Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları şubat 2009 anneleri haydi bebişlere neler aldık resimlerini koyalım buraya

Cok guzel olmus, Allah gule gule buyutmeyi nasip etsin oglusunu guzel odasinda.Bende cekersem oglumun esyalarinin resimlerini bende ekliyeyim ama eriniyorum , ne tembel anneyim ya:)

teşekkür ederiz tembel anne,hadi kalkta çek fotoları( gerçi sana diom ama bende bu topik açıldığından beri 2 kere foto yolladım:))

hülyacım çok harika olmuş odanız
hayırlısıyla tosbaaanı yatırmak kısmet olsun

nisancım battaniyen cok güzel iyi günlerde ört bebişinin üzerine sıcak sıcak...

demircolll beşiğiniz cok cici masallah..allah iyi günlerde saglıkla uyutmayı nasip etsin insallah...

allah bebişlerimizi saglıkla kucagımıza almayı nasip etsin....allah onları ve bizleri korusun...saglıkla atlatalım hamileliğimizi...

vidicim cok cici düzenlemişin odasını çok güzel olmus...allah saglıkla uyutmayı nasip etsin bu odada .....

hülyacım çok harika olmuş odanız
hayırlısıyla tosbaaanı yatırmak kısmet olsun
amin canım nasıl dört gözle bekliyorum,bilirsin

vidicim cok cici düzenlemişin odasını çok güzel olmus...allah saglıkla uyutmayı nasip etsin bu odada .....
teşekkürler durucum henüz tam olarak düzenleyemedim tabi eksikler var,bide zor hareket ediom artık,babannesi gelince tamamlarız odayı bide o halini gösteririm:)

vidicin ne kadar hoş olmuş bebeğinin odası içinde bebişinşe fotolarını eklemek nasip etsin :))

vidicim odan güzel olmuş şimdi fark ettim sonunda bende karar verdim yarın yaptırmaya vericem

Sevgili Vidi ve Dilek, bebişlerinizin odaları çok çok güzel olmuş. Sağlıkla, neşeyle kullansınlar hepsini.

buda ananesinin ördüğü yelek bu akşam bitirdiği için eklemek istedim

bunlarda bizim yeni ciciler beyaz tulumu eşim getirmiş
picture.php

eşimin getirdikleri diş kaşıma ve alıştırma fırçaları ,sağlık seti ve bakım seti ,su termometreleri ve oyuncak bebekleri :))
picture.php

Derincim hepsiçok güzel hele ilk resimdeki kırmızı tuluma bayıldım sen aldın sanırım onu nerden aldın kıskandım bende istiyom kızıma :))) iyi günlerde kullansın bebişin..

X