Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hamilelikte kullanılan bazı ağrı kesiciler var, minoset gibi.. bi araştırsana canım, ağrı çekmek de vucudu strese sokabilir..
Araştırayım bi teşekkür ederim tedirgin oluyorum biraz Aralık'ta kimyasal gebelik geçirdim İlk gebeliğimdi o ay hamile olduğumu bilmeden antibiyotik falan kullanmıştım vajinal enfeksiyon için acaba ilaçlarını etki etti diye üzülmüştüm

Evet etken gebelik yaptım güya 6 gün öncesine kadar çıkarıyomuş diye ama eczacı döngüm kısa olduğu için 4 gün olarak düşünün dedi bakalım
En doğrusu yumurtlama gününü gördükten sonra 17 gün aslında tam dollenme tutunma süresi vs

Tamam canım çok teşekkür ederim, inşallah öyledir Ben iki kez görmedim de hiç ben o yüzden olabilir mi bir hafta arayla diye düşündüm.
Kuzum valla akıntı konusunda hamile kalan bir çok kişi yumurtlamadan beri akıntım kesilmedi diyor ya. İnşallah sebebi hamilelik oluşmuyor baslıyordur o yüzdendir. Ama hani o değilde yumurtlamaysa kaçırma diye. Yoksa bilmiyorum ben hiç duymadım 1 hafta arayla yumurtlayab

Bildiğim kadarıyla ilk ay hiç birşey etki etmiyor.. arkadaşım covid geçirdi dünya kadar ağrınkesici içti, bi de gitti uludağda kayak yaptı kendini yerden yere attı, bir baktı ki hamileymiş.. yani tabi herkes bir değil. doktora danış sebep olmasın hiç bir şey, çok haklısın endişe etmekte..

Her kadın farklı. Anne adayı nasıl rahat hissediyorsa kesinlikle öyle olmalı
Ya benim tedirginliğim şu (ortada asla çocuk yok ama doğuma girdim şimdiden) normal doğum istiyorum ben, normal doğumda da ıkınırken annişler ufak tefek kaçaklar yaşabiliyomuş arkadaşımın ablası ne yazık ki öyle olmuş kakasını kaçırmış çok korkutucu geldi bana bu

Parol kullanabilirsiniz yengem romatizma hastası ve agrıları olurdu hep iki gebeliğinde de parol kullanarak devam ettirdi

Bu doğru ama korkulcak birşey yok ki bircok insan yasayabiliyor bunu insanlık hali yani o an bilincinde değil ki

Ah ah, ben mide bulantıları ve baş dönmesi bile yaşamıştım sen naptın yumurtan bugün çatladımı canım?
Hepimiz aynıyız canimm napalimmm beklenti ayniii canım bugünde uzayan akıntım.vardi bugün çatlar dongum çok uzamaz çünkü dün değerlendirdik ama bugünde yapalım diyorum emin olamadım dünden

Maşallah iyiki bebeğe birşey olmamış ilk aydan dayanıklıymış vücudu

Yumurtlamayı atlatanlar, BAT'a kadar olan süreyi nasıl geçiriyorsunuz? Ben her sancıyı, batmayı, şunu, bunu döllenmeye yorumluyorum, engel olamıyorum, imdaaat
Yalnız değilsiin nasıl geçecek günler bilmiyorum bide tedavi oluyoruz boşa gitmesin evde kendimi sıcak tuta tuta oturuyum diye işten izin aldım 15 günlük. Nasıl gececek bilgim yook

Kaç ay var doğuma? O zamana kadar pandemi kuralları değişebilir diye soruyorum. Bahçelievler medipolde arkadaşımın eşi doğuma girdi bir sorun isterseniz
Henüz hamile değilim ama bu ay içinde inşallah kısmet olursa olmasını planlıyoruz, o hastaneye sormuştum ama almıyorlar şuanda maalesef. pandeminin de biteceği yok sanırım bu yıl içinde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…