Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adete yakında olabiliyormuş yine olmayacak sanırım

Kız ben yumurtlamadan sonraki 17.güne bakcak olsam reglimi 3 gün falan geçiyo zaten aboo
Ben kendim erken dogmusum bi de hic sabredemiyorum ama sonra da negatifi görüp dibe cokuyorum maalesef zaman gecmiyoo

Onun için doğum öncesi lavman yapılıyor bazi hastanelerde. Zaten eşi doğuma girenler bir zahmet anne adayının arkasında dursunlar, her şeyi görmesinler

Yumurtlamadan sonra 6 gün sancılarım oldu sık sık devamlı. Hamile kaldım kesin diye ümitlendim bende. Sonra iki gün sancı filan kalmadı hiç belirti vs yoktu. Şimdi yine başladı sancılar. Bence hep psikolojik yumurtlama ve bat arası dönem bize kafayı yedirecek.

Hepimiz aynıyız canimm napalimmm beklenti ayniii canım bugünde uzayan akıntım.vardi bugün çatlar dongum çok uzamaz çünkü dün değerlendirdik ama bugünde yapalım diyorum emin olamadım dünden
Tabiiiki kesin değerlendir, bugün çatlar ozaman. Yarın akıntın değişince anlarsın

Bu ay hiç dikkat etmicem bu tür şeylere dedim ama fark edilmeyecek gibi de değilki

Adete yakında olabiliyormuş yine olmayacak sanırım
Adete yakın kuru olur diye biliyorum ben kişiden kişiye değişir mi bilmiyorum ama. Aklına kötüyü getirip çağırmaa. Daha adetine 1 hafta gibi bir süre var. Sabreet belkide bebişin orda bir yerlerde yer edinmeye calısıyordur

Henüz hamile değilim ama bu ay içinde inşallah kısmet olursa olmasını planlıyoruz, o hastaneye sormuştum ama almıyorlar şuanda maalesef. pandeminin de biteceği yok sanırım bu yıl içinde.
Buradaki herkes gibi biz de bu ay planlıyoruz ama henüz daha yumurtlama ne zaman, belirtiler ne, ne yiyip içsek, hangi gün test yapsak aşamasındayız hastane arayışına henüz giremedik belki anneler gruplarına sorabilirsiniz

Ben hamile olma ihtimaliyle merdiven çıkmıyorum valla tutundu mu tutunuyor demek ki
Ay o gün merdivenleri hızlı hızlı indim kayınvalidem kızdı ya hamileysen napıyorsun diye dediim valla o çocugun geleceği tutanacağı varsa ip atlasam da tutunur çocuk ben takmıyorum sizde düşünmeyin böyle şeyleri dedim

O kadar dogru ki eltim kac kiloluk sey kaldırdı bi de diyoe ki benim ihtimalim var ve gercekten hamile cıktı Allah alnımıza yazdıysa o bizimle kalır zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…