Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ya bana bi akıl verin🙏. Bu ovülasyon testleri her gün aynı saatlerde olmalı ya bi misafirliğe gitme yada dışarda olma müsait olamama gibi durumlarda nasıl yaptınız? yanımda bardak falan mı taşısam idrar için .Adet bitti temizlendim yarın başlıycam ovü testine

Kızlar ya bana bi akıl verin🙏. Bu ovülasyon testleri her gün aynı saatlerde olmalı ya bi misafirliğe gitme yada dışarda olma müsait olamama gibi durumlarda nasıl yaptınız? yanımda bardak falan mı taşısam idrar için .Adet bitti temizlendim yarın başlıycam ovü testine
Ben bazen yeri geldi başkalarında yaptım.. ama şöyle yapabilirsin sabah saatlerini tercih edersen misafirligie gitmesin o saatte biri gelse zaten farketmez kendi evindeisn

Sabah saatlerini 8 ve 10 arası diyorlar canım .. öğleden sonra 12 den itibaren 5 e kadar yapabilirsin.. 12 de yap bence
İki saat sivi içme unutma sakın
Tamam tatlım bende 12 gbi düşündüm.Test yapayım bitsin biran önce suyumu çayımı içeyim 😇🤭

Olabilir cnm bnmde oleydi yumrtlamam baslamis ovulasyn yaptm silik cikti ama asiri silik degil yahminen 3-4 gune flan catlar gibi bence degerlendir
Henüz böyle canım

Eklentiler

• AF3C72A9-213F-47C9-9463-6D7DB6ABAB9D.jpeg
    AF3C72A9-213F-47C9-9463-6D7DB6ABAB9D.jpeg
    62 KB · Görüntüleme: 26
Yani sadece amh ve insulin degil birsuru hormon testi vr iicr bakilmali yani adetnz duzenli ise belkide bu ay gecti ama genelde 16.17. Gunde bitiyor hersy siz yinede degerlendrin Allah buyuktur olmaz imkansiz diye birsy yk ama bir sonraki adetten snra ovulasyn tavsiye ederm
Anladım hayırlısı bakalım detaylı bir tetkiklere başlamalıyım teşekkür ederim bilgiler için 😊

Kızlar ben bu ay totem yaptım hamile pantolonu aldım😂 Var mı böyle çılgınlıklar yapanınız
Ben geçen sene denemeye başladığımız zaman hamilelikle ilgili bir sürü kitap almıştım bir hevesle 🤭 şimdi görmek bile istemiyorum kaldırdım vaktini bekliyorlar🤭
*neyse iyi ki almışım malum her şey pahalanıyor her geçen gün 🤭🤭

Kızlar gebelik testini yaptım Malesef negatif.. birşey çıkmadı 😟 ama hala anlamış değilim adetim olması gerektiği gibi sökülmuyor ve okadar belirtilerrrr🤷🏻‍♀️
Bu ay adetini geciktircek bir şey kullandın mı kuzum. İnşallah hayra çıkar bu gecikme dur bakalm 🤲🥰

Ben geçen sene denemeye başladığımız zaman hamilelikle ilgili bir sürü kitap almıştım bir hevesle 🤭 şimdi görmek bile istemiyorum kaldırdım vaktini bekliyorlar🤭
*neyse iyi ki almışım malum her şey pahalanıyor her geçen gün 🤭🤭
Yatırım olarak düşün evet😉

Bu ay adetini geciktircek bir şey kullandın mı kuzum. İnşallah hayra çıkar bu gecikme dur bakalm 🤲🥰
Hayir canım öyle birşey kullanmadım.. arada kanamam oldu ama sökülmedi pedime düşmedi bile zaten hemen durdu akıntılar başladı sonra yine aynısı,.. bugünde daha değişik kanama vardı ama yine sildikcr gördüğü m kanama ve azalıyordu sonra kahve rengi derken akıntıya döndü tekrar

Dusuk amh ile tup bebek ben de cok okudum cnm. Ben klomenle deniyorum suan ama doktora da cok guvenmiyorum, olmayacak birsey icin mi ugrasiyorum diye. Bir de kucuk bir hap 5 gun ne olacak diyorsun. Bir de igne var tabi. Epey agri, odem, ruhsal dalgalanma, bi suru biseyler yapti. 1,5 aydir menapoz kafasindayim. Sagol, moral oldu yazdiklarin. Su an sakinim, zihnim temiz ama gecen ay cok kafa karisikligi yasadim. Insallah bu ay, aynisini yasamam. Esimi de uyardim, gardini al, yardimci ol diye 😊 Pozitif biri degilim normal hayatimda da. Beklentiye girmeden degerlendirmeye calisicam. Gecen ay, doktorun onerdigi tarihlerden birini es gectim, o kadar stres olmustum. Bu ay olmazsa tup bebek doktorunun gorusunu alacagim. Normal olur mu, olmaz mi diye. Gecen ayki ilac kullanimindan dolayi kist olustu, 3.kez kullanmak istemiyorum. Allah hepimize kolaylikla nasip etsin insallah 💗
Amin canım ama kendini bu kadar kasma ilaçlardan çok bu stres kist yapıyor gerçekten.sen akışa bırak bence önce sen bunu demelisin önce ben dersen daha iyi olur hormonlar bize çok oyun oynuyor sabır işi biraz bu işler ben bunu anladım bu süreçte bakalım hakkımızda hayırlısı

X