Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim sen yazınca netten baktım vajina akintisiymis.bu norml.bi durum yumurtlama donemindemisin
Evet ovulasyondayim ama ilk kez böyle denk geldim iç çamaşıra bulaşmış gibi değilde resmen sperm gibi rengi dokusu kokusuz ama aşırı yoğun miktarda şok.oldum

Evet ovulasyondayim ama ilk kez böyle denk geldim iç çamaşıra bulaşmış gibi değilde resmen sperm gibi rengi dokusu kokusuz ama aşırı yoğun miktarda şok.oldum
Olabilir canım çok norml yumurtlama döneminde olur . Tarif ettiğin yumurtlama akıntısı zaten

Ekledim

Eklentiler

• D749F5C7-FE2D-4E5E-91D7-C8C20EB4F67E.jpeg
    D749F5C7-FE2D-4E5E-91D7-C8C20EB4F67E.jpeg
    245,3 KB · Görüntüleme: 90
ya elim ayağım titredi. nasıl olurki canım. senle konuştuk tarihlerim belli. dün pembe lekelenmem oldu yazdım buraya da ama bata 12 gün var daha
Kesinlikle demekki omceden yumurtlama görmüşsün ayyy çok sevindim gercekkten. Resim at hadi bakalım .kuruma değil demi

Kızlar bat günü yani cuma günü sağlık ocagında verdiğm kanın sonucunu aldım şimdi 70.8 çıktı doktor düşük buldu tekrar kan istedi bakalım beklefiğim artış olmazsa kadın doğuma yönlendircem dedi dua edin iki katı artdın tekrar dış gebelik geçirmek istemiyorum çok zorlu ve yıpratıcı bi süreç

ya elim ayağım titredi. nasıl olurki canım. senle konuştuk tarihlerim belli. dün pembe lekelenmem oldu yazdım buraya da ama bata 12 gün var daha
Bata daha çok varmış canım ya niye öyle oldu ki..Ebru hanımdan mı aldın testleri? bana da 2 adet hediye gelmişti. Ebru hanım yumurtlamadan sonra 17 gün say öyle yap demişti gebelik testini

Yumurtlamadan kaynaklı bir ağrı olamazmı? İlk defaysa bir doktora gitmekte fayda var. Rahim enfeksiyonları her zaman anlaşılmıyor maalesef.
Ay insallah degildir persembeye randevu aldim.hsg sonucunuda gosterecegim. Gecen aylarda da sag kasigim boyle agrimisti yumurtalama zanimda.ilk defa sol oldu acaba kapali tupum mu acildi. Anlayamadim.

X