Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Heee anladım.. yok canım benim geliyor .. devam ediyor.. tabi bazen yoğunlaşıyor bazen daha az ama var yani.. ilk başlarda çok seffafti akıntım hatta burda yazıp duruyordum ilk defa oluyo diye... Sonra beyaza dondu
Cnm hamileyken ayni oldum ilk beyazdi sonra seffaf geldi sonra tekrr beyazladi hatta sarida geliyordu yani bnde ole seffaf akinti ck badir gordm kendmde ama hamikeyken ilkkez gormustm

Heee anladım.. yok canım benim geliyor .. devam ediyor.. tabi bazen yoğunlaşıyor bazen daha az ama var yani.. ilk başlarda çok seffafti akıntım hatta burda yazıp duruyordum ilk defa oluyo diye... Sonra beyaza dondu
O şeffaf akıntı geçen ay oldu ilk defa o kadar yoğun olmuştu ama baya yoğundu.bal karışımı kullanmıştım galiba o yüzden olmuştu o

Anaaaa bunu annem de dedi bana.. hatta burda bı topikde okudum eski bir topik ilk başta bir tez koymuşlar.. tezi bildiğin teyid edilmiş liste kabarmış
Aynen cnm bizim burda eskiler cok soyler bunu bende duymustm ama ozmn aklima gelmemisti hamileligi ogrendikten sonra dedim aaa gecen ay oyuzden duzensiz oldm diye

Cnm hamileyken ayni oldum ilk beyazdi sonra seffaf geldi sonra tekrr beyazladi hatta sarida geliyordu yani bnde ole seffaf akinti ck badir gordm kendmde ama hamikeyken ilkkez gormustm
Evet işte bendede..ilk kez.. normalde cooook nadir ve inanılmaz az yani aylarca birimde anca çeyrek çay kaşığı.. ama bu baya yanii.. anneme göstermediğin hatta temiz krem gibi durduğu için anam nasilsa resim attım kadın aaa kızım bu başka bişey dedi normal gunkerd dolan değil baya sperm gibi dedi aaa deidm güzel tanımladin

Sen bilmiyorsun tabii önce idrar testi yaptım 17sinde.. negatif çıktı . Sonra 4 gün önce kan verdim oda negatif.. şuanda gecikmenin 16. Gunundeyimmm nedir bu iş

O zaman tamm umudumu kaybetmeyim.ayın 8 i gelmedi gitti uzadıkça uzuyor
Sorma bide subat en kisa ay zaten gelmiyorki birturlu ondnmis
aynen cnm bndede ona benzeyen birsey geldi bu ay bnde dedm hayde bakalm hayirlisi ama yumrta catlamasi gbi kremsi bilemedm ama seffaf akintm yk baska hissimde yk sdce sol yumrtalgm ck agriyor sanrm bnm yumrtam buyudu ama catlayamadi kist oldu bide ilk aydn bu cikrsa basima cok uzulcem ((
Yani soyle soyliim son iliskinin uzerinden 15 gun flan gectiyse ozmn kanda yoksa yoktur bnce ama de bakiyor tbi muayeene olmak kazm baska sebeo yok ise biraz daha beklenilebilir bukadar uzun gecikmede ilginç dr a gidin bence

O şeffaf akıntı geçen ay oldu ilk defa o kadar yoğun olmuştu ama baya yoğundu.bal karışımı kullanmıştım galiba o yüzden olmuştu o
Olabilir belki de o karışımdan oldu.. vallaha ben hıc özel bir kür filanda yapmadım

Kızlar sizlere birşey sormak istiyorum yumurtlamadan 2 gün önce yanma ve kaşıntı sebebiyle doktora gittim ve doktor bana vajinit olduğumu söyledi bana monorol şase ve mıxovül fitil verdi 2 gün kullandım sonra yumurtlamam başladı dün ve bugün kullanmadım bugün de çatlamam oldu sizce ben ne yapayım fitili kullanmak da istiyorum yarın akşam kullansam sıkıntı olur mu sizce bu akşamı Atlatıp ne derseniz ? Yani sorum şu yumurtlama sonrası fitil kullansam ne olur ?

Bugün mü yaptın kız senle ben nasıl anamızın karnında durmusuz bilmem.benim.goguslerimde bı ağrı başladı az önce ama adet mi olcam ki yahuu
Bugün yaptım ilk idrar da değildi hahahhahah delirdim sanırım artık test diye valla nasıl durduk acaba bide ben günümden geç gelmişim göğüs ağrısı bende de var ama dokununca, seninki nasıl? Bikaç gündür de innaannılmaz başım ağrıyo ince bi sızı gibi gelip geçiyo hiç baş ağrısı yaşamam yani hasta falan mı olcam diye düşündüm yoksa hamilelik belirtisi mi her şeyi ona yoruyorum help

Kızlar bat 5 şubat bu sabah erken gebelik testi yaptım negatif cıktı. Bir de bazı arkadaşlar yazmışlar kremsi katı beyaz akıntı bende de oldu son bir kaç gündür. Şüphelendim test yaptım ama çıkmadı birşey.
Kızlar bir de benim rahim hafif T şeklinde. Yanında tedavi gördüğüm doktor ameliyata gerek yok dedi ama geçen gün devlete gittim ordaki doktor da bu rahimle gebe kalman çok zor mutlaka ameliyat olman lazım dedi. Doktorların görüşü farklı olunca benimde kafam çok karıştı ve umutsuzluğa düştüm ameliyattan da korkuyorum üstelik özel bir hastaneye sorduk Ankarada çok da pahalı... T rahim olupta gebe kalan çok kişi var ama ben 1.5 yıldır gebe kalamıyorum 8 ay önce bir düşük yaptim 5 haftalık ondan sonra hiç olmadi

Gidecem zaten canim... Bir kaç gün daha bekliyimmm dedim adet olabilirim cunki.. olmazsam gideyim.. doktor aynı binada zaten.. istediğim zaman gidebilirim aynı bina olunca boş bir anında gidebilirim...

Daha oncede gecikmelerim oldu ya ondan birazda bekliyorum.. 1 ay bile gecikebilirim ben polikistik over var ya.. sadece diyorum. Akıntılarim buldu vede bu ay iyi çalıştım onumu buldu .. fazla tesadüf gecikme bu.. neyse bakicaz.. belki benimde kisttir.. yumurta kisti..

İnshaAllah değildir canım inşallah seninde gebelik belirtielrindir

Canım düşük de olsa gebe kalabilmişsin sonuç olarak demekki.. oluyormuş ... Üzme.kendini.. İnshaAllah bu ay bebiş gelirrrr bacimmm

Bende 9 ay 3 günde olmuşum bugün eşime gelirken aliver dedim sacmalama ya bikezde doktorun dediği gün gidip kan ver sadece totem yaptım ben diyor sırf test yapmiyim diyedinlermiyim hayatta dinlemem yarın ilk iş eczanede alicam soluğu yapiyimde içim rahatlasın Benimde bugün 5 gbi basım ağrımaya bı başladı şuan biraz hafifledi canım göğüslerim dokununca değil normalde sızlama gibi gelip gidiyor bugün iki kez de kasığımda inci bı sizi girdi geçti hemen başka biseyim yok midem bulanıyor ama o psikolok kendimi hamile sanmam için her ay oluyo sağolsun

Pco da bnmde iki ay olmadigim oluyordu bazn ama ck skur prolaktinimi duzenledikten ialc aliyorum herzmn sonra gecikmem 3-5 gun flan oluyor
Yani i da yapabilir yani en azndan hamilelk degilsede normal adet olayim duzenli ilerlesin hersy istiyorum ama o danolmuyor omrum boyunca kistle ugrastm smdide pco cikti basima smdi onu kontrol altina aldk bu ay bukdr yumrtlk agrisi kisti dusunduruyo yani yine kit cikrsa artk pesss diorm kendme
Seker tansion birsuru sey geldi basima bu cocuk isleryle ugrasmaktn ahh ahh Rabbim kolaylastirsin

Cnm incelikle cok gecmis olsun ama rahim sekil bozukluklari dusuge sebep oluyor bu sekilde olanlar daha iyi bilir ama mutlaka kalmadan arastirma hastanesine gidin danisin hatta gerekirse 2-3 dr a gidin amelyt olun derm

Ahhh canımmmm İnshaAllah güzel olacak hersey inan bana.. sonuçta send gebe kalabiliyorsun oldun zamanında..

Kist mist yok.... kış kış kistler kış kış.. yallah kistler yallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…