Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Burdayken hep hesap yapıyorum hep takip ediyorum sonra regl olunca oturup ağlıyorum bu ay ovulasyon testi bile almadim akışına birakanlarin oluyormuş ya dedim bende deneyeyim allah razi olsun senden de
Haklısın insan konuşa konuşa da çok strese giriyor, insallah bu ay tutarda başka hiç biseye gerek kalmaz

Az kalmış gününe çıkar belki bakalım

Ay inşallah vardır.artk davul zurnalar tutarız delirmeden olsaydı
Ben test yapmadan bi gün önce ağlamıştım hüngür hüngür. Eşimde göreve gidecekti ya. Allahim kabullendim yeterki deneme fırsatım olsun böyle olunca daha çok strese giriyorum diye dua etmiştim.
İnşallah hepinizin tutmuştur canım cook iyi anlıyorum

Askm senin ki bi mucize oldu hiç olmayacak dediğin bi zamanda.Allah eşinin gitme acısını unutturacak bi sevgi verdi.inşallah o mucize bu ayda bizde olur.inadına da bütün arkadaşlarımız hamile dışarıya çıkıyoruz eşim beni deli ediyor.onlar alışverişten flan bahsediyor bebek için pahalı vs eşimde ah benm olsa ne pahalısı en pahalısını eve doldururum neler almam ki diyor sinir oluyorum olmuyor mu die düşündürüyor.çoğu dost görünümlü düşman.

Evet canım üstüne birde eşim göreve gitti 2 gün sonra kolunu kırdı 7 8 gün sonra da geri geldi biliyor musun. 45 gün raporlu evde şimdi.
Dediklerini çok iyi anlıyorum benim çevremde de var o asker eşlerinden, gösteriş yapıyorlardı yanımda resmen çocukla. Allah herkesin kalbine göre versin ya gerçekten

Ay geçmiş olsun kız nazara geldiniz bebişi duyanların gözünden yaş yerine kan fışkırmış Allah beterinden korusun inşallah bi yandan iyi olmuş tekrar yanına gelmiş ama acısı zor işte

Ay geçmiş olsun kız nazara geldiniz bebişi duyanların gözünden yaş yerine kan fışkırmış Allah beterinden korusun inşallah bi yandan iyi olmuş tekrar yanına gelmiş ama acısı zor işte
Sorma canım o gitti kolunu kırdı kardan hemen gelemedi, üstüne ben bagirsak enfeksiyonu geçirdim 8 9 günde zor toparladım halimi bi görseydin içim dışıma çıkmıştı artık ishal kusma
Şimdide üsüttüm burunlarım tıkalı onunda kolu ağrıyor evde iki deli bir araya gelmemeliydik hali resmen
Valla nolduk bilmiyorum ama kötü düşünen illaki oluyor Allah herkesin kalbine göre versin

Benim iki ay önce adete dört gün kala açık pembe renginde bir damla akıntım olmuştu bat günü kan verdim 2.70 çıktı ve adet olmuştum kimyasal mı oldu bilmiyorum. Benim de bat 18 Şubat :) erken döllenme olduysa yerleşme olabilir ama çatlama da olabilir.

Bence erken testte kesin çıkar, kasette de silik çıkar
Canım öncelikke çok geçmiş olsun ben ilk gebeligimi bu dış mevzusunu bahaneyle battan 3 gün önce öğrenmiştim bence 2 gün garanti olsun diye bekle sonra test yap
Ovulasyon kanaması ile yerleşme kanamasını nasıl ayırt edeceğim kızlar bi mucize olsa da rahim filmi çektirmek zorunda kalmasam diye bekliyorum
Yerleşme çatlamadan yaklaisk 8 10 gün sonra oluyor ovulasyin ise çatlama sırasında oluyor döngünün yaklaşık ortasında pembe gibi olur yerleşme ise bata yakın ve kahverengi
Canım 20 lik ağrısı gibi duruyor herhangi bir darbe vs olmadiysa mekanik bir sorun değildir diye düşünüyorum. Bir ihtimal kulak ağrısı olabilir. Diş olup olmadigini saptamak için röntgen şart bence
Bir de ilişkiden sonra duş almazsam çok rahatsız oluyorum, siz sabaha kadar durup öyle mi duşa giriyorsunuz? Ayakları kaldırıp bekleme, duşa girmeme gibi olaylara inanıyor musunuz
Hemen ayağa kalkmamak iyi olur sabaha kadar şart degik 1 saat yeterli
Bat a çok var yerleşme olamaz gibi düşündüm ama yerleşme 5 ila 10 gün arasında olabilirmiş eğer o şekildeyse bir ihtimal olabilir de bekleyip görmek lazım 3 4 gün sonra bir test yap bakalım
Çok geçmiş olsun sağlıkla kucağınıza alın nazar boncuğu olsun bunlar

Kızlar bat 9-10-11 Şubat belirsizlerinden ben bu akşam üzeri havlu attım maalesef.Kırmızılar kapımı çaldı. Beklediğim bir skordu üzülmüyorum önümüzdeki maçlara bakacağız. Başarıya giden yol inişli çıkışlıdır

-Arwen- arkadaşım sat 6 Şubat olarak güncellenmiştir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…