Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat geçmesini 2 senedir hiç beklemedim her ay 6gun varken pireler gezinmeye başlıyor bende😁 eşime bile test al diyemiyorum artık eve yakın eczaneler tanıdı zaten bu aydami olmadı diyecekler nerdeyse çarşıya çıkıp farklı yerlerden alıyorum🙈
Sabırsızlar ortaya çıkıyo😄😄ben de eşime söyleyemiyorum test al diye yaa keyfi işeme şunlara artık fiyatlar uçmuş diyo bana gizli gizli alıyorum farklı eczanelerden🤣🤣 bende 2 gündür hareketlenmeler var ya kendimi hamile gibi hissediyorum belirtiler çıkmaya başladı gibi geliyo 🙄 pazartesi yapcam ben test kafama koydum😅

R Random3 Kızlar ben de dış gebelik geçirdim o adini anmak istemedigim iğneyi bana da vurdular emin olamayıp bi de kürtaj yaptılar geçen yıl şubatta, agustostan beri tekrar deniyoruz geçen ay kimyasal oldu benim kasımda hsg cekilmistim hic bir sorun yok neden dış gebelik oldu diyorum talihsizlik diyorlar küçük bi enfeksiyon bile neden olur diyorlar öyle olunca da korkuyorum haliyle coraspin falan içiyorum artik her gün size ne dedi doktorlariniz bi sebebi var miymis bi şey tavsiye ettiler mi
Canım aynı tarihte aynı işlemleri görmüşüz ikimizde bende kendi kendime r tek ben mi çok acı duydum o iğnede diyordum acı eşiğim yüksektir 24 saat doğum sancısı çekip normal doğum yaptın hiç sesim çıkmadı ama bu iğneyi olunca 10 dk boyunca hastane koridorlarını inletecek derecede sesli ağladım sıkıntıdan bi andaateşim çıktı ateş düşürücü serum taktılar

Yok hayır geçen ay gittim doktor sıkıntı yok 1 seneye kadar olmaması nprmal stres yapma falan dedi klasik doltorların soylediği şeyler ilk gebeliğimde 2. ay olmuştu dış gebelikte 3. Ayda olmuştu bu sefer çok uzun sürdü yordu beni
Haklısın, aynı durumu yaşıyoruz. Dış gebelikten sonra rahmin toparlanması zor mu oluyor acaba anlamıyorum. Evet bana da hep aynı şeyleri söylüyorlar, çok takıyorsun kafana diyorlar. 5 ay tedaviyi bıraktım yumurtlama ilişki falan takip etmedim yine olmadı. Hayırlısı kuzum yaa doğru zamana inanıyorum ben 🥰

Laboquick mi aldın canım sen onlar 10 tane 30 tl falandı ben artimedi daha çok beğendim diye ondan aldım inşallah almama gerek kalmaz ama ihtiyaç olursa bir dahakine ben de öyle yapayim
Evet canım laboquick aldım ama ben çok memnunum, bi kere bile yanıltmadı beni. Ona da güvenebilirsin yani ☺️

R Random3 Kızlar ben de dış gebelik geçirdim o adini anmak istemedigim iğneyi bana da vurdular emin olamayıp bi de kürtaj yaptılar geçen yıl şubatta, agustostan beri tekrar deniyoruz geçen ay kimyasal oldu benim kasımda hsg cekilmistim hic bir sorun yok neden dış gebelik oldu diyorum talihsizlik diyorlar küçük bi enfeksiyon bile neden olur diyorlar öyle olunca da korkuyorum haliyle coraspin falan içiyorum artik her gün size ne dedi doktorlariniz bi sebebi var miymis bi şey tavsiye ettiler mi
Evet dış gebelik en kötü senaryo Allah bir daha yaşatmasın hiçbirimize 🙏 benim de geçen yıl nisanda oldu, temmuzdan beri deniyoruz olmuyor. Ama madem kürtajla temizleyebileceklerdi niye o iğneye maruz bıraktılar? Şaşırıyorum bazen.. bana da aynı şeyi söylediler canım, bi sebebi yok, her gebelikte sağlıksız olma ihtimali var diye. Bende zaten hafif düzeyde pıhtılaşma var, ben de coraspin kullanıyorum aylardır. Yarın sabah ovitrelle vurulucam. Hayırlısı bakalım hepimiz için, Allah verecekse sağlıkla versin 🙏

Doktor banada sanssızlık dedi ve hamile kalma sansın yarı yarıya düştü dedi başka bi dokuora neden olur dıye sorduğumda enfeksiyon kaynaklı olabilir dedi bende akıntım vardı dedim doktor o şekil bi enfeksiyon değil de ateşli bi hastalık sonucı oömuş olabilir sebebini bizde tam bilmiyoruz dedi

