Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Belki yumurtlamıyorsundur ama gebesindir :oops:
Ay sanmıyorum bu kadar erken çıkacağını daha bata 1 hafta var sabah dayanamayıp çıkmicağını bile bile kaset test yaptım yok🤷🏻‍♀️
Geliyorr galibaaa😍
Ay hadi inşallah canımm çokkk sevindimm ama sana test yap bat az kaldı dedik bak iyi ki yaptınn yarın da hemmen kan ver inşallah sağlıkla ilerlesin bebişin🧸
Aklıma girdiniz bak 4 gün var ama hadi ben önce bı kocama Türk kahvesi yapayım hazır cocukda uyumusken bı calisak artık 😀
Benim de 1 hafta var ama çalışmalara devam çıkmadık candan umut kesilmez napalım😂

Ay sanmıyorum bu kadar erken çıkacağını daha bata 1 hafta var sabah dayanamayıp çıkmicağını bile bile kaset test yaptım yok🤷🏻‍♀️

Ay hadi inşallah canımm çokkk sevindimm ama sana test yap bat az kaldı dedik bak iyi ki yaptınn yarın da hemmen kan ver inşallah sağlıkla ilerlesin bebişin🧸

Benim de 1 hafta var ama çalışmalara devam çıkmadık candan umut kesilmez napalım😂
Aynen öyle canım kocaların da canına minnet bu iş onlara yarıyor valla☺️

Kızlar cuma günü çatlatma iğnemi oldum doktor 37 saat sonra ilişki deyince bugün sabahın köründe 5 te kalkıp cocuk yaptık 😃 daha neler göreceğiz bu süreçte merakla bekliyorum sans dileyin bana inşallah tutar
Hahaha ay bacım güldürdün benii.. İnshaAllah Rabbim sevindirsin seni 🤲🏻🥰

Eki Görüntüle 2997719
Merhaba kızlar. Sat 6 ocak. 5gün sabah akşam femara kullandım. 17 ocak çatlama iğnesi oldum. Doktor 18-20-22-24 ocak ilişki önerdi. Göğüs hassasiyetim oldu iğneden sonra ama 24 ocakdan sonra olmadı. Normalde adet olurdum sonra hassasiyet kaybolurdu. 29 ocak test yaptım ilk idrarla ilk 5dakikada böyle oldu. Ama umutlanmalımıyım diğilmiyim bilmiyorum. Yarın yine yapıcam. Hamilelik varsa bukadar erken gözükürmü? Bat 4 şubat
Gözükebilir canım... Baya silikd eolsa belirgin bir çizgi var İnshaAllah kan dada güze değer çıkar 🤲🏻🥰

Kızlar aranızda daha önce hamile kalmis olanlar varsa yazabilir mi bu regl belirtileri ve hamilelik belirtileri nasil ayirt ediliyor ?
Yani kasıklarıma regl olcakmisim gibi sanci vurup vurup kaçıyor. Regl olmadan önce hep sol bacagim agrir yine agriyor. Yani bu belirtileri gebelige yoramiyorum maalesef.
Cnm herkeste farkli olabilir. Benim gebeligimde ha bugun ha yarin regl olacagim derken 5 gun gecti ustunden. Test yaptim ve cok bariz saniyesinde cift cizgi cikti. Yani gebelik ile regl belirtilerim ayniydi.

8 şubat bat günü olan kızlar kimler 🙈 acaba şuan vücudunda bi değişiklik hisseden oluyor mu bide yumurtlama gününüz hangi gündü🥰

Naçizane fikrim olmamanız doktorum tavaiye etmedi bana düşüğe sebep olduğu olmuş adet gününde değişiklik oluyormuş tembellesme vs
Doğru söylüyorsun gecen ay ilk aşımı oldum 7 gün adetim gecikti ve ilk defa gecikme yaşadım.her zaman düzenlidir.ama arkadaşım da aynı gecikmeyi yaşadı bu ay hamile.aşı olmuştu oda

X