Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım henüz test sonucum cıkmadı ama yüzde yüz kovidim 2 gündür misafirlikteydim onlar kovidmiş korktuğum başıma geldi akşam serum falan taktılar doktora gebelik şüphem var ona göre tedavi uygulayın dedim inşallah varsa da bişry olmaz
Kuzenim geçirdi canım işini ferah tut annede bebekte çok sağlıklı misler gibiler 😊

Merhaba arkadaşlar inşallah bu ay hayırlı gebelik haberleri alırız ben ovulasyon testi ile yumurtlama günüm takip ediyor dün yumurtlama günüm de bugün çatlamış mi baka bilir misiniz

Eklentiler

• IMG_20220207_135530.jpg
    IMG_20220207_135530.jpg
    39,8 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_20220207_135523.jpg
    IMG_20220207_135523.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_20220207_135530.jpg
    IMG_20220207_135530.jpg
    39,8 KB · Görüntüleme: 53
Canım kişiden kişiye degisebiliyormus gözükmesi bazılarında daha erken yerleşiyor bebis bende de 10 günü bulmuş mesela. Test yaptın mı canım dün uyumuştum?
Yok canım yapmadım ama yapsam mı diye düşünmeye başladım şimdi bilemedim ki ya🤦🏻‍♀️
Adet gecikince denerim artık sende adetini bekle en iyisi 🙄
hevesim kaçmadı da değil sizleri böyle görünce inşaAllah adet gününde pozitifi görürüz kuzum ben belki birazdan test alırım yaparsam atarım buraya

Yok canım yapmadım ama yapsam mı diye düşünmeye başladım şimdi bilemedim ki ya🤦🏻‍♀️

hevesim kaçmadı da değil sizleri böyle görünce inşaAllah adet gününde pozitifi görürüz kuzum ben belki birazdan test alırım yaparsam atarım buraya
Canim sabah ilk idrarla yaparsın öyle daha iyi olur sıvı aldıysan farkeder.
Bende korona testi verdim geldim inşallah bisey çıkmaz 😪

İnşallah canım bendede heves kalmadı o yüzden 2. Testi yapmıyorum

Kızlar bana güvenilir sonuç veren bi Erken gebelik markası söyleyin. Bugün alayım yarın yaparım.
Predictor early erken gebelik olan, predictor express 50 değeri algılayan ben bunlarla öğrendim ilk kez almistim uğurlu geldi gerçekten diğer kaset test bozuk çıkmasına rağmen onlarda koyulastigini gördüm

Ben özele gidiyorum, tüp bebek %40 ihtimal aşılama da %20 mutlaka bir kere bile olsa aşılama deneyelim tüp bebek öncesi hamile kalan çok oluyor dedi doktorum.. yani kişiden kişiye bu ihtimaller değişiyor, bazı kişilere aşılama hiç önerilmiyor.. bizim durumumuz da iç açıcı değil ama yine de doktor yapmakta ısrarcı..
Artık ne derlerse ona göre hareket ederim ama tüp bebek daha kesin gibi geliyor tabi orasını Allah bilir bu ay da olmazsa gideceğim çatlama bir hafta önce oldu herhangi bir belirtim de yok şuan

Kızlarrr benim bat 10-11 şubat belirtilerden dolayı dayanamadım erken gebelik testi yaptım gözle görülür bi hayalet çizgi çıktı ama telefondan gözükmüyo çekmeye çalıştım ama belli olmuyo🤦🏻‍♀️ Bu kadar erken sonuç verir mi acaba ya da sabah ilk idrarla denesem daha mı iyi olur offf heyecan yaptım
Bnimde suan oyle yarin kan testi verecem

Eğer öyle bir durum olursa sanırım özele gidecek gibiyim
Sperm sayısına kadının durumuna göre değişkenlik gösteriyor hersey canım sperm durumu iyiyse devlette önce asılama yapıyolar bildigim kadarıyla arastırdıgım okudugum

