistit zannetmem de gebelikten biliyormuudun
Yaaa öyle mi bilmiyordum öncekinde olmamıştı öyle bir belirti eşim nöbette oluyor bazen yakalayınca kaçırmıyorum bende 😻

Arkadaşlar ovulasyon testime baka misinz en sondaki bugünün gebelik testi yok elimde bununla takip edeyim istedim

Eklentiler

• IMG_20220217_125432.jpg
    IMG_20220217_125432.jpg
    25,8 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG20220217125315.jpg
    IMG20220217125315.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 54
Kızlar peki ben kan versem mii? benim de burcu gibi aynı silik çizgi ama gösterdiğim herkes gördü çizgiyi? bat 19 şubat beklemek mi iyi kan vermek mi bilemedim

Yaa benim gibi, OCAK ayında bende pozitif gördüm ama kimyasal oldu, bu ay var mı sende birşeyler😊 15 Şubat'ta benim kanda 72.31 çıktı yarın testi tekralayacağım doktor gel dedi inşallah devam eder kimyasal dan korkuyorum tekrar çünkü adet günüm yarın bakalım betahcg kaç çıkacak inşallah yükselmiştir amin
Süper hiç bir şey olmayacak rht ol

Benim bata 1 gün var bukadar silik olması normal gelmedi
benim de 2 gün var bata aynı şekilde silik benim de. kan mı versek napsak bilemedim ki hiç. ama aşırı derecede de regl belirtim var belim kasıklarım çok ağrıyor. krem rengi akıntım da var

Maviesil23 Maviesil23 canım durumun nasıl oldu,ben bugün acile gidip kan vereceğim inşallah

Selam kızlar bugün bat günüm normalde 27-28 günde olurum bugün 28. Gün kürtaj oldum ağustos ayında son 3 aydır gününğ geçmiyor dün akşam regl ağrılarım girdi ama bugün bir şey yok test yapmaya korkuyorumm

Dün erken gebelik negatif bu gün de kaset test negatif yarın adet günün kuzum ama umutsuzum. Çok sevindim senin adına inşallah yükselmiştir degerin🧡🧡🧡😊

X