Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam hanımlar, öncelikle isteyen herkese en hayırlısından bi hamilelik dilerim 🥰 ekim 2022 anneleri grubu var mı diye baktım henüz kurulmamış buraya yazayım dedim :)

Benim en yakın arkadaşım 3 yıldır bebek istiyor, tüp bebek de denedi olmadı, görünen bir sorun da yok. Ama geçen gün kendiliğinden silik çizgiler göründü hemen kan testi verdi dün, 21 çıktı betahcg. Yarın yenilenecek test. Ne dersiniz ya, pozitif olan sizlerin nasıl değerler acaba? Benim bebeğim var, benden bekliyor moral motivasyon ama o süreçlerim daha hızlıydı, ndiyeceğimi bilemiyorum.
Böyle başlayıp artanlar oldu mu acaba?
54 ile başlamıştı canım benim kalp atışını duyduk sonraki haftalarda artış gelişme oldu yani

54 ile başlamıştı canım benim kalp atışını duyduk sonraki haftalarda artış gelişme oldu yani
Yaa, teşekkür ederim. Hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🥰 Benim ilk kanda 1000 küsürdü 5 haftada öğrenmiştim, bi daha da bakılmadı zaten bhcg ye, şimdi morali bozulur diye demiyorum da. Onun da 5 hafta civarı son adete göre. Ay inşallah artarak gider.

Kızlar sat 24 ocakti. 1 subatta hsg cekildim.
Bat ise 19 subat. Ben yumurtlama tam takip edemedim ama kasiklarmda agri vardi biraz lekeli akintim da vardi degerlendirdik aralikli. 14.gunumdeyim yarin doktora gidecegim. Alttan muayne yaparsa eger dollenme falan varsa gorebilir mi ya da sknti olur mu. Yardimci olur musunuz.? Cok erken ama sormak istedim 🥺
Yook canım gormezz hicbisekilde

Selam hanımlar, öncelikle isteyen herkese en hayırlısından bi hamilelik dilerim 🥰 ekim 2022 anneleri grubu var mı diye baktım henüz kurulmamış buraya yazayım dedim :)

Benim en yakın arkadaşım 3 yıldır bebek istiyor, tüp bebek de denedi olmadı, görünen bir sorun da yok. Ama geçen gün kendiliğinden silik çizgiler göründü hemen kan testi verdi dün, 21 çıktı betahcg. Yarın yenilenecek test. Ne dersiniz ya, pozitif olan sizlerin nasıl değerler acaba? Benim bebeğim var, benden bekliyor moral motivasyon ama o süreçlerim daha hızlıydı, ne diyeceğimi bilemiyorum.
tabıkı artan var 21ı bırak 2.79 ıle artır gebelıgını ogrenıp devam eden var, ınsallaaahhh hayırlısıyla kavusur bebegıne.
ama dusende var ınsallaahhhh oyle olmaz

Yaa, teşekkür ederim. Hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🥰 Benim ilk kanda 1000 küsürdü 5 haftada öğrenmiştim, bi daha da bakılmadı zaten bhcg ye, şimdi morali bozulur diye demiyorum da. Onun da 5 hafta civarı son adete göre. Ay inşallah artarak gider.
Geç döllenme sanırım 5 haftaya göre biraz düşük benim bebeğimin kalp durdu sonra kürtaj oldum şimdi tekrar deniyoruz 4 ay oldu 😊

daha erkendir canım o yüzden benim kanda çıktı ama göbekten bakılan ultrasyonda çıkmadı bugün tekrar gideceğim 5 haftalık olacak tam. tekrar bakıcak korkma erken olduğu için gözükmemiştir
Ya belkice dimi teşekkür ederim canım benim morel verdigin icin fakat test yaptım cikmadi yine

Dayanamayıp test aldım bende aferin bana 👏🏼👏🏼👏🏼 Laboquick ilk kez deneyeceğim bakalım trendyoldan aldım 🤭 Bat a 8 gün var
Önemli olan yumurtlamadan sonra kaç gün geçtiği. Biliyo muydun ne zaman olduğunu? Sen de bizim gibi sabırsızlardan ☺️

Önemli olan yumurtlamadan sonra kaç gün geçtiği. Biliyo muydun ne zaman olduğunu? Sen de bizim gibi sabırsızlardan ☺️
Yok canım bende pco var yumurtlama gününü bilemiyorız ama 3 günde bir ilişki oldu adet biter bitmez 😊 öncekinde 20 gün sonra öğrendim düşün öyle regl olmuyor düzenli diye umursamamıştım

Bakin

Eklentiler

• 16443980013416044957707687752109.jpg
    16443980013416044957707687752109.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 66
Kızlar benim BAT 9 Şubat yani bugün ne gelen var ne giden. 12-13 gündür kasıklarım dolu dolu ağrıyor iğne batması gibi özellikle sırt üstü yatarken ve yana dönerken ve eğilip kalkarken. Hafif bir mide bulantım ve göğüslerimde ağrı ve sızlama var ancak erken gebelik testi yaptım bugün negatif çıktı. Geçen cumartesi günü de ilaç içebilmek için kan vermiştim 1.20 çıkmıştı. Erken kan verdiğim için çıkmayabilir demişlerdi. Bugün regl olmazsam yarın kan vereyim mi sizce 🤔 ?

Benim en yakın arkadaşım 3 yıldır bebek istiyor, tüp bebek de denedi olmadı, görünen bir sorun da yok. Ama geçen gün kendiliğinden silik çizgiler göründü hemen kan testi verdi dün, 21 çıktı betahcg. Yarın yenilenecek test. Ne dersiniz ya, pozitif olan sizlerin nasıl değerler acaba? Benim bebeğim var, benden bekliyor moral motivasyon ama o süreçlerim daha hızlıydı, ne diyeceğimi bilemiyorum.
Benim adetten 4 gün önce 285, adet günü 1000 çıkmıştı. Ama geç döllenme olabilir. Önemli olan düzgün bir şekilde artması

Seviyom kız seni 😍❤️ ama negatif olsa da üzülmek yok bak teselli edecek yerlerim çürüdü artık 😁

Hahaha kuzum napiyim şimdi karalar bağlasam ne faydası var? Sizi demotive etmek etmek negatif cümlelerle. Ama çok yaklaştık bata kuzum yaa bence yarın çıkar artık bak 😁
Hadi İnshaAllah canimm yaa Rabbim sevindirsin seni 🤲🏻🥰

X