Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kecıboynuzu kaynatıyorum canım ben, kecıbıynuzu pekmezı, fındık, ceviz,havuç, bıtter cıkolata , muz, arı sutu bal propolıs
Saraçoğlunın tarifini mi canım ilk bir hafta sabah aliam sonrasında yatmadandı değil mi? Arı sütü bal propolisnasıl kullanıyorsunuz

merhaba canım. haklısın kafamızı rahatlatmak için telkinde bulunmak işimize yarayabilir. inşallah aşılaman tutar bu kez bize de umut olursun. toplamda iki haftalık bir süreç mi o zaman aşılama yumurta takibi yapıp gününe karar veriyorlar öyle mi
inşallah hepimiz güzel haberler veririz.
evet önce adetin 3. günü bi kontrol ediyo doktor ve ilaca başlatıyor ben daha önce 2 kere daha klomen kullanmıştım onlarda yumurta gelişimi güzel olduğu için klomenle (birlikte estrofem diye bir ilaç daha alıyorum) devam etti doktor. klomen bittikten 2 gün sonra görmek istiyo yumurta oluşmuş mu kaç mm olmuş diye ordan sonra da aşılama için hesaplar yapılıyo :) çatlatma iğnesi olduktan 36 saat sonra aşılama yapılıyor sonra da bekleme kısmı başlıyo ki en zoru o tuttumu tutmadımı bugün kaçıncı gün var ya o 14 gün geçmek bilmiyor ya

Saraçoğlunın tarifini mi canım ilk bir hafta sabah aliam sonrasında yatmadandı değil mi? Arı sütü bal propolisnasıl kullanıyorsunuz
evet canım onun tarıfı, sabah aksam ıcıyor yemeklerden once bazen mesaı kalırsa gelınce ıcıyor.
arıs sutunude arıfoglu almıstım ama sekerlendı ya ondan alma alırsan kuzu beoo al

evet canım onun tarıfı, sabah aksam ıcıyor yemeklerden once bazen mesaı kalırsa gelınce ıcıyor.
arıs sutunude arıfoglu almıstım ama sekerlendı ya ondan alma alırsan kuzu beoo al
Tamam canımm teşekkür ederim. Yalnız ben keçiboynuzu kürünü ilk hafta sabah akşam sonrasında yatağa geçmeden günde 1 kere diye biliyorumm. Ve hızına türk kahveside iyi geliyormuş ilişkiden 1 saat önce sade türk kahvesi

Tamam canımm teşekkür ederim. Yalnız ben keçiboynuzu kürünü ilk hafta sabah akşam sonrasında yatağa geçmeden günde 1 kere diye biliyorumm. Ve hızına türk kahveside iyi geliyormuş ilişkiden 1 saat önce sade türk kahvesi
rıca ederım canımm, aayy evet turk kahvesını duydum yaaa hatta sekersız kahve ıcıp ılıskı olsa ıyı oluyormuş. deneyelım onuda
kuzu ben sabah aksam verıyordum valla

Herkese selam kızlar, belki bana şans getirir diye şubat gebelik planlayanlar konusunu ben açmak istedim☺️ Katılmak isteyen olursa bat tarihini yazabilir🌸 Şubat ayı hepimize güzel haberler müjdelesin🍀
Kullanıcı AdıBATSONUÇ
@kuzaca18 Ocak
@ssedays21 Ocak
@majamuge29 Ocak
@oddo065829 Ocak
@sweetdreams198531 Ocak
@Napicagimi Bilmiyorum1 Şubat
@loveprayeat1 Şubat
@Emek011 Şubat
@seklla2 Şubat
@Bonibon482 Şubat
@Hemsiree2e3 Şubat
@mauve3 Şubat
@Hlm284 Şubat
@Maviyiseven4 Şubat
@Dualarlabaykss4 Şubat
@Ebruli_34634 Şubat
@2bocek1melekannesi4 Şubat
@minezmn415 Şubat
-Arwen- -Arwen- 6 Şubat
D dalonso 6 Şubat
@Ruyaperisi6 Şubat
@E L B A6 Şubat
@ysmnbs6 Şubat
@NazMinor7 Şubat
@Sunrseee7 Şubat
@sonsuzaskk8 Şubat
@pembelikedis8 Şubat
@Bade58 Şubat
@Ches288 Şubat
@Newsherry7778 Şubat
@Eflatun1Kelebek10 Şubat
Sifonella Sifonella 10 Şubat
Arianaa Arianaa 10 Şubat
@MERVE GUNACTI10 Şubat
@Teach_11 Şubat
@mmmeyra11 Şubat
@Balim2511 Şubat
@kertenkelebekim11 Şubat
@sedacamasal11 Şubat
@ZumraNil11 Şubat
@Efsanemine12 Şubat
@Sevdalikelebek12 Şubat
@Mer12345812 Şubat
@Random3312 Şubat
@Kaptanyin13 Şubat
@1 prenses annesi5813 Şubat
@dua644113 Şubat
@Svgidrmzz13 Şubat
@ozlemem13 Şubat
@Hali13 Şubat
@Merco755513 Şubat
@hummy14 Şubat
@Szrsz14 Şubat
@Birbuketcicek14 Şubat
@Nasipolsunn14 Şubat
@bulutum0814 Şubat
Ginnys Ginnys 15 Şubat
@heraa2015 Şubat
Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi 15 Şubat
@dceke15 Şubat
@Pandolfini15 Şubat
@Feslegeen16 Şubat
@Hyrnssrcn16 Şubat
@bugdaycorci17 Şubat
@yanbaz17 Şubat
@hope202217 Şubat
S Ssssssb 17 Şubat
@BurcuYener18 Şubat
BurcuAD BurcuAD 18 Şubat
@nedesemkipek19 Şubat
@navicula19 Şubat
My_Moonlight06 My_Moonlight06 20 Şubat
@Eriser23 Şubat
3 Şubata ekler misin canım?

