Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla kuzum marka ismini hatırlamıyorum ben de burada gördüm tipinden ayırt ediyorum. Başka marka aynı tip varsa onu bilmiyorum beğenilmeyen hep bu mavilerdi.

Öncelikle hayırlı olsun sağlıkla devam etsin. O değere çok takılma 1 gün önce sonra yerleşme bile farkediyor. Zaten kese görüldugü zaman tam saptanıyor hafta

Canım benim de öyle oldu 2 gecedir uyuyamadım hele dün sanki vücuduma piton sarılmış gibiydi. Bence kimyasal sonrası bir resetlenme geldi bize rahim falan kendini hazırladı ama olmadı kimyasalda kanama çok kısa sürüyor erken biterse anlarsın zaten
Bende 3 gündür gerilim tipi baş ağrısı var şakak kısmından giren ve kafamı kemiren sağ gözüme kulağıma vuruyor resmen...ağrı kesici kullanıyorum sürekli yumurtlama tarihimi oteleyebilir belki bu ay ovulasyon takibi yapacağım o zaman belli olur
Ağrım geçen hafta oldu da zannımca o zaman yerleşti kese diye düşünüyorum. Ama doktora hemen gidesim yok ama tahlil yaptırabilirim

Hadi bendensin tebrikler:) benim eşim hala inanamiyor doktora gitmeden de inanmayacak:)
Çok teşekkür ederim ben de öyleyim sanırım 😁 henüz eşimin haberi yok kan testine göre söyleyeceğim. İnşallah vardır , Rabbim isteyen herkesee nasip eder inşallah ❤️

Çok teşekkür ederim ben de öyleyim sanırım 😁 henüz eşimin haberi yok kan testine göre söyleyeceğim. İnşallah vardır , Rabbim isteyen herkesee nasip eder inşallah ❤️
Bende aynen kan tahlilini bekledim. Çünkü teste de ben güvenmedim:) artık 7. Hafta filan gidebilirim ya kalp atışı duyulur mu ki ona denk getiririm diye düşündüm.. kan tahlili yaptırırım tabiki

S sedacamasal partalina_ partalina_ hepsonradan hepsonradan B Bade5 Eflatun1Kelebek Eflatun1Kelebek günaydın kızlaaar, sabahın ilk güzel haberi benden gelsin 😁 kalbim kadar tertemiz bir negatif 🤣 azcık şaşırsaydım be yaa. Hadi bakalım sıra sizde
Cocugu simdi okula gonderdim cnm, seni ve diger kizlari etiketlemeye gelmistim ben de :) Benim de bugun testim tertemiz. Bugunki testi gorunce dun emin olamadigim cizginin aslinda cok bariz oldugunu anladim. Hatta bugun icini acip baktim, isik tuttum filan yok 2.cizgi yok. Ama dunku testte isik tutmaya ve icini acmaya gerek kalmadan ciplak gozle gorunuyordu 🤷‍♀️ Bozuldum mu, evet bozuldum ama aksamdan da kendimi hazirlamistim. Days comforta guvenmeyin, predictor cok pahali ama en azindan bosuna heyecan yasatmaz diyorum. Ama son sozum, erken test pismanliktir 🤣🤣🤣

Cocugu simdi okula gonderdim cnm, seni ve diger kizlari etiketlemeye gelmistim ben de :) Benim de bugun testim tertemiz. Bugunki testi gorunce dun emin olamadigim cizginin aslinda cok bariz oldugunu anladim. Hatta bugun icini acip baktim, isik tuttum filan yok 2.cizgi yok. Ama dunku testte isik tutmaya ve icini acmaya gerek kalmadan ciplak gozle gorunuyordu 🤷‍♀️ Bozuldum mu, evet bozuldum ama aksamdan da kendimi hazirlamistim. Days comforta guvenmeyin, predictor cok pahali ama en azindan bosuna heyecan yasatmaz diyorum. Ama son sozum, erken test pismanliktir 🤣🤣🤣
Kbende kafamda kuruyorum gidicem cikmassa vs diye

3 hafta öncesinde evet yumurtlama dönemi düşük görünen zamanda girmişim ama 2. Hafta yakın zamanlarda yani adetten 12. Gün sonra şansımı zorlamadan hergun ilişkiye girdim :) Bu arada 1 buçuk aylık evliyim 🙂
Süper şans bende 1 aylıkken hamile kalmıştım 😻😂

Kaset test için erken bile olabilir canım o yüzden sıkma canını boşuna. Valla ben hiç pişman değilim iyice arsızlaşmışım artık 🤣🤣 2 yıla yaklaşıyor deneyeli hiç batı beklediğimi bilmem.. napalım yani negatifse ona da alıştırıcaz kendimizi. Eninde sonunda bat günü de yapsak negatifse negatif, bu kadar meraktan kendimizi yiyip bitirmeye değer mi yaa 😁 predictorle de çok yanlış gören oluyor kuzum, en realist test laboquick valla hiç acımıyor..

