Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yazdıklarını okudum nasılsın canım bir şey mi oldu kanama falan yazıyor iyimisin

Cevabın için teşekkür ederim bugün doktora gittim soracaktım ama unuttum. En azından 1 ay kullanabilirim sanırım.

Yazdıklarını okudum nasılsın canım bir şey mi oldu kanama falan yazıyor iyimisin
Test yaptım da bugün negatif çıktı.. kanamam geldi ama adete dönüsmedi geldi sildikçe...sonra kekelendi akıntıya dönüştü lekeli akıntı falan ve ağrım var geliyor gidiyor.. birde şunu soylicen benim adetim gelir sökülür gider böyle yapmaz.. bide okadra öksürmeye tikrimaya kackez dökülmüştü orası sımsıkı sanki çıkmasın der gibi biri kilit vurmuş gibi

Kızlar prowomen kullanan var mı bir faydası oldu mu? Birde folik asit ile birlikte mi içiyorsunuz?

kızlar yumurtlamaya yakın kasık ağrısı olur mu belirli aralıklarla aynı adet sancısı gibi ağrım var adetim biteli 3 gün oldu
Evet canım ağrı olur ben her ay açıdan anlarım yumurtladıgımi
Canım benim cumartesi dediğin gibi oldu pazartesi test yaptım negatif çıktı regl olmayınca salı gittim kan verdim bhcg 5.13 çıktı Perşembe tekrar verdim 5.38 çıktı cuma kanama başladı 3 gün sürdü. Yani kimyasalmiş adet olsa normal olduğu gün ladar sürüyor kanama ama kimyasal olunca maksimum 4 gün sürüyormuş. Aslında sabırlı olup en az 1 hafta beklemek lazım test için yoksa insan üzülüyor. Eğer kimyasalsa bile üzülme çünkü bu hamile kalabildiğin anlamina gelmekte.
çikolata kisti endometriosis için bir çare çözüm yokki ameliyat olmak çözüm değil sürekli büyüyo bebeğede engel oluyo daha ne olsun
Benim ilk gebeligimden önce 2.5 cm çikolata kistim vardı yumurta takibiyle ilk ayda hamile kaldım nasipse oluyor.
Kızlar gebelik testini yaptım Malesef negatif.. birşey çıkmadı ama hala anlamış değilim adetim olması gerektiği gibi sökülmuyor ve okadar belirtilerrrr

Alla alla bi iki güne belli olur kuzum hayırlısı olsun inşallah

Kızlar ben bu ay totem yaptım hamile pantolonu aldım Var mı böyle çılgınlıklar yapanınız
Bir arkadaşım kızının tokasını verdi bende cüzdanımda onu saklıyorum şans getirsin die

Öylemi şuan senin kimyasal mi? Yani beta nin çıkma gibi bir ihtimali yok mu canım..

Evet haklısın...bende test yaptım evde negatif çıktı kana daha gitmedim.
üzülmem hatta şöyle söyleyeyim..hiç bir sebebi olmadan böyle belritiler yaşamak daha gıcık birşey ama.kimyasalda olsa gebelik gebeliktir insan çok umutlaniyor.. yanlız şu var.. benim kanamam geldiğinde sürmüyor devam etmiyor.. mesela dün değil evvelsi gün gelmişti.. ama durmuştu.. şimdide sabah. Yine geldi.. ama dediğim gibi devam etmedi silince geldi pedime bile düşmedi damlası dahi.. şimdi akıntıya dönüştü..

Gel sen bir doktora görün çünkü gebeliğe hazırlanıyor rahim ama gebelik oluşmayınca içerde doku oluşuyor kanama olacak ki o dokuyu atabilelim kanama olmayıncada doku kalıyor ki Buda iyi bir şey değil temizlenmesi gerekli oluyor.doktor böyle durumda adet sökücü ilaç veriyor yoksa o doku kist olur.bence ihtiyaten Dr görünmelisin ki bilesin hemde hcg yapılıyor öncesinde birşey var mı yokmu bilirsin

Tabiki canım gidilmeli mutlaka.. benim biraz durumlar yeni biraz daha beklicem.. adet sokulmezse gidicem.. hayırlısı.. ben yinede seviniyorum gebelik var yada yok biseyler değişiyor vücudumda çok yakında olacağını hissediyorum hani derler ya bugün değilse yarın diye .. okadar eğilmeye kalkmaya öksürmeye o kan gelirdi .. patır patır gelirdi hemde hiç öyle bişey yok damla.bile gelmiyor pedime

İnşallah gebeliktir bir sağlık sıkıntısı olmasın da gebelik olsun tek temennimiz

İnşallah gebeliktir bir sağlık sıkıntısı olmasın da gebelik olsun tek temennimiz
İnshaAllah canimm... Valla kasiklarima gerginlikler oluyor bisiler oluyor .. ikisinde şuan..sanki där iç çamaşır giymisim yandan sıkıyor gibi..

inşallah canım benim

Kızlar ovülasyon testi yaptım ama idrarı yeterince tutmadım sanırım çıkmadı biri, sonra tekrar yaptım baya bi silik çıktı o yüzden buraya atmadım. Ovülasyon testinde bile çift çizgiyi göremedim anacım bu nedir ya
My_Moonlight06 kuzum okudum senin yazdığını durum nedir? Bi doktora git bence belki bebek tutunmaya çalışıyor doktor takviye vs verir bebeğin tutunması için? Belki vücudun gebeliğe hazırlanıyor ama adetin sökülmesi de gerekiyor diğer aya hazırlık için bi kan ver bakalım ne diyecek doktor, ihmal etmee

Hoşgeldin bacım.. oğlun haklı kardeş Sevgisi çok güzel brisey Rabbim eksiklerini göstermesin çok sveiyorum onları.. İnshaAllah Rabbim size yeniden Nasib eder en kısa zamanda
Amin amin tüm bekleyenlere inşallah
Canım daha ocak bata 9 gün var bi bekle dur bakalım belki regl olmican
Bende tutmaz canım biliyorum kendimi
Ay ben netten almak istemedim bekleyemedim eşime aldırdım bugün 5+5 iki kutu almış 70 tl ikisi dedi yuh dedim netten alsam daha uygun olurdu fiyatı
Ayyy hayatta alamam şuan. 10 tane belkide yetmicek bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…