Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oldu mu olmadı mı stresi sardı beni 😅
Valla ben umudu kestim bile ☺️ bat yaklaşırken hamileysem göğüs uçlarımın hassaslaşmasından anlarım ben. Hiç bişey yok 😔 dün akşam yine regl sancısı gibi sancı vardı ama bütün bunlar duphaston etkisi de olabilir. Kendimi negatif görmeye basbaya alıştırdım bile

Hosgeldin cnm. Gecmis olsun, bundan sonra hersey cok guzel olacak. Benim 2 arkadasim da ilk gebeliklerinde talihsizlik yasadilar. Simdi ikisinin de ikiser tane var. Tez zamanda olur insallah 🍀🍀🍀
Böyle söyledin bana da umut oldun canım. İnşallah öyle olur. İnsan ister istemez kürtajdan sonra çok tedirgin oluyor. Bir problem oldu mu sorun çıkar mı diye. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah

Valla ben umudu kestim bile ☺️ bat yaklaşırken hamileysem göğüs uçlarımın hassaslaşmasından anlarım ben. Hiç bişey yok 😔 dün akşam yine regl sancısı gibi sancı vardı ama bütün bunlar duphaston etkisi de olabilir. Kendimi negatif görmeye basbaya alıştırdım bile

İlaçlarında etkisi olabilir canım o. Her şekilde dışardan hormon giriyor vücuda

günaydın canım gittim akşam kan verdim ve konuştuk doktorla. muhtemelen benim son reglim aslında yerleşme imiş. doktorum sabaha aradı hcg değerim 390 çıkmış, bu değere göre 4-6 haftalık gebelik olabilirmiş. vajinal bakmak istemedi önceki ay benim dış gebeliğim olduğu için. 2 gün sonra tekrar kan vericem. haftaya da keseyi görürüz 14 şubatta diyor:KK68:
Tamda 14 şubat ne güzel bir hediye sağlıkla gelsin bebişimiz 😻

Arkadaşlar merhaba;
Ben aranıza ilk olarak Kasım ayında katılmıştım gebelik planladığımda. O ay hamile kaldım ama maalesef bebek gelişimi olmadı ve 15 Aralıkta 10 haftalık kürtaj olmak durumunda kaldım. Bu sürede de biraz uzaklaşmak istedim. Kürtaj sonrası ilk adetimi oldum ve doktorum beklemeden korunmayı bırakmamızı istedi. Şimdi tekrar denemeye başladık. Hepimiz için bol çift çizgili bir ay olur inşallah. -Arwen- -Arwen- beni de listeye ekleyebilir misin? BAT tarihi 17 Şubat
Ayy tam aynıyız benimde 17 şubat ekimde kürtaj oldum 9 haftalıkken bakalım 😻

Siz de ilk defa mı deniyorsunuz bu ay? Doktorum ama bekleme süresi vermedi rahim toparladığı için. İnşallah bu ay güzel haberleri alırız. Güzel bir 14 Şubat hediyesi olur eşlerimiz :))
2. Ayım olacak bu ilk ay olmadı 15 gün gecikti sonra regl oldum 10 gün sürdü bu ay yumurtlamayı değerlendirdik bakalım bekleyeceğiz 😊

Yumurtlama yaklaşınca bu koca kişileri de bi triplere giriyor, bi nazlanmalar falan.. çök tepesine acıma 🤣

Yaa kuzum ben dedim sana boş boş konuşuyor Allah'ım yaa nasıl diploma almışlar hayret valla. Bak ne güzel artmış maşallah gözün aydın 🥰 sağlıkla ilerlesin 🙏
Çıkıcam üstüne vurulan kırbacı vurucam kırbacı

X