Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bende yarın test yapmayı düşünüyorum iğneden sonra 9.gün olacak 4.gün yaptığım testle karşılaştıracam tabi işe gidene kadar ilk idrarı tutabilirsem yarın başka kimler test yapacak bat 13 şubat bu arada

Daha önce denediniz mi bazı kişilerde iğne etkisi uzun sürebiliyor. Benim iğne etkisi 8. Gün kayboluyordu tamamen negatife dönüyordu. İğnenin de 12. Günü ben pozitif gördüm 9. Gün çok erken daha yüksek ihtimal negatif çıkacak moralinizi bosu boşuna bozmayın

Predictor express bat gününde yapılan değil mi. Bende de o var. Yarın yapsam çıkar mı yumurta çatlatma sonrası 15. Gün oluyor yarın.
Pardon canım ben yanlış yazmisim bende bi tane predictor early vardı 12 değeri onunla gördüm iğnenin 12. Günüydü catlamanin 11. Günü.
Catlamayi cok net hissettiğim için böyle diyorum iğneden bi buçuk gün sonra oldu catlatma.
12 değeri gördükten iki gün sonra predictor express olanı yaptım 56 çıkmıştı o zaman da değer
Seninde varsa çıkar artık inşallah pozitifi görürsün testleri de ekleyebilirim istersen

Yarın sabah yapayım. Atarım birlikte karşılaştırma yaparız etiketlerim seni canım. Teşekkür ederim bu arada

Canım zaten alıştım artık negatife sadece merak hangi gün tamamen geçtiğini görmek istiyorum daha önce ki tüp bebek tedavimde de iğneden sonra 12.gün felan dı geçmişti çoktan etkisi bakalım şimdi nasıl

Seni çok iyi anliyorum canım benimde kolay olmadı. Benim 7. Gün çok silik çıkıyordu 8. Gün tamamen kayboluyordu ama kaset testte. Hamile kaldığım zaman hiç deneyip bakmamıştım bile o kadar emindim zaten negatif olacağına. Insallah güzel haberler alırsın

Kizlarr bir yil oldu neredeyse hamile kalamiyorum.bir ay once dr gittim durumu anlattim.benden hsg esimden sperm testi istedi..hic ilac vermeden tedavi uygulamadan hsg cekildim. Acaba sizlerinde mi surec boyle ilerledi. Sizler bir cok ilac kullanmissiniz hangi asamalar daha dogru olan. Her doktor kendine gore mi bir yol deniyor cozemedim.

Önce teshis etmeleri lazım canım o yuzden

Cnm once bu testler yapilir ve sizin hormonlra bakilir adetin 3. Gunu sonra ona gore karar verilir tedavi gerektiren birsy varsa onunla alakali ikac verir yoksa sdce vitamin folik asit gibi seyler verir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…