Bana da freely diye bir marka verdiler
10 TL bayıldım ama sonuca göre daha fazla bayılmak istedim :)) Daha güzeli sana nasip olsun insalalh ben 3 gün kala test yaptırdım çıktı şükürler olsun :)

Günaydın kızlar bat a 6 gün kalanerjen gebelik testi prodoctor yaptım negatif . Sol kasık ağrıma çok güvenmiştim . Neden olur ki gebelik değilse sebebi 😞

Günaydın kızlar bat a 6 gün kalanerjen gebelik testi prodoctor yaptım negatif . Sol kasık ağrıma çok güvenmiştim . Neden olur ki gebelik değilse sebebi 😞
6 gün biraz sanki teste çıkacak kadar zaman değil gibi geldi ki benim karın agrilarim 7 8 gün önce başlamıştı . Biraz daha gözlem altına al kendini de şöyle 3gun kala yapabilirsin . Dene derim :)

Kaset test için erken bile olabilir canım o yüzden sıkma canını boşuna. Valla ben hiç pişman değilim iyice arsızlaşmışım artık 🤣🤣 2 yıla yaklaşıyor deneyeli hiç batı beklediğimi bilmem.. napalım yani negatifse ona da alıştırıcaz kendimizi. Eninde sonunda bat günü de yapsak negatifse negatif, bu kadar meraktan kendimizi yiyip bitirmeye değer mi yaa 😁 predictorle de çok yanlış gören oluyor kuzum, en realist test laboquick valla hiç acımıyor..
Bugun yaptigim da erken test cnm. Haklisin aslinda dun yapmamin nedeni negatifi goreyim de yoluma bakayim mantigiydi. Rontgen isi bahanesi oldu. Fakat cizgiyi gorunce, tamam dedim kizlar hakli, umidi kestik oldu, goruyo musun dedim ☺ Fakat yanlis alarmmis. Dunki testten onceki aksam esime bu isi birakmak istiyorum cok strese giriyorum, işi ve evi cekip ceviremiyorum, tek odagim bu oldu, kendimi de saglikli ve guclu hissetmiyorum zaten deyip aglamistim. Cizgiyi gormek beni afallatti tabi. Ben burada noktaliyorum kizlar. Hayatim zaten uzulmekle gecti, simdi bir de butun omur boyu cocugum olmuyor diye uzulmek istemiyorum. Cocuguma kardes verememis oldum sadece bu beni uzuyor. Ama cok badireler atlattik, anlamsiz, bizimle hic ilgisi olmayan, ama bizi bizden alan. O surecleri yasarken cocuk dusunmem ahmaklik olurdu. Simdi de gec kaldim. Demekki nasip degilmis. Allah hepinizin gonlune gore versin 🙏

pembelikedis pembelikedis benim bu ay da olmadi, defteri kapatiyorum. Sana da cok saglikli bir surec diliyorum cnm ❤

Bugun yaptigim da erken test cnm. Haklisin aslinda dun yapmamin nedeni negatifi goreyim de yoluma bakayim mantigiydi. Rontgen isi bahanesi oldu. Fakat cizgiyi gorunce, tamam dedim kizlar hakli, umidi kestik oldu, goruyo musun dedim ☺ Fakat yanlis alarmmis. Dunki testten onceki aksam esime bu isi birakmak istiyorum cok strese giriyorum, işi ve evi cekip ceviremiyorum, tek odagim bu oldu, kendimi de saglikli ve guclu hissetmiyorum zaten deyip aglamistim. Cizgiyi gormek beni afallatti tabi. Ben burada noktaliyorum kizlar. Hayatim zaten uzulmekle gecti, simdi bir de butun omur boyu cocugum olmuyor diye uzulmek istemiyorum. Cocuguma kardes verememis oldum sadece bu beni uzuyor. Ama cok badireler atlattik, anlamsiz, bizimle hic ilgisi olmayan, ama bizi bizden alan. O surecleri yasarken cocuk dusunmem ahmaklik olurdu. Simdi de gec kaldim. Demekki nasip degilmis. Allah hepinizin gonlune gore versin 🙏

pembelikedis pembelikedis benim bu ay da olmadi, defteri kapatiyorum. Sana da cok saglikli bir surec diliyorum cnm ❤
Aşkolsun tatlım yaa, kendini suçlar gibi konuşuyorsun. Her negatif bize de yıkım, pozitif gördüğünde ayrı yıkım hep bir kayıp.. ama niye böyle deliye vuruyoruz? Hayatı bu kadar ciddiye alırsak hiçbişey yolunda gitmez ki.. inan bana çok ağır süreçler geçirdik biz de. O zaman bebeklerimizin kaybı için bile Allah biliyor da vermiyor zaten sağlıklı olamazdı bu durumların içinde dedim. Her şeyin doğru bi zamanı var, her şey vaktini bekler. Bugün bile çok erken hala pozitif olma şansı varken..

X