Sabırsızlar ortaya çıkıyo😄😄ben de eşime söyleyemiyorum test al diye yaa keyfi işeme şunlara artık fiyatlar uçmuş diyo bana gizli gizli alıyorum farklı eczanelerden🤣🤣 bende 2 gündür hareketlenmeler var ya kendimi hamile gibi hissediyorum belirtiler çıkmaya başladı gibi geliyo 🙄 pazartesi yapcam ben test kafama koydum😅
☺️☺️Bende pazartesi yapım balı henüz belirti yok bende ama son 4 gün kala çıkıyor bütün belirtiler.🙈 Geçen ay 3 gün gecikmem oldu kan testi negatif olmasına rağmen doktor yine kan istedi ama bende nasıl bı belirtiler bı gör 😁 doktor kan almadan belirtin varmı dedi 3 gün gecikmiş bide aşılama adam ümitlendi benden daha çok☺️ bı saydım doktora belirtileri hamilesin bence bu belirtilere göre tutmuş dedi bide kan bakalım dedi kan sonucu bı geldi negatif bende belirti falan kalmadı🙈🙈 adamda şok oldu

Sabırsızlar ortaya çıkıyo😄😄ben de eşime söyleyemiyorum test al diye yaa keyfi işeme şunlara artık fiyatlar uçmuş diyo bana gizli gizli alıyorum farklı eczanelerden🤣🤣 bende 2 gündür hareketlenmeler var ya kendimi hamile gibi hissediyorum belirtiler çıkmaya başladı gibi geliyo 🙄 pazartesi yapcam ben test kafama koydm
Kizz belirtilerin neler.insallah hamilesindir Şubat uğurlu gelir

☺️☺️Bende pazartesi yapım balı henüz belirti yok bende ama son 4 gün kala çıkıyor bütün belirtiler.🙈 Geçen ay 3 gün gecikmem oldu kan testi negatif olmasına rağmen doktor yine kan istedi ama bende nasıl bı belirtiler bı gör 😁 doktor kan almadan belirtin varmı dedi 3 gün gecikmiş bide aşılama adam ümitlendi benden daha çok☺️ bı saydım doktora belirtileri hamilesin bence bu belirtilere göre tutmuş dedi bide kan bakalım dedi kan sonucu bı geldi negatif bende belirti falan kalmadı🙈🙈 adamda şok oldu
Kız ben kendi kendime uyduruyo da olabilirim belirtileri psikolojik olarak😅 ama bazen kanda da hemen çıkmayabiliyomuş kuşum burda bi arkadaş yazmıştı kanda negatif çıkmış doktor söktürücü vermiş kız içmemiş 1-2 hafta sonra hala adet olmayınca yeniden kan vermiş bakmışlarki hamile o yüzden söktürücü verirlerse hemen içmeyin yazmıştı

Kizz belirtilerin neler.insallah hamilesindir Şubat uğurlu gelir
Ay inşallah ya🥰 canım kasık ağrısı var mide-karın arasında bi yerden kasığa inen batmalar var özellikle solda, kasık bölgesi yumuşak şu an normalde adet belirtileri başladığında taş gibi sertleşiyodu orası internette de öyle yazıyo regl olacak kadınların sertleşir hamile olanların yumuşarmış (bana öyle mi geliyo bilemiyorum) göğüs ağrım net değil dokununca baya acıyo halsizlik şişlik bişeyler var ama bunlar adet belirtisi aynı zamanda diye çok şeyapamıyorum😅😄

Hahahah okadar haklısın ki kahkaha attım okurken😅Geçen ay biliyosunuz yumurtlama döneminde iş gibi yapa yapa öyle bi şiştim ki yumurtlama bitti yatak ayırdım 😅Reglim başlicaktı son gün hadi gönlü olsun diye bi yaptık yalandan😅Şimdi yumurtlama haftam başladı benimkinin bi zil takıp oynamadığı kaldı heyecanı görmeniz lazım 😂😂😂

Ayy valla bir an önce yavrularımıza kavussakta adamların dengeleriyle oynamasak 😂

Ay inşallah ya🥰 canım kasık ağrısı var mide-karın arasında bi yerden kasığa inen batmalar var özellikle solda, kasık bölgesi yumuşak şu an normalde adet belirtileri başladığında taş gibi sertleşiyodu orası internette de öyle yazıyo regl olacak kadınların sertleşir hamile olanların yumuşarmış (bana öyle mi geliyo bilemiyorum) göğüs ağrım net değil dokununca baya acıyo halsizlik şişlik bişeyler var ama bunlar adet belirtisi aynı zamanda diye çok şeyapamıyorum😅😄
Hele dur hele .. daha yeni kapattin dükkanı.. 😂😂

X