Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladım benimkisi karışık çözemedim nasıl hesaplayacağımı,Ağustos eylülde 11,ekim13,kasım15,aralık12,Ocak 11
ovu ile takip ediyorsanız çatlama gördüğünüz günün üstüne 14 ekleyin bat tarihinizi bulursunuz

Kızlar ben korona oldum bugün 3.günüm yumurtlama haftamda karantinam bitiyor sizce değerlendirmeli miyim

bizim de çocukların isteği ile şekillendi tamamen. asla gitmek istemiyorlar. anne de beni suçluyor bu yüzden sanırım, biraz sorun çıkartıyor ama şükür evde huzurluyuz 7 kişi hepimizde.
Çocuklar sevginin olduğu yerde olmak isterler. Sadece biri değil üçü de sizinle olmak istiyorsa bu sevginin başarısıdır. Çok tanıdık şeyler ben de dünyanın en kötü insanıyım, çocuğu ben dolduruyorum, ben göndermiyorum ( ki zor ikna edip yolluyorum yine de). Kendi veremedikleri mi başkası verince hırs yapıyorlar saldırmaya başlıyorlar. Yoksa dert çocuk değil yani. Madem istiyorsun velayet davası aç diyoruz. 18 yaşına gelince alacakmış allah her şeyi görüyor ve tatlım size de bi minnoş verdi çok şükür evinizin neşesi olacak, kalabalık aile harika Allah senin de güzel gönlüne göre versin

Kuzucumm çok sağ ol desteğin için çok şükür regl oldum korkmuştum gecikmeden hic gecikmez çünkü testler negatifti valla sevindim gelmesine nasip belki önümüzdeki aydır

İnşallah canım parol ve augmentin verdi gebelik varsada rahatlıkla kullabilirsin dedi keşke gebelik testinde yaptırsaydım

Beni de yazın 14 Şubat

Evde erken test olmasi hic iyi degilmis kizlar ya, hic durmadan test yapanlari simdi anladim. Merkeze baya uzaktayim, evde yokken ne guzel sabrediyordum. Simdi icimdeki ses wcye dogru durtuyor. Bari bekle yarin sabah yaparsin diyorum, cift kisilik gelistirdim resmen Negatif cikarsa ignenin etkisi gecmis daha erken derim, pozitif cikarsa igne etkisi yalanci pozitif der yine huzur bulamam Bu nasil bir paradoks

C şıkkı diyorum. Bekle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…