Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay insallah degildir persembeye randevu aldim.hsg sonucunuda gosterecegim. Gecen aylarda da sag kasigim boyle agrimisti yumurtalama zanimda.ilk defa sol oldu acaba kapali tupum mu acildi. Anlayamadim.
Açılmış olabilir. Bazi kadınlarda yumurtlama son derece sancılı geçebiliyor.

Kesinn varrr demekki yumurtlaman hemen olmuş alllh nasip ederse olur demiştim bakkk canimmm nasıl nasip olmuş gercekkten çok sevindimmmm
Allah razı olsun sevincimi paylaştığınız için hepinizden. hala inanamıyorum ben ama 1 dk bile geçmeden çıktı çizgi. erken tetlerden istedim şimdi onunla yapıcam bi de. aklımın ucundan geçmezdi o ilişkide yumurtlama dönemine denk geleceği. leke neden oldu acaba bugün bişey yok.

Yerlesmedir canimm. Cizgin çok koyu gayet iyi. Değerin yuksektir hiç sıkıntı yapma çok erken öğrendin ama bı önceki aydanda kalmış olabilirsin..cizgin koyu. Şu an adetin döngünün kaçıncı gunundesin

SAT ne zamandı?
bak detaylı yazayım takip ettim programdan ben. sat 20-25 ocaktı. biz 27-28 ocakta beraberdik eşimle. sonra ben ovulasyon takip edeyim diye testleri aldım. ilkini 1 şubatta yaptım hatta koyuydu baya ama pik gibi değildi. dedik herhalde 1-2 güne pik olur ama aksine silikleşti testler. ben de umudumu kestim. yani ocak 30-31 gibi olmuş olabilir mi yumurtlama?

cumartesi yaptığım test negatifti bugünde hastalandım. topic topic gezmeye mart başlığında da devam.
ben artık tüp bebeğe geçiyorum herhalde doktor öyle söylemişti bu aşılamada tutmazsa tüp bebeğe geçeriz diye hayırlısı artık.
burada hamilelik haberlerine sevinip adet haberlerine üzülüyoruz inşallah allah hayırlısıyla bizlere de nasip eder kız kardeşlerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…