Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet en önemlisi tabii ki o, doğru dua etmek lazım. Benim de bir düşük bir de dış gebelik var. Allah'ım verecekse sağlıkla versin

Allah razı olsun teşekkürler, Allah zihin açıklığı versin inşallah

Ters pozisyon nedir acaba

Canım bu progesteron kabızlık da yapıyor sanırım dimi dış gebelik gecirdigimde ölüyordum kabizliktan iki gündür yine ayni tuvalete cikamiyorum inşallah progesteron artıyordur diyeyim o zaman ne diyeyim göğüslerim hazimsizlik kabizlik bi de kuyruk sokumum belim agrimaya başladı beni bitiyor hamile degilsem baya poliklinikleri gezicem

Canım hamile olmayınca o belirtilerin hepsi geciyo merak etmmme

Ama ons hamilesindir canım çok varmı bata

Kızlar bu doktorda üroloji doktoru böyle birşeyi olan varsa aklında bulunsun bence.

Eki Görüntüle 2998317
Kesinlikle katılıyorum sana canım biz bu doktorun sayesinde başardık diyebilirim eşim varikosel ameliyatı oldu sonrasında ilaç tedavisi ile değerler düzeldi sonra biz tüp bebek yaptık kimyasal gebelik oldu ve doktorumuz sperm dna hasarı testi yaptı ve gerçek ten de sonuç kötü çıkmıştı onunda tedavisini oldu 4 ayda düzeldi şimdi normal yoldan deniyoruz olsun diye bakalım tek sorunumuz artık benim pko olmam bu doktoru da kesinlikle tavsiye ederim

Aaa çok şaşırdım benimde iki gündür kabızlık gibi başladı ama çok erken benim belirtiler için progesteron ne zaman yükselmeye başlıyor ki cumartesi günü çatlatma iğnesi yapmıştım

Yaaa inanmıyorum nasıl umut oldunuz su an bana anlatamam bizde bu doktora basladık benim esimin sebepsiz sayı düşüklüğü var 1 aydır bu doktor da tedavi görüyor inşallah bizimde düzelir değerimiz cok tesekkur ederim nasıl iyi geldi yorumunuz anlatamam

Aaa çok şaşırdım benimde iki gündür kabızlık gibi başladı ama çok erken benim belirtiler için progesteron ne zaman yükselmeye başlıyor ki cumartesi günü çatlatma iğnesi yapmıştım
Yumurtlamadan bir hafta sonra bakıyorlar canım benim bildiğim eğer yumurtlama çatlama başarılaysa yuksek oluyormuş zaten gebelik oluşmuşsa baya bi yükseliyor hatta değerin düşük olduğu durumlardan ilaç veriliyormus diye biliyorum buradaki yorumlardan

Ne demek kuzum sen içini ferah tut alanında çok başarılı bir hoca yani ne dediyse oldu diyebilirim ki benim eşim sigarayı bırakamadı beslenmeye dikkat edemedi ama ilaçlar sayesinde sayı da arttı hız da arttı dna hasarı da düzeldi bazıları ilk aydan bile hamile kalıyor benim de rahim le ilgili problem ler vardı diye bide biz araya zaman koyarak ilerledik ondna üç buçuk yıldır uğraşıyoruz eşim ameliyatı başka doktorda oldu ama gerisi kesinlikle murat hoca sayesinde düzeldi canım şimdi de normal yoldan gebelik olacak bekleyin üç ay dedi onu dinledik yine dediği olur inşallah bakalım

Eşimin kontrollerinde sıkıntı çıkmadı Dr keçiboynuzu ve arı poleni karisitirp her gün 1 yemek kaşığı dedi , hemen aldık dün adetimin son gunuydu bugün bitti ama bugün yumurtlama yok ama acaba değerlendirsem mi adet bittiği gün ilişki yaşayıp gebe kalan yok varmış bu şekilde gebe kalan gördünüz mü kızlar

Bat ne oluyor bende katılmak istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…