Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Al al aklımızda olacağına amaan erken gebelik kaldı bende 2 tane yarın muhtemelen bir iki kaset test alırım ben de
Bugün bile olsa yapicaktim stresten başım ağrıdı bütün gün yapsam agrimicakti iştealicaktm boyumun ölçüsünü erkenden oturcaktim k. Üstüne

Ahhhh canimmm İnshaAllah İnshaAllah bebiş dir İnanki şuan benimde ağrım çok bacaklarıma vuruyor resmen .. alt karnım çok gerginnnn... Çok fena vuruyor assagaya doğru

Valla onu bilemem ama basindan beri gozuke carpiyon sn simdide dayanamadm yazdm dedm etkilemiim diye solemiordm ama icimden bir ses sn yakinda kalcn diyor ayrica batma varsa hamilelk ihtimali vr
İlk başta okurken korktum kızacaksın die valla tatlım bilmiyorum ilk defa gecen ay gecikme yaşadım gecikmeden sonra hamile kalan çok olmuş ya acaba mı diyorum işte

Evet hatırladım sanki canım.. bende düşünmüyorum enfeksiyon olduğunu.. cunki korkusuz ve beya pürüzsüz.. yeşil sarı filan değil kokulu değil ya.. ondan

Birde bende idrara karışmıyor.. ben baya silerken peeceteyle geliyor kiv amlı kıvamlı.. hani ilişkiye girersinn de sonradan sperm gelir ya sildikcr onun gibi hatta direk oraya akmış gibi ..

Birde bende idrara karışmıyor.. ben baya silerken peeceteyle geliyor kiv amlı kıvamlı.. hani ilişkiye girersinn de sonradan sperm gelir ya sildikcr onun gibi hatta direk oraya akmış gibi ..
Bende de peçeteye değildi lavaboya gittim vardı.sonra olmadı zaten o gün yine seninle konuşmuştuk.

Evet aynısı işte.bide doktora gitmemiş olsaydım enfeksiyon şüphem olabilirdi eminim yani
Valla ikinci hamileligimden onceki ay adetm duzensiz gelmisti dedm halla halla hic olmaz sonraki ay hamile kaldm annemde demisti cocuk aranmasi derlermis ole duzensizliklere insallah Rabbim nasip etsin ama unut var bnce snde extradn nedense valla icimde ole his var eger hamile cikrsan kendimden korkcm :)))

Bende de peçeteye değildi lavaboya gittim vardı.sonra olmadı zaten o gün yine seninle konuşmuştuk.
Heee anladım.. yok canım benim geliyor .. devam ediyor.. tabi bazen yoğunlaşıyor bazen daha az ama var yani.. ilk başlarda çok seffafti akıntım hatta burda yazıp duruyordum ilk defa oluyo diye... Sonra beyaza dondu

Bndede nadir oluyor ama bnce yumrtlama catlama cnku bnmde bu ayda dha ck dikkt ettm o donemime denk geldi
Seni onaylıyorum söylediğin sebep mantıklı.o günde ilişki olmadı çok sevgili eşim nöbetteydi söylediğin gbi çatlamaysa o zaman hamile değilim vay benm kaderim gülmeyecek ya

Anaaaa bunu annem de dedi bana.. hatta burda bı topikde okudum eski bir topik ilk başta bir tez koymuşlar.. tezi bildiğin teyid edilmiş liste kabarmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…