Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
evet kaderdaşım çocuklar sizinle mi kalıyor, bizde 5 i de bizimle

Korkma sakın hiç bişey olmaz, parol zaten hamileler için en zararsız olan ağrı kesici.. gerisi de vitamin ve tam da hamilelik başlangıcında yararlı vitaminler. İyice dinlen kendini yorma yat bekle ohhh.. yumurtlama zamanı covid olan arkadaşım geçen hafta hamile olduğunu öğrendi

Bu ay gebelik olmazsa doktora gideceğim eğer tüp bebek derse aşılama ile zaman kaybetmek istemiyorum hangisi daha kesinse o olsun :)
Ben özele gidiyorum, tüp bebek %40 ihtimal aşılama da %20 mutlaka bir kere bile olsa aşılama deneyelim tüp bebek öncesi hamile kalan çok oluyor dedi doktorum.. yani kişiden kişiye bu ihtimaller değişiyor, bazı kişilere aşılama hiç önerilmiyor.. bizim durumumuz da iç açıcı değil ama yine de doktor yapmakta ısrarcı..

Daha once dogum yapmis tecrubeli anneler ne olur yardim. Benim lekelenmem gecen hafta sali bi kerecik oldu sadece zaten sonra beta 39 la ogrendim. Cuma 88 e cikmisti. Bugun tekrar kan verdim sonucu bekliyorum fakat inanilmaz regl baslangicindaki kramp seklindeki agrilarim ve camasiri kirletmeyen ancak peceteye gelen acik pembe, sari icinde hafif pembelik bi kere kirmizi bir iki damla ama genelde acik pembe lekeler oluyor. Bu durum normal mi? Cok panikledim. Yoksa acilen doktora gitmeli miyim?

sakin olmaya çalış canım 39 dan 88 e kaç günde çıktı değerin ?

Yaaa ne güzel evet ikisi de bizimle. Öyle bir anneye asla vermem zaten. Zaten isteyen de yok, şanslıyız
bizim de çocukların isteği ile şekillendi tamamen. asla gitmek istemiyorlar. anne de beni suçluyor bu yüzden sanırım, biraz sorun çıkartıyor ama şükür evde huzurluyuz 7 kişi hepimizde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…