Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çocuk nezmaan diyene.. canım istediği zaman diceksin canım .. kocamla beraber vakit geçirecek daha erken genciz .. çocuğa daha var deyin gitsin yaaa sonrada salllaaaaaa
Kesinlikle katılıyorum bu emojileri nereden buluyorsunuz acaba bende onu merak ettim ve buldum

Kesinlile denemediğimiz şey kalmadı belki böyle tuttururuz inşallahhh

günaydın kızlar, sma testi artık saglık ocaklarınsa yapılmaya başlanmış diye okudum, esıme bır gun gıt kan ver dedım
haberınız olsun eger düşünen var ise
Evli olanlarda yaptırabiliyor mu acaba canım ya..Evlilik arifesinde olanlar diye söylemişlerdi haberlerde

Evli olanlarda yaptırabiliyor mu acaba canım ya..Evlilik arifesinde olanlar diye söylemişlerdi haberlerde
Bu program kapsamında evlilik öncesi, evlilik raporu almak için aile sağlığı merkezine başvuran tüm çiftlere ve hali hazırda evli olup çocuk sahibi olmayı planlayan ve testin yapılmasını talep eden tüm çiftlere aile sağlığı merkezlerimizde SMA tarama testi ücretsiz şekilde uygulanacaktır.
27 Ara 2021

Benim bildiğim yapabiliyo evliler önce erkekten test alıyolar duruma göre gerek görülürse kadın da veriyo
teşekkürler canım
canım hiç çocugun yok ıse yaptırılıyormus esım bı gıtsınde buraya detaylı yazarım
çocuk yok canım daha bekliyos bakalım .. Tamam canım bilgi verirsen ona göre eşime söyleyim gtsin.Devlet hastaneleri yapıyor dimi?

ooo süper aile sağlığı merkezi diyo

Merhaba kizlar hic aranizda hayit tohumu kullananlar oldu mu. 12 gundur uyguluyorum. Fakat ovulasyon günlerim bu gunler. Bilmiyorum devam edeyim mi. 6 aylik evliyiz esimde sadece ileri haraketde zayiflik var amma doktor hamilelik ola bileceyini soyledi. Yani o kadar da zayif degilmis. Ben amma hic hormonlarima falan baktirmadim.Bu ay hayit tohumu yaptim bekliyorum

Kızlar benim eşim gitmişti SMA testi yaptırmaya sağlık ocağına, ordaki doktor sadece evlilik öncesi çiftlere yapıyoruz diyip geri göndermişti. Ama siz gene de bir sorun belki bizim doktor sorunludur.
derler valla doktorlar da bı tuhaf, ınanırım
teblıg bellı yazılan ortada yanı daha neyın derdındeler anlamıyorum

-Arwen- selamlar dostlarım. bugün itibarıyla 21 ocak regl olup bende aranıza katıldımhiç ovulasyon takibi yapmadım ama bu ay denemek istiyorum. nasıl yapacağımı sorup sizi darlarım artık

Bende katılmak isterim aranıza ama tarih daha belli değil

benide ekler misiniz 10 şubat :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…