Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum ah keşke bekleyebilsemm🤦🏻‍♀️ Ya 3 gün kala ailemin yanında olcam farklı şehirdeyiz onlara gitmeden hamile olduğumu öğrensem keşke de sürpriz yapsam hevesindeyim😅 ben de bugün yaptım ve tabiki negatifi görüp oturdum bir miktar da ağladım açıkçası garip duygulardayım ya bu ay olmuş gibi hissediyorum ama böyle hemen çıkmayınca da üzülüyorum ister istemez
Canım giderken yanına test götür ben öyle yapıcam çarşamba günü gidiyorum bende anneme 😃

sabibo sabibo canım sen naptın kan vermeye gidecektin sanki mesajlar çoktu kaçırdıysam kusura bakma🌸☺️

Bu ay dişim felaket ağrıyor,halsizliğimde üzerimde sürekli uyumak istiyorum sanki,ara ara mide bulantısı oluyor,göğüslerimde biraz ağrıyor bat 11 Şubat,ağrıya belki bebek vardır diye ilaçta kullanamıyorum 🤦🏼‍♀️ bu belirtiler acaba hamilelik olabilirmi
Hamilelikte kullanılan bazı ağrı kesiciler var, minoset gibi.. bi araştırsana canım, ağrı çekmek de vucudu strese sokabilir..

Merhaba kızlar bende şubatta gebelik planlıyorum ama avrupa yakasında özellikle küçükçekmece ve bahçelievler bölgesinde doğuma babayı da alan özel hastane biliyor musunuz doğuma girmek istiyor eşim ama pandemi yüzünden çoğu özel hastane kabul etmiyor sizin bildiğiniz özel hastaneler varsa paylaşırsanız sevinirim.

Kızlar önceden gebelik testi mi varmıs en iyisi beklemek adet gecene kadar sabredebilene 😂😂

Ay çok kalabalığız kız evde yapamamkii derdim o zaten🤦🏻‍♀️😅
Kız nolcak gir lavaboya yap 5 dk bizim evde aşırı kalabalık ama ben öyle yapmayı düşünüyorum 😃sen bugün erken gebelik mi yaptın onlar yanıltıcı olabiliyor die okumuştum bozma moralini

Hepimiz aynıyız canimm ama artık hiic inanmıyorum adet geçecek bide akıntı başkasına inannnmam m😀😀
Adetinde bikac gun gecmesi lazım benim uygulama bi gun gecikti gösteriyordu hemen umutlandım ertesi günü fooss cıktı

Merhaba kızlar bende şubatta gebelik planlıyorum ama avrupa yakasında özellikle küçükçekmece ve bahçelievler bölgesinde doğuma babayı da alan özel hastane biliyor musunuz doğuma girmek istiyor eşim ama pandemi yüzünden çoğu özel hastane kabul etmiyor sizin bildiğiniz özel hastaneler varsa paylaşırsanız seviniri
Kaç ay var doğuma? O zamana kadar pandemi kuralları değişebilir diye soruyorum. Bahçelievler medipolde arkadaşımın eşi doğuma girdi bir sorun isterseniz ☺️

Adetinde bikac gun gecmesi lazım benim uygulama bi gun gecikti gösteriyordu hemen umutlandım ertesi günü fooss cıktı
Tabi canimm benim 5 gün geçmesi lazım çünkü en fazla beş gün gecikiyo stresten falan yokksa günü gününe olurum . Testte yapmiyom ayyyy içimizden gelmiyo artık canım ya 😀

Kız nolcak gir lavaboya yap 5 dk bizim evde aşırı kalabalık ama ben öyle yapmayı düşünüyorum 😃sen bugün erken gebelik mi yaptın onlar yanıltıcı olabiliyor die okumuştum bozma moralini
Evet etken gebelik yaptım güya 6 gün öncesine kadar çıkarıyomuş diye ama eczacı döngüm kısa olduğu için 4 gün olarak düşünün dedi bakalım🤷🏻‍♀️

X