Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Wuhuuu okeyy bende varımm😍😍 başımıza bela alıyoruz ama hadi bakalım😂 seninde elinde 9 test varmış canım yap gitsin yaaa bata kadar biter zaten🤣
Yok ya bitirmem yarın yaparım eğer pozitif görürsem doktora giderim zaten 😅 ama negatif görürsem daha adet geçene kadar yapmam 🙄

Merhaba herkese
En başından beri yazılanları takip ediyorum. Şimdi üyelik açıp hemen yazmak istedim çünkü benimde bat 10 şubat. Sat 12 ocaktı. Bu akşam saat 19.00 gibi 3 tane kaset test yaptım ikinci çizgi silik çıktı. Bu kadar erken çıkmasını bende beklemiyordum.

Doğru diyosun bak mantıklı arkadaşım.. bunlar beni yoldan çıkarıyor

Hahaha her şey bilim için bebeğim yaa negatif olduğunu bile bile yapacaktım zaten 😁 tamam yeeaa size de iyilik yaramıyor haa yapmıyorum 🤣🤣
Birazda herşey gelişi güzel gerçekleşsin 😅 herşeyi öğrendiğimize daha çok kafaya takıntı işi olucak 🙄 o yüzden bu aralar sakin durun bence 😅

Merhaba herkese
En başından beri yazılanları takip ediyorum. Şimdi üyelik açıp hemen yazmak istedim çünkü benimde bat 10 şubat. Sat 12 ocaktı. Bu akşam saat 19.00 gibi 3 tane kaset test yaptım ikinci çizgi silik çıktı. Bu kadar erken çıkmasını bende beklemiyordum.
Uuuuuu aynı ben gibi sat 10 Ocak. Bat 10 Şubat. Sabah test yapmayı düşünüyorum bence sen de kan vermelisin canım inşallah bebiş vardır. 💜🙏

X