Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları şubat 2009 anneleri haydi bebişlere neler aldık resimlerini koyalım buraya

derincim güle güle kullansın bebişin bende hep kırmızı bir tulum alıcam diyordum hala almadım çok tatlı gerçekten

ay ona bende bayıldım ona bebişim yaa kuyruğu bile var :)))) burada bebeler sarayı diye bir mağaza var bursada oradan aldım bunda indirim de vardı 10 ytl sadece o tulum krem rengi kurbağalı olanda 10 ytl .dayanamadım görünce aldım hemen

Kızzlar ben de şubat annesi olacakmışım. Bugün ciciler aldık kızımızaa
DSC07521.jpg

ayy hepsi süper ya maşallah.bende cuma günü aldıklarımızı ekliycem en kısa zamanda.büsürü elbiseler aldık annanesiyle

kızlar hepside birbirinden güzel valla,nisan battaniye çok güzel olmuş, melto seninkiide prenses gibi olacak:))
derincim ya o banyo dercelerini denedinmi? ördekli olanından bizde aldık ama çok geç belli oluyor acaba biizmkindemi sorun var.
selma canım senin battaniye noldu? memlekette demiştin fırsat bulursan onuda çek.elbiselerde pek cici,ya kız çocuklarına ne kadar zevkli alınıyo cicili bicili:))

asiyecim çook teşekkür ederim canım

selma kızz kendınemı aldın ebıslerı kızınamı masallah cok cıcıler annemde kızıma etek ormus sankı ben gıycem kocaman olmus ortak gıyerız artık kızmla ınsan ne gorse buyuk kucuk demıyo almak ıstıyo allahım aldıklarınız gule gule gıydırmeyı nasıp eder ıns tabııkı banada :)

arkadaşlar bayıldım bebişlerin giyisilerine allah sağlıkla kullanmalarını nasip etsin işallah:))

ne denir ebilmedim bebek malzeme çantamız içinde alt açma ,önlük,birde omuz havlusu var
picture.php

bıcı bıcı çok şirin geldi bana içine ördeklerimizi de atınca tam süper olacak
picture.php

derincim cok güzelmis aldiklarin
güle güle kullansin cnm
bende biseyler daha aldim fotograf cekip koyarim sonra :-)
bi tek alt alma dolabimiz ve küvetimiz eksik kizlar :)))

canım ya çok tatlılar,çanta hele çok güzel.güle güle kullanın

X