Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları şubat 2009 anneleri haydi bebişlere neler aldık resimlerini koyalım buraya

ya bıde benım takvım kac gundur 30 da takıldı ben bıraz once gecsın dıye uğrasıyom buda moralımı bozuyo ıyıce ya gıcık takvım

yaw özlem bız bısey almıyak valla senın aldıkların tum subat annelerıne yetcek cosmusun guzel annemız ne guzel cıcıler ya ben hala bısı alamıyom babaannemız almıs ıkı uc bıse annem alıyo ama onunkıler ıstanbulda gormuyom hec ama bu haftadan sonra kımse benı tutmasın kocamada acımıcam hec ısterse ek ıs yapsın artık umrumda dııl alacam ne gorduysem

Şekerim abarttın ama yaaa çok bişi almadık ya ananesinin aldıkları bunlar bizde bebişe kız annesi hazırlık yapar biz nerdeyse 200-300 harcamışızdır sadece doğum hastane masrafları babamıza ait:)) Biraz bişiler de babannesi halası falan almış bakalım merak ta ediyorum ne aldılar iiiki annemle gidip almışız valla şşimdi rahatsızım yürüyemiyorum çok herşeyde vardır bir hayır dimi

ayy valla benım annemde saolsun gebzede yasıyo oda alıyo sureklı bısıler ama durumları cok ıyı dııl o yuzden ıcımde rahat dııl acıkcası kız ceyızı gıbı yapmak ıstıyo ama babam hasta kıyamam ben onlara ya kaynanam olcak cadı herseyı var uyuz ıkı tulumla gelmıs bıde baska bısey alıncakmı dıye soruyo sankı evet dıcem ben ondan bısey ıstmememkı sen aırsan alırsın dımı ısmarlama olurmu bu ısler bıde mobılya gelır 1 hafta surat beşik gelır 3 gun surat asar en cok zoruma gıdende bu ınsanlar ıