Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok kuzum maalesef 26sında ikinci yumurtlamayı gördüm testim bitti işte ben de bu da çatlar sonra zaten bat diye önemsemedim almadım
Yavrucummmmm nolaaaar bekle biraz fütfennnnn bekleee ..boşuna erken erken modellerini bozuyorsun

Kuzuu senin ki hala belli değil mi kaç gün gecikti
Bugün 16. Gün canım.. 12.gunde kan testi verdim negatif çıktı.. ama belirtiler devam ediyiii. Adet olacakmisim gibi sancim.var iki i gün önce hafiflemistim bugün bastırdi.. bide akintimm

Bugün 16. Gün canım.. 12.gunde kan testi verdim negatif çıktı.. ama belirtiler devam ediyiii. Adet olacakmisim gibi sancim.var iki i gün önce hafiflemistim bugün bastırdi.. bide akintimm
16 gün gecikme ay ben olsam neden diye çatlardım.sonu hayır olsun inşallah.geç döllenme olabilir belki degil mi öyle düşünelim.ama hamile değilsen doktora görün 16 gün gecikme çok fazla sanki ya

kuzu sen bu arada tekrar döngüye girme ihtimaline karşı değerlendiriyorsun değil mi???

16 gün gecikme ay ben olsam neden diye çatlardım.sonu hayır olsun inşallah.geç döllenme olabilir belki degil mi öyle düşünelim.ama hamile değilsen doktora görün 16 gün gecikme çok fazla sanki ya
Daha öncede olmuştu böyle .. 2020 de politisk över olunca herşey olabiliyor malumm.

Ama busefer farklı hissediyorum.. akıntılar sancılar bile farklı sanki bilemedim.. gidicem kuzum doktora randevu Alicam.. yeni buldum bı doktor

kuzu sen bu arada tekrar döngüye girme ihtimaline karşı değerlendiriyorsun değil mi???
Hicccc sorma kizzzz.. ağrılardan belkilerden.. degerlendiremistim bişey varsa filan diye.. dün bisickler oldu .. ama ondan önce en son 5 ocak ...

Ay bebeğim öyle söylesene inşallah yoldadır olur kız nie olmasın dmi

Ay bebeğim öyle söylesene inşallah yoldadır olur kız nie olmasın dmi
İnshaAllah ama nebilim negatif testler kan filan.. insan pek konduramiyor.. akıntılar çok suphelendirdi beni ya.. hayatımda görmedim.. krem gibi akıntılar beyaz beyaz kokusuz

Kızlar bat günüm 8 Şubat.kasığımda bi batma var sanki içerde ılık ılık birsey hafiften kanıyor gbi batıyor gbi tarif edemiyorum.bide ilk defa kilo almaya başladım.normalde sürekli midesi bulanan herşeyden tiksinen mıy mıy birseyim şimdi herseyi tıka basa yiyorum eşimde şaşırıyor kilo bile aldın 3-4 günde noluyor diyor.bide 27 sinde akşam otururken bir ağrı vurdu ay çok ağrıdı die oturamadım uzandım çok şaşırdım.psikolojik olarak yaşadığım şeylerden farklı bunlar.acaba olabilir mi yoksa yine psikolojik mi

İnshaAllah ama nebilim negatif testler kan filan.. insan pek konduramiyor.. akıntılar çok suphelendirdi beni ya.. hayatımda görmedim.. krem gibi akıntılar beyaz beyaz kokusuz
Canım hatırlıyormusun bilmiyorum ama senle bunu konuşmuştuk idrarımda tortular olduğu gece krem gbi değişik bi akıntım oldu die.bende o akıntıyı merak ediyorum.enfeksiyon mantar flan degil eminim çünkü gecen ay doktora gittim ben

Kesinlikle keçi boynuzu kullanması lazım. Aktardan alacağın keçiboynuzunu her gün kaynatıp içir aç karna içmesi lazım bir de yanına keçi boynuzu özü de alsın tahta kaşıkla günde iki defa yemeklerden yarım saat önce yedir bir iki aya bu sonuçlar uçar. Denenmiş ve onaylanmıştır

Haklısın yaa bende korktum aslında.. dedim yaaa bebiş var diye çekiniyorum birde yeni döngüyü kaçırmayım dedim ama.. adet olmadan yeni dongu mu olurki
Olmaz tabi ya ne biliim hani az az gelmişti bişeyler bu ay tam sökülmeden ikinciye geçtiysen de işini garantiye al.. doktora bir git de hayırlısıyla öğrenicez, inşallah da bebiştir

Valla onu bilemem ama basindan beri gozuke carpiyon sn simdide dayanamadm yazdm dedm etkilemiim diye solemiordm ama icimden bir ses sn yakinda kalcn diyor ayrica batma varsa hamilelk ihtimali vr

Bu akinti bende bazn oluyor idrarimi yaparken bakiorm krem gibi o da karismis idrara ama catlama falan diye tahmn ediorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…