Gynositol kullanan var mı ne işe yarıyo bu tam olarak ? Bi o kaldı da onu da mı tüketsem diyorum.Eşim promotile devam ediyo arı sütü bal polen karışımı da devam.Ben geçen aydan avokadoya tövbeliyim bu ay başka türlü bi arayış içindeyim bi sıkıntı yok bende ama fazla takviye göz çıkarmaz diye bişeyler kullansam mı acaba ?
Ben kullandım ama bir faydasını göremedim tabi herkeste aynı olmaz böyle şeyler ama yumurta destekleyici bir folik asitmiş doktorum başlamıştı bir kutu kullandım eşim Afrika’ya gittiği için devam etmemiştim biraz pahalı değer mi bilemedim :)

Ah canım benim😅 ben de bi ara aşırı araştırıyodum icraata geçtim mi hayır😅 sadece propolis avokado işte ha bide incir yiyorum o da günde 1 tane öyle aşırı bi çabam yok bakalım olursa olur🤷🏻‍♀️
Araştırdığım iyi olmuş hem folik asit hem multivitamin kullanıyorum bi de gynositol tüketince aşırı folik asit tüketmiş olucaktım.Bu da otizme sebep oluyomuş çocukta Allah korusun.Yani neymiiiiiiiş herşeyin fazlası zararmış😅

Regl cuma bitti yumurtlama için çok erken değil mi benim zaten döngüm 35 gün ortalama tahmini yumurtlama günü 30u falan olmalı bat 15 Şubat aşağı yukarı 🤔
Hmm ne zaman başlamıştı ki benimkine göre düşündüm ben ama erken yumurtlama da olabilir ve sperm 7 güne kadar yaşayabiliyor ya ona istinaden öyle söyledim hem ne zararı var canıma en çalış 😁😁

3 Şubata ekler misin canım?

Araştırdığım iyi olmuş hem folik asit hem multivitamin kullanıyorum bi de gynositol tüketince aşırı folik asit tüketmiş olucaktım.Bu da otizme sebep oluyomuş çocukta Allah korusun.Yani neymiiiiiiiş herşeyin fazlası zararmış😅
Tabiki kesinlikle her şeyin fazlası zarar aynen iyi ki araştırmışsın kuşum zorlama vücudunuuu😄
Benim de 10 şubat beni de ekler misiniz
Hoş geldiniz kızlar ekliyorum listeye🍀

Kızlar pik dediğiniz şey bu mu yoksa test mi bozuk anlayamadım😅 ay sıfır ovülasyon bilgisiyle iyi gelmişim bu günlere bide bu sıfır bilgiyle bebek yapmaya kalkıyorum🤣 Arianaa Arianaa Ginnys Ginnys My_Moonlight06 My_Moonlight06 Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi bu arada dün değerlendirilmedi bugün değerlendiriyim dimi😅

Eklentiler

• CF1FF055-39E3-4CF8-B473-CA9AC8F278CB.jpeg
    CF1FF055-39E3-4CF8-B473-CA9AC8F278CB.jpeg
    127,1 KB · Görüntüleme: 46
Kızlar pik dediğiniz şey bu mu yoksa test mi bozuk anlayamadım😅 ay sıfır ovülasyon bilgisiyle iyi gelmişim bu günlere bide bu sıfır bilgiyle bebek yapmaya kalkıyorum🤣 Arianaa Arianaa Ginnys Ginnys My_Moonlight06 My_Moonlight06 Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi bu arada dün değerlendirilmedi bugün değerlendiriyim dimi😅
kuzu cızgı belırgın ama rengı soluk gıbı geldı belkı kameradan olabılır ıkısı aynı koyulukta yada daha koyu olacak pık ıcın.
sen degerlendır bugunu

kuzu cızgı belırgın ama rengı soluk gıbı geldı belkı kameradan olabılır ıkısı aynı koyulukta yada daha koyu olacak pık ıcın.
sen degerlendır bugunu
Kız daha koyu olan T işte öyle olması gerekmiyo mu? İlk başta C çıktı bi 5 dk bekledim T böyle kopkoyu olmuş

Kız daha koyu olan T işte öyle olması gerekmiyo mu? İlk başta C çıktı bi 5 dk bekledim T böyle kopkoyu olmuş
t kontrol çizgisidir, C Cizgisi T kadar koyu veya daha koyu olmalı ama sen degerlendır yınede bellı olmaz testlere de ben pek guvenemıyorum bazen sılık cıkarır yumurtlama olur kaçmasın

X