Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çatladıktan sonra da tuttu mu tutmadı mı onun stresiyle geçiyo böyle daha güzel güzelce büyüsün yeterli olgunluğa gelsin öyle çatlasın 🤗 hem bi anda çatlıyor o canım benimde bu şekildeydi bi anda pik oldu
İnşallah canım 🙏🏻

masallaaaahhh ya cok sevındım bu testlerı gorunce cok mutlu oluyorum ,
ınsallaahh bızlerede nasıp olur benımde bugun karnım agrıyor bat 15subat :KK43:
gogus agrın falan varmı canım?
Yok canım hiç göğüs ağrım olmadı , sadece bu hafta hep uykum vardı, birde bu sabah bulantım oldu ara ara karında sızlamalar. İnşallah Rabbim üç ayların yüzü suyu hürmetine tez vakitte nasip etsin inşallah 🙏🏻 Çok erken değil mi bat 15 şubat ise olabilir mi acaba ?? İki üç gün tekrar edip olmazsan test yap bence canım

partalina_ partalina_ hepsonradan hepsonradan S sedacamasal kızlar heyecan yapmayın 🤣🤣 geçen yılki testimin fotosu bu, bulunca örnek olsun dedim. Burda HCG 26 çıkmıştı. Ve bu test bata 2 kalaydı, yani iğneden 12 gün sonra. Yarın için kendime umut aradım galiba ☺️ yarın ola, hayrola

Eklentiler

• Screenshot_2022-02-09-21-56-32-36_afc2290b2d3c4ba0ee2355032c5bc572.jpg
    Screenshot_2022-02-09-21-56-32-36_afc2290b2d3c4ba0ee2355032c5bc572.jpg
    36,1 KB · Görüntüleme: 67
Bat bugündü olmadı ama test de yapmadım ayağa kalkınca bıçak saplanır gibi ağrı hissediyorum var mı böyle yaşayan arkadaşlar

partalina_ partalina_ hepsonradan hepsonradan S sedacamasal kızlar heyecan yapmayın 🤣🤣 geçen yılki testimin fotosu bu, bulunca örnek olsun dedim. Burda HCG 26 çıkmıştı. Ve bu test bata 2 kalaydı, yani iğneden 12 gün sonra. Yarın için kendime umut aradım galiba ☺️ yarın ola, hayrola
Allah iyiliğini versin önce teste baktım, kalbim gümgüm..
2 gün kala sipsilik çıkmış ama çıkmış 🤗 haydi o zaman yarın rastgele 🐝🐥

Yok canım hiç göğüs ağrım olmadı , sadece bu hafta hep uykum vardı, birde bu sabah bulantım oldu ara ara karında sızlamalar. İnşallah Rabbim üç ayların yüzü suyu hürmetine tez vakitte nasip etsin inşallah 🙏🏻 Çok erken değil mi bat 15 şubat ise olabilir mi acaba ?? İki üç gün tekrar edip olmazsan test yap bence canım
Ah ne güzel dua aminnn kuzum ya♥️🤲
Regl ağrısı gibiydi dün ,şuanda yok pek ama bazen hiç ağrım olmadan bakıyorum regl olmuşum artık çözemiyorum, iki üç gün kala bı test yaparım pek umudum yok ama nasip tabiki ❤️🤲🤩

Vallahi direkt fotoya baktım durmamış yine test yapmış hemde hayalet çizgili dedim 😄sen gecen yılın testini nasıl buldun ya 😂 umutsuzluğa düşmek yok demiştik hani yarın ola hayrola bakalım ben karantinada olmasam şimdiye gidip kan tahlili vermiştim de cıkamıyorum malum meraktan çatlıcam var mı yok mu 😏

Ah ne güzel dua aminnn kuzum ya♥️🤲
Regl ağrısı gibiydi dün ,şuanda yok pek ama bazen hiç ağrım olmadan bakıyorum regl olmuşum artık çözemiyorum, iki üç gün kala bı test yaparım pek umudum yok ama nasip tabiki ❤️🤲🤩
Benim de hiç yoktu, adeti bekliyordum gerçekten. Bana umudun olmadığı an gelir demişlerdi Rabbim büyük inşallah bebeğin seninledir 🙏🏻 ❤️😍

Vallahi direkt fotoya baktım durmamış yine test yapmış hemde hayalet çizgili dedim 😄sen gecen yılın testini nasıl buldun ya 😂 umutsuzluğa düşmek yok demiştik hani yarın ola hayrola bakalım ben karantinada olmasam şimdiye gidip kan tahlili vermiştim de cıkamıyorum malum meraktan çatlıcam var mı yok mu 😏
Silik çizgiler kanda da 3-5 çıkıyor iyice deli ediyor adamı.. biz sakin sakin testlerimizi yapalım bat gününe kadar kah gülelim kah hayaller kuralım 🥰🥰🥰

Size saçmalık gelebilir ama sormakta istiyorum,adetim normalde 11 şubattı fakat 7sinde geldi,bugün acayip derecede mide bulantısı baş dönmesi kusma var birşey yitip içemiyorum bile 🤦🏼‍♀️ etrafında böyle birşey yaşayan oldumu hiç
Şiddtli regl sancım olduğunda ben de böyle oluyorum

X