Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları şubat 2009 anneleri haydi bebişlere neler aldık resimlerini koyalım buraya

derincim çok şekerler yaaaaa
bayıldım güle güle kullansın meleğin..
bende dün akşam wenice mağazasına gittim yine aldım kızıma ciciler ama bu sefer yeni doğan için almadım 6-9-12 ay arası aldım :)
kociş istemeye istemeye veriyo elime kredi kartını :)))

Bunlarda bugün aldıklarımın bir kısmı kalanını yarın eklerim inşallah

çok güzeller canım allah iyi günlerde giydirmeyi nasip etsin...bu arada senin minik kuşta bizim minik kelebek gibi marka düşkünü olacak şimdiden...baksana chicco sizinkilerde:)))

Maşallah hepsi çok güzel yaaaaa
rabbim güzel günlerde giydirmenizi nasip etsin...

Sağol canım seninkileride güle güle kullansın benimkilerde karmakarışık oldu yeni doğan pek yoktu zaten alayım dedim bari birkaç parça birşeyi olsun neyseki benim eşim burda değil ya görmüyor harcadığımı gerçi ben daha bebek için çok bişey almadım kendime çoşuyorum valla dönüpte kart ekstrelerini görünce süprizzzzz:mymeka:

çok güzeller canım allah iyi günlerde giydirmeyi nasip etsin...bu arada senin minik kuşta bizim minik kelebek gibi marka düşkünü olacak şimdiden...baksana chicco sizinkilerde:)))
Sağol canım ben aslında illaki marka olsun demiyorum ama kaliteli şeyleri seviyorum hem kendim hem eşim hemde bebeğimiz için aslında bazen kızıyorum çünkü çarşıdan aldığım takımlar vardı onların tamamı burdakilerin hastane çıkışı fiyatına sositososito

DERİNZLM hepside çok şirinler:)) ay ben üşeniyorum foto çekmeye yaa.ama yatak odası için aldığımız beşiğini ekliyim bende bari oğluşumun:))

vidi sepet çok şeker bayıldım yaa gerçekten çok güzel iyi günlerde kullansın oğluşun uyusunda büyüsün :))

Maşallah hepsi çok güzel yaaaaa
rabbim güzel günlerde giydirmenizi nasip etsin...
amin canım benim çok sağol a.s.

DERİNZLM hepside çok şirinler:)) ay ben üşeniyorum foto çekmeye yaa.ama yatak odası için aldığımız beşiğini ekliyim bende bari oğluşumun:))
bende kardeşimin makinasıyla çekiyorum oda binbir laf ederek veriyor ne saçma şeylermiş falan :))) beşiğe bayıldım bebişim09 unkide güzel ama bu çok farklı değişik güle güle kullan canım

allahım yaaaa vallahi bayıldım herşey o kadar güzelki ben hala alışveriş yapmadım..elim ayağım kalkmıyor resmen..bir yandan deli gibi alışveriş yapmak istiyorum ama elimde kalacak korkusundan yapamıyorum..o elbiseleri görünce resmen dahada psikolojim bozulur..ne yapıyım bende bekliyorum inşallah çıkar da beraber alışveriş yaparız....

aman hayatım alışveriş dediğin neki,inan ben bile tedirgin oluyorum yaparken sadece zorunlu olanları alıyorum,sağ salim kucağımıza almadan abartmak istemiyorum,Allahın takdirinin ne olacağını bilemeyiz diye.hiç kafana takma canım oğluşun bi çıksında kucağına alıp onunla dolaşa dolaşa alırsınız annesi:Saruboceq:

Kızlar aldıklarınız çok hoş vidicim sepetinde çok güzel ahh bide benimkini tamamlasalar da çok merak ediyorum nasıl olcakkk

kızlar ben mart annesiyim ama aldıklarınız o kadar güzel ki hayran kaldım hepsi güle güle kullansın....bebişleriniz.............

buda bizim başucu sepetimiz teyzeleri:)) bakalım beğenecekmisiniz

canım sepetinize bayıldım allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin..bende daha almadım nerden kaça aldın acaba tabi mümkünse söyleyebilirmisin bi mahsuru yoksa:)))

teşekkürler canım.ne demek söylerim tabiki mothercare den aldık.
Sepeti 140,ayağı 85 ytl ikisi ayrı ürün olarak satılıyor.yani 225 filan yapıo

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…