Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bu gebelik belirtisi gögüs ağrısı nasıl oluyor ya. Benim sadece gögüs uclarım acıyor hatt böyle sanki yara olmusta sızlıyor gibi. Regl belirtilerim arasında benim gögüs ağrısı yoktur.

Bu yilki kipkirmizi olsun cnm. Bugun ogleden sonra reglim geldi. 12.gunum daha
Hayalisine de razıyız biz ahh be kuzum üzüldüm niye erken oldu ki acaba?? Neyse muallakta bırakmasından iyidir boşver. Yine denicez, sabırla denicez. Elbet gelecek bizim bıdıklar da
Allah iyiliğini versin önce teste baktım, kalbim gümgüm..
2 gün kala sipsilik çıkmış ama çıkmış haydi o zaman yarın rastgele
Hahaha severim aksiyonu hadi bakalım yarın akıbeti nolacak görücez
Üşenmedim taaa geçen yılki mesajlarımdan buldum. Merak ettim acaba o zaman belirti falan hissetmiş miyim diye. Hiçbişey hissetmemişim. Öğrendiğim gün kasık ağrısı başlamış o kadar. Baktığım iyi oldu tabii kan verecektim ben bugün aslında, sağlık ocağının önünden geçtim sabah. Vazgeçtim çünkü umut peşinde koşmak iyi geliyor psikopatım ben durumu kesinliğe kavuşturmak istemedim, sürünmeyi seviyorum

Kızlar bu gebelik belirtisi gögüs ağrısı nasıl oluyor ya. Benim sadece gögüs uclarım acıyor hatt böyle sanki yara olmusta sızlıyor gibi. Regl belirtilerim arasında benim gögüs ağrısı yoktur.
Hıh tam da öyle oluyor bende işte hamile olduğum zamanlar öyle olmuştu yani. Ayyy çok heyecanlı

Kuzum sen 13. gün mu regl oluyorsun? Ben çatlatma iğnesinden sonra 15. gün oluyorum
Vallahi bende tarihler karıstı 28 i akşam üzeri çatlatma iğnesi vurundum 29 unda çatlama oldu canım bu arada benim ilk çatlama iğnem ve ben 27 günde bir adet oluyorum

Şuan deli gibi sızlıyor benimkiler inşallah gebelik belirtisidir adet öncesi de acıma olurdu canım ilk kez böyle sızlıyor

Vallahi bende tarihler karıstı 28 i akşam üzeri çatlatma iğnesi vurundum 29 unda çatlama oldu canım bu arada benim ilk çatlama iğnem ve ben 27 günde bir adet oluyorum
Benim de 26-28 günde bir oluyor.. Çatlama 36-40 saat sonra oluyor demişti doktorcum.. ne biliyim ben de merak ettim işte resmen ince hesaplardayız

Benim regl 16-20 yaşlarındayken hep mide bulantısı hatta kusmalı oluyordu yıllar geçtikçe zamanla bitti.

Kizlar ikince kez normal gebelik testi yaptim cok silikte olsa 3.dkda falan ikinci cizgi gozukuyor fotografta belkide net degildir ama bilemedim buda yanilma payi olabilir mi acaba sabah erken gebelik testini yapacagim
Görünüyor kuzum yaaa
Ayyy çok heyecanlı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…