Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları şubat 2009 anneleri haydi bebişlere neler aldık resimlerini koyalım buraya

Cimcime bana laf ediyodunuz bide amma almışın diye sen kendine bak:mymeka:
doldurmuşunda doldurmuşun 5 bebek büyür bea o cicilerle :roflol:
şaka bi yana hepsi süper güle güle giysin miniğin..:1hug:

bende bebişin beşiğini koyayım daha monte edilmedi tekerlekli kısmı ama foto çekmek için kurdurdum kocişe :))

bebisimmmm coooooook tatli kiz bu tam meleklere layik :) bayildim bembeyaz cok masum duruyor
güle güle kullansin bebisin

Cimcime bana laf ediyodunuz bide amma almışın diye sen kendine bak:mymeka:
doldurmuşunda doldurmuşun 5 bebek büyür bea o cicilerle :roflol:
şaka bi yana hepsi süper güle güle giysin miniğin..:1hug:

saol tatlim arada sirada takiliyorum esime bak ne cok almisiz neyse 3. giyer diyorum gözlerini aynen böyle patlatiyor :1shok: :roflol: hayir hayir ben istemem 3 tane kafayi yeriz diyor :roflol: hakli adamcagiz bu bir tane bile bizi az ugrastirmadi :asigim: bende istemiyorum anca okul is hayati falan yeter iki cocuk ama takilmak cok hosuma gidiyor bide beni ciddiye aliyor inaniyor yaa cok hosuma gidiyor :asigim: kiyamam ben kocisime yaparmiyim hic 3 cocuk -tatlicadiarzu- daha hic birini yikayip ütülemedim bide onlar var
bu ay yapicam hepsini ins. hihoyyyt
tirnak makasinida almama gerek yok oggluma cok iyi bir markanin tirnak makasindan almistim alkolle temizleyip bebege kullanirim onu,sampuanida abisiyle beraber kullanicak oglum hayla bebekler icin olan sampuanlardan kremlerden kullaniyor 3 yasinda teyzesi oda daha bebek sayilir :))....

Son düzenleyen: Moderatör:

evet tatlım bi yandanda şanslısın aslında büyük oğlunun küçülenlerini ve kullanmadığı şeyleri miniğe giydirebileceksin ve kullanabileceksin..
bizim öyle bi şansımız yok :)
alma ama daha fazla cici çok almışsın zaten kalır hep yada alırsanda beden olarak daha büyük almaya çalışki işe yarasın canım öpüyorum oğlunla seni..

ahhh ahhhhhh yarami destin sekerim
benim oglanin herseyini ben vermistim bu kiyafetlerin iki kati kadar kiyafet oyuncaklar,park yatak (kullanilmamis ) hamilelik kiyafetlerim ........
simdi bunada ilk bebek gibi alisveris yapmamiz gerekiyor daha almicam bisey tek sapka kilotlu corap falan yeter
oglumun simdi kücülenleriniyse yikayip kaldiriyorum anca bebis 3 yasina gelicekte ozaman abisinin esyalarini giyicek
bende öpt tatlim sizi :1hug:

kızlar bebeğimin odasının ve giyisilerinin resimlerini şubat annelerime koydum bakabilirsiniz...konu baslıgırenses kızımın güzel odası

ben hala birşey almadım arkadaşlar...senağlama
inanın eğer küvezden çıkarsa bebeğim çıplak kalacak...senağlama
tek sağlıkla alayımda koynuma varsın hiçbirşeyi olmasın.:Saruboceq:
olmazsa birer takım hediye edersiniz:jeyyar::jeyyar:
ee kolay değil canım abi oldu sonucdaaa:lepi:
inşallah kollarımada alırım biran önceeee:Saruboceq::Saruboceq:

hepsi ona feda olsun bitanem :1hug:
masallahimizi unutmayalim

cimcime kız çok tatlı maşallah oğluşun cicileri güle güle kullanmak nasip etsin Allahım

canım benim inşallah bi sağlıkla çıksında neler neler alır teyzeleri o yaramaza:asigim:

allah razı olsun hepinizden....
çok duygulandım..
Yaaaaa hep ağlıyacakmıyım bennnn.::::::::

Ah tatoşum sen yeterki iste göndeririz Tolgahan yeterki evine gelsin kiyafet dediğin nedir ki ? ayarlarız hemen :)) sen içini ferah tut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…