Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herkese hayırli aksamlar .Bugün 8 dpo, dün kan tahlili 0,1den kücük çıktı. Biraz önce predictor early yaptım foto atıtorum, sizce umut var mı hala benim icin 🙏😔😔
Koruma cizgisinede benziyor yani kanda cikmayip birgun sonra idrarda cikmasi bilemedim ck mantikli gelmedi insallah vardir tabi herseyin hayirlisi

Canım kötü düşünmeyelim son ana kadar ümit var ve bence böyle heyecanlanmak ümitlenmekte güzel şuan en azında bir umudumız var öyle düşün ❤️
Öyle tabi canım kırmızıları görene kadar ümitle beklemeye devam🥰
Güzel haberlerini bekliyorum cuma günü hürmetine hadi bakalımmm bol bol da dua edeyim sana bebisin güzelce yerlessiiinnn😍😍😍❤❤
Allah razı olsunn bol bol et hem de😍 yarın perşembe yasin okuduğumda ben de sana bol bol dua edicem kuzum bebişinin minnak kalbinin atışlarını sağlıcakla duy diye😍
Kizlar goruyor musunuz bilmiyorum cok sikik bir cizgi var adetimede 6 gun var 10 once falan yaptim sizce hamile miyimm :KK43:
benim de böyle 10.dk da çıktı kuruma çizgisi midir diye çok kararsız kaldım inşaAllah bebişin seninledir canım🍀

Allah razı olsunn bol bol et hem de😍 yarın perşembe yasin okuduğumda ben de sana bol bol dua edicem kuzum bebişinin minnak kalbinin atışlarını sağlıcakla duy diye😍

benim de böyle 10.dk da çıktı kuruma çizgisi midir diye çok kararsız kaldım inşaAllah bebişin seninledir canım🍀
İnsallah benimledir 🙌 gebelik olustu mu peki sonuc ne oldu ?

Ay Allah razı olsun canım benim güzel düşüncen yeter❤ kalbinin güzelliğini yaşarsın 2 gün sonra görürsün mucizeni insallahh❤😍😍

Evet normal doğum ne kadar doğru bilmiyorum ama büyükler hep der ya normal doğum kadını yeniler diye öyle bişey sanırım. Doğumdan sonra kontrole gittim. Doktor tamamen temizlendiğini söyledi kistlerin.
Evet canım bende oyle duyuyorum ondan sordum maşallah ne güzel peki sadece pco görüntüsü mu vardı yoksa adet düzensizliği tüylenme gibi sorunlarda var miydi

Kızlar benim sonuçlar normal çıktı sanırım.sadece prolaktin yüksek her zamanki gibi
E2 31,4
FSH 9,51
Tsh 2,34
LH 5,11
PRL 48,9

Seninle tarihlerimiz aynı çatlamada da öyle sen hiç test yapmış mıydın kuzu
Yaptım canım ilk 2 resim erken gebelik ptesi yapmıştım karartınca belli oluyo ama çıplak gözle net görüyodum ama pek güvenemedim. Bugun de normal kaset test yaptım son 2 resim o da 10.dakikada çizgi çıktı belli olsun diye yine karartım resmi. Buna rağmen yine de emin olamıyorum belki kuruma çizgisidir diye çünkü hafif hafif regl ağrısıda oluyo gibime geliyo. Bakalım artık hayırlısı olsun cumaya kadar gelen giden olmazsa tekrar test yapıcam canım🌼 sen test yapmış mıydın peki?

Eklentiler

• 384015C4-ECE2-4D68-8C01-C6BA1EA65A16.jpeg
    384015C4-ECE2-4D68-8C01-C6BA1EA65A16.jpeg
    83,5 KB · Görüntüleme: 54
  • 8673F5E7-1EA3-4EF9-BC96-E07F7E170194.jpeg
    8673F5E7-1EA3-4EF9-BC96-E07F7E170194.jpeg
    214,4 KB · Görüntüleme: 51
  • D8DDF7FF-6F2A-4143-8F0D-B8139EE2D57F.jpeg
    D8DDF7FF-6F2A-4143-8F0D-B8139EE2D57F.jpeg
    82 KB · Görüntüleme: 52
  • D8989C34-C53C-4FFF-A9EC-01B043788752.jpeg
    D8989C34-C53C-4FFF-A9EC-01B043788752.jpeg
    89,8 KB · Görüntüleme: 49
Merhaba kızlar bir süredir sizleri takip ediyorum ve sessizce uzaktan heyecanınızı paylaşıyorum. Bugün aranıza aktif olarak katılmaya karar verdim. Benim bat 24 şubat beni de listeye eklerseniz sevinirim.
Merhaba hoşgeldin 🥰 İnshaAllah güzel haberi alırsın bu ay 🤗

-Arwen- -Arwen- Arkadaşı etiketleyim seni eklesin listeye

Test markamız aynı canım benim bat 11 şubat bende öğlen 2de yaptım 10.dakikada böyle çıktı. Ben de çok kararsızım acaba kuruma çizgisimidir diye hala emin olamıyorum😄 hayalet mayalette olsa azıcık şu çizgiyi görmek çok güzel sürekli bakasım geliyo en sonunda çöpe atrım😂 inşaAllah gerçeğinide görürüz yakın zamanda😍 senin bat ne zamandı canım?
Canım normalde kuruma çizgisi değilse yanılma payı çok düşük yani İnshaAllah hamissindir 🥰🤲🏻

Kızlar benim sonuçlar normal çıktı sanırım.sadece prolaktin yüksek her zamanki gibi
E2 31,4
FSH 9,51
Tsh 2,34
LH 5,11
PRL 48,9
Görüşümde prolaktin yuksek digerleri referans arasi icinde kaliyorsa normaldir prolaktin icin ilac icmiyormusunuz bnmde pro hep yuksek ilaca ragmen dusmuyor olmasi gerekene :/

Ya kızlar bisey sorucam ben sadece 1 kere soğan suyu içtim tek bardak sabahına hem intihap hem yumurtlama akintim geldi pik 2 gun sürdü hatta neyse ama o günden beri beyaz akıntı geliyo sürekli hatta ilişki sırasında bile kotu bisey mi bu gebeliği engeller mi acaba

Yaptım canım ilk 2 resim erken gebelik ptesi yapmıştım karartınca belli oluyo ama çıplak gözle net görüyodum ama pek güvenemedim. Bugun de normal kaset test yaptım son 2 resim o da 10.dakikada çizgi çıktı belli olsun diye yine karartım resmi. Buna rağmen yine de emin olamıyorum belki kuruma çizgisidir diye çünkü hafif hafif regl ağrısıda oluyo gibime geliyo. Bakalım artık hayırlısı olsun cumaya kadar gelen giden olmazsa tekrar test yapıcam canım🌼 sen test yapmış mıydın peki?
İlk ikisinde daha net 5 dkk icinde ciktiysa bence ihtimal yuksek

Kizlar ikince kez normal gebelik testi yaptim cok silikte olsa 3.dkda falan ikinci cizgi gozukuyor fotografta belkide net degildir ama bilemedim buda yanilma payi olabilir mi acaba sabah erken gebelik testini yapacagim
Canım burda net görüyorum ben inşaAllah vardır😍
İnsallah benimledir 🙌 gebelik olustu mu peki sonuc ne oldu ?
Henüz tekrarlamadım canım eğer Allah şzin verir de regl olmazsam cuma günü tekrar yapıcam inşaAllah hepimiz güzel haberler alırız😇

Ya kızlar bisey sorucam ben sadece 1 kere soğan suyu içtim tek bardak sabahına hem intihap hem yumurtlama akintim geldi pik 2 gun sürdü hatta neyse ama o günden beri beyaz akıntı geliyo sürekli hatta ilişki sırasında bile kotu bisey mi bu gebeliği engeller mi acaba
Benden de geliyor hep beyaz katı kıvamlı gibi bazen biraz akici kıvamlı gibi kötü oldugunu sanmam

Ay görmeyelim lütfen ben gecen ay kalan pedlerimi görümceye verdim benim daha ihtiyacım olmayacak diyerek nasıl o kadar eminsem 😄😄😄ped olmuş 50 lira 😂 bu arada akıntın falan var mı canım benim yoğun akıntım var bugün ara ara da karnıma ağrı giriyor
İşte boyleee olmak lazım olumlu ve pozitif 😁💪🏻

Canım normalde kuruma çizgisi değilse yanılma payı çok düşük yani İnshaAllah hamissindir 🥰🤲🏻
Evet bencede cumayı bekle.. o günde güzel haberler var İnshaAllah 😉🤭
Allah razı olsun canım çok çok silik olunca insan güvenemiyo kaç kere başıma geldi çünkü şaşı olmadan ikinciyi çizgiyi net gördüğüm an da artık var dicem😂 inşaAllah hepimiz güzel haberler alırız canım Rabbim bizlere de evlat sahibi olmayı nasip etsin inşaAllahhh🤲🏻🥰

İlk ikisinde daha ner 5 dkk icinde ciktiysa bence ihtimal yuksek
7-8 dk için de çıktı ama erken gebelik testlerinde bazen böyle görüp kan da negatif öğrendiğim için emin olamıyorum. inşaAllah dediğin gibi ihtimal vardır canım cumaya kadar regl olmazsam tekrar edicem 😇

X