Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım giderken yanına test götür ben öyle yapıcam çarşamba günü gidiyorum bende anneme

sabibo canım sen naptın kan vermeye gidecektin sanki mesajlar çoktu kaçırdıysam kusura bakma

Hamilelikte kullanılan bazı ağrı kesiciler var, minoset gibi.. bi araştırsana canım, ağrı çekmek de vucudu strese sokabilir..

Merhaba kızlar bende şubatta gebelik planlıyorum ama avrupa yakasında özellikle küçükçekmece ve bahçelievler bölgesinde doğuma babayı da alan özel hastane biliyor musunuz doğuma girmek istiyor eşim ama pandemi yüzünden çoğu özel hastane kabul etmiyor sizin bildiğiniz özel hastaneler varsa paylaşırsanız sevinirim.

Kızlar önceden gebelik testi mi varmıs en iyisi beklemek adet gecene kadar sabredebilene

Ay çok kalabalığız kız evde yapamamkii derdim o zaten
Kız nolcak gir lavaboya yap 5 dk bizim evde aşırı kalabalık ama ben öyle yapmayı düşünüyorum sen bugün erken gebelik mi yaptın onlar yanıltıcı olabiliyor die okumuştum bozma moralini

Hepimiz aynıyız canimm ama artık hiic inanmıyorum adet geçecek bide akıntı başkasına inannnmam m
Adetinde bikac gun gecmesi lazım benim uygulama bi gun gecikti gösteriyordu hemen umutlandım ertesi günü fooss cıktı

Kaç ay var doğuma? O zamana kadar pandemi kuralları değişebilir diye soruyorum. Bahçelievler medipolde arkadaşımın eşi doğuma girdi bir sorun isterseniz

Adetinde bikac gun gecmesi lazım benim uygulama bi gun gecikti gösteriyordu hemen umutlandım ertesi günü fooss cıktı
Tabi canimm benim 5 gün geçmesi lazım çünkü en fazla beş gün gecikiyo stresten falan yokksa günü gününe olurum . Testte yapmiyom ayyyy içimizden gelmiyo artık canım ya

Kız nolcak gir lavaboya yap 5 dk bizim evde aşırı kalabalık ama ben öyle yapmayı düşünüyorum sen bugün erken gebelik mi yaptın onlar yanıltıcı olabiliyor die okumuştum bozma moralini
Evet etken gebelik yaptım güya 6 gün öncesine kadar çıkarıyomuş diye ama eczacı döngüm kısa olduğu için 4 gün olarak düşünün dedi bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…