Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları şubat 2009 anneleri haydi bebişlere neler aldık resimlerini koyalım buraya

Maşallah derincim baya oldu bebişinin cicileri güle güle sağlıkla giymek nasip olsun hepsi çok tatlılar

derincim güle güle kullanın bayldım
mothercare 3-5 ürün birarada olan bodyler bayağı uygun oluyor
değil mi bizimkilerin aldıkları öyle gibiydi sanki

vidicim sepetiniz çok trendy bayıldım
evde annem illaki tüllü süslü sepetlere takınca bize garip geldi erkekbebiş için
o yüzden başta park yatak kullanıp sonrası için karyola alacağız dedik :S

Sağolun kızlar beğenmenize çok sevindim battaniyesinde karasız kaldım annem ne o öyle kahverengi ben de örerdim falan diyor :))
Ssaslancım indirimde değilken pahalı sayılır aslında indirimde daha uygun oluyor ben bu resimde olanların tamamı 400 ytl.den 260 ytl.ye düştü iyi sayılır ama düşündükçe pahalıma gelmeye başladı ((

kızlar aldıklarınız çok güzel. sağlıkla giysin bebişleriniz inşallah.allahım hepinize kolay doğumlar nasip etsin. inşallah bende görürüm tabi doğum yaptığım günü :)

Sağol AKDAŞ amin inşallah hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin allah

kızlar aldıklarınıza bayıldım doğrusuuu hepsii çok çok güzeller yaa.bende çekiyorum fotolarını hala ama yükleyemedim sizlerle paylaşamadım.yavv çok zor kızlar çek çek çek ::))) derinzlm bende bayılılyorum mothercare mağazasına.izmre gittiğim zaman ilk uğradığım yer orası oluyor çok eğkenceli.ama ne varki heryerde olduğu gibi kız bebeklerine dah açok seçenek var.kızlar aldıklarımızı güle güle iyi günlerde kullanmamızı nasip etsin allah.

buda bebişimin sepeti yatak odasında yanımızda yatıcak şimdilik sepetimiz vardı bende yeni örtü diktirdim terziye bana 30 kumaş 60 da diktirdim 90 ytl maloldu.

Güledacım cok cici olmus allah iyi günlerde saglıkla kullanmayı nasip etsin insallah...

[ımg]http://www.kadinlarkulubu.com/picture.php?albumid=4221&pictureid=25365[/ımg][ımg]http://www.kadinlarkulubu.com/picture.php?albumid=4221&pictureid=25364[/ımg]
canım bebişinin cicileri gercekten cok güzel ve kaliteli...önlükleride cok hosuma gitti onları nereden aldın acaba mümkünmü öğrenmem...benimde önlüklerim biraz az bir kac tane daha alıcamda...bu tarzda sade ve hoş bişeyler almak istiyorum benim tarzım tam...cok begendim...mothercare'denmi yoksamki :))

buda bebişimin sepeti yatak odasında yanımızda yatıcak şimdilik sepetimiz vardı bende yeni örtü diktirdim terziye bana 30 kumaş 60 da diktirdim 90 ytl maloldu.
Güleda canım çok güzel olmuş sepet spor tam erkek modeli :))güle güle kullansın bebişin içinin yatağı nasıl bende bu tarz sepet kullanıcam ama iç yatağında rahat yatamamamıştı yeğenim bende iç yatağı konusunda kararsız kaldım

Canım çok sağol evet resimdekilerin tamamı kilotlu çoraplar hariç Mothercare önlükler takım satılıyordu bende çok beğenerek aldım bizimkiler hem aydaş hem giysidaş olacak galiba kaydirigubbakcemile5

evet canım sanırım öyle olacak...bende böyle bişeyler arıyordum...genelde magzalarda cok abartılı yapmıslar üzerlerinde yazılar falan sevmiyorum bunlar cok hosuma giit...fiyat ne kadardı acepppp :)) cok mu soru sordum hayatım yaaa...:sm_cool:

aaa buarada mothercare şampuanımı aldın aldıysan göz yakıyormus haberin olsun canım...kendinde bi dene bakalım...öpüldün....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…