Maşallah gayet pozitif sağlıkla ilerlesin. Bana öyle geliyor ki kızın olacak.😊
Kızlar bat günü yani cuma günü sağlık ocagında verdiğm kanın sonucunu aldım şimdi 70.8 çıktı doktor düşük buldu tekrar kan istedi bakalım beklefiğim artış olmazsa kadın doğuma yönlendircem dedi dua edin iki katı artdın tekrar dış gebelik geçirmek istemiyorum çok zorlu ve yıpratıcı bi süreç
Canım insallah sorun çıkmaz güzelce yükselir değerin
bak detaylı yazayım takip ettim programdan ben. sat 20-25 ocaktı. biz 27-28 ocakta beraberdik eşimle. sonra ben ovulasyon takip edeyim diye testleri aldım. ilkini 1 şubatta yaptım hatta koyuydu baya ama pik gibi değildi. dedik herhalde 1-2 güne pik olur ama aksine silikleşti testler. ben de umudumu kestim. yani ocak 30-31 gibi olmuş olabilir mi yumurtlama?
Aynen öyle gibi olmuş canım yunurtlamadan önce ilişki olduğu sonra olamadığı için de yüksek ihtimalle kızın olur diye tahmin ediyorum. Tabi eğer ilişki günü çatlamadiysa
Bende bu ay bu soruyu sormuştum eskiler ovu hesaplama falan bilmezmis hep adet bitimi iliski ile gebe kalirmis biraz araştırdım rahim adet bitimi açık oldugu için ihtimal yüksek olurmuş bir kaç arkadaşım adetin bittiği günün hemen ertesi yaşadığı ilişki ile gebe kaldı bende bu ay adet bitimini değerlendirdim seninki tesadüf olmuş bariz belli 2. Çizgi 😄
Canım eskilerin tek eğlencesi buymuş napsinlar iki regl arası boşları yokmuş ki 😁
30-31 ocak yumurtlama olmuş olabilir. Ama ozaman da erken test bile göstermez. Son adet olduğunda adet olmadın da uzun bir yerleşme kanaması yaşamış olabilirmisin? Yerinde olsam doktora koşardım 😅
Bence üzerine görme değil yoksa çizgi daha da koyu olurdu.erken yumurtlama olmuş
Bi oğlum vardı Allah bi de kız verdi işte 🥰 aynı yaştalar zaten ikiz gibi. Herkese onu benim doğurduğumu söylüyor, o kadar kabul etmiyor onu çünkü hiçbişey görmemiş ki ondan. Hayatında ilk defa benden masal dinledi, ilk defa babası dışında ben taradım saçlarını. Her şeyi benimle öğrendi. Ben bekledim hastayken sabaha kadar başında. Babasına bile benim kadar düşkün değil. Bi kız çocuğunu nelere maruz bıraktığını bilsen boğazına yapışmak istersin. Allah bu masum kuzuları gerçekten hak edene versin 🙏
Allah senden razı olsun. İnşallah bir kardeşleri de olur bağımız perçinlenir. Bir çocuğun iyikisi olmuşsunuz ❤️
Ay dur çok karışık geldi bana. Benim döngüm 35 gün civarı hatta biraz daha fazla 28.Gün sadece 5 6 damla kahverengi leke oldu ve belimin sol tarafı aşırı ağrıdı bu hangisi oluyor emin olamıyorum çünkü ilk defa başıma geldi. Sadece hafif göğüs hassasiyeti var adet öncesi olur bende. Bir de ara ara adet olacakmışım gibi karın ağrısı gelip gidiyor benim bat 15 Şubat falan
Canım ya bir tane erken gebelik testi mi yapsan. Bence yerleşme kanaması olmuş.
Teşekkür ederim canım gebelikte pozitifi göreyim derken kovid pozitifi gördüm
Geçmiş olsun hafif atlatin insallah
Daha once dogum yapmis tecrubeli anneler ne olur yardim. Benim lekelenmem gecen hafta sali bi kerecik oldu sadece zaten sonra beta 39 la ogrendim. Cuma 88 e cikmisti. Bugun tekrar kan verdim sonucu bekliyorum fakat inanilmaz regl baslangicindaki kramp seklindeki agrilarim ve camasiri kirletmeyen ancak peceteye gelen acik pembe, sari icinde hafif pembelik bi kere kirmizi bir iki damla ama genelde acik pembe lekeler oluyor. Bu durum normal mi? Cok panikledim. Yoksa acilen doktora gitmeli miyim?
Canım normal değil pembe kırmızı lekelenme ağrıya da eşlik ediyor bence doktora git. Gerçi USG de görmeden ilaç vermeme ihtimali yüksek ama en azından tekrar test ister
Kızlar ben korona oldum bugün 3.günüm yumurtlama haftamda karantinam bitiyor sizce değerlendirmeli miyim
Tabi değerlendir mutlaka, geçmiş olsun

O zaman ben teste yarın gidiyorum bakalım. 2 veyahut 3. Günü olmuş olacak.

2 gündür pik dün değerlendirdik sizce bugun mu yoksa yarın mi değerlendirmek daha iyi olur

Eklentiler

• 20220207_143430.jpg
    20220207_143430.jpg
    127,2 KB · Görüntüleme: 57
  • 20220206_075532.jpg
    20220206_075532.jpg
    106,7 KB · Görüntüleme: 54
Maşallah gayet pozitif sağlıkla ilerlesin. Bana öyle geliyor ki kızın olacak.😊

Canım insallah sorun çıkmaz güzelce yükselir değerin

Aynen öyle gibi olmuş canım yunurtlamadan önce ilişki olduğu sonra olamadığı için de yüksek ihtimalle kızın olur diye tahmin ediyorum. Tabi eğer ilişki günü çatlamadiysa

Canım eskilerin tek eğlencesi buymuş napsinlar iki regl arası boşları yokmuş ki 😁

Bence üzerine görme değil yoksa çizgi daha da koyu olurdu.erken yumurtlama olmuş

Allah senden razı olsun. İnşallah bir kardeşleri de olur bağımız perçinlenir. Bir çocuğun iyikisi olmuşsunuz ❤️

Canım ya bir tane erken gebelik testi mi yapsan. Bence yerleşme kanaması olmuş.

Geçmiş olsun hafif atlatin insallah

Canım normal değil pembe kırmızı lekelenme ağrıya da eşlik ediyor bence doktora git. Gerçi USG de görmeden ilaç vermeme ihtimali yüksek ama en azından tekrar test ister

Tabi değerlendir mutlaka, geçmiş olsun

O zaman ben teste yarın gidiyorum bakalım. 2 veyahut 3. Günü olmuş olacak.
ay kız ne güzel olur eşitleriz sayısı 3 oğlumuz 2 kızımız var şuan:KK37:

X