Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Belki yumurtlamıyorsundur ama gebesindir
Ay sanmıyorum bu kadar erken çıkacağını daha bata 1 hafta var sabah dayanamayıp çıkmicağını bile bile kaset test yaptım yok
Geliyorr galibaaa
Ay hadi inşallah canımm çokkk sevindimm ama sana test yap bat az kaldı dedik bak iyi ki yaptınn yarın da hemmen kan ver inşallah sağlıkla ilerlesin bebişin
Aklıma girdiniz bak 4 gün var ama hadi ben önce bı kocama Türk kahvesi yapayım hazır cocukda uyumusken bı calisak artık
Benim de 1 hafta var ama çalışmalara devam çıkmadık candan umut kesilmez napalım

Aynen öyle canım kocaların da canına minnet bu iş onlara yarıyor valla

Hahaha ay bacım güldürdün benii.. İnshaAllah Rabbim sevindirsin seni

Gözükebilir canım... Baya silikd eolsa belirgin bir çizgi var İnshaAllah kan dada güze değer çıkar

Cnm herkeste farkli olabilir. Benim gebeligimde ha bugun ha yarin regl olacagim derken 5 gun gecti ustunden. Test yaptim ve cok bariz saniyesinde cift cizgi cikti. Yani gebelik ile regl belirtilerim ayniydi.

8 şubat bat günü olan kızlar kimler acaba şuan vücudunda bi değişiklik hisseden oluyor mu bide yumurtlama gününüz hangi gündü

Naçizane fikrim olmamanız doktorum tavaiye etmedi bana düşüğe sebep olduğu olmuş adet gününde değişiklik oluyormuş tembellesme vs
Doğru söylüyorsun gecen ay ilk aşımı oldum 7 gün adetim gecikti ve ilk defa gecikme yaşadım.her zaman düzenlidir.ama arkadaşım da aynı gecikmeyi yaşadı bu ay hamile.aşı olmuştu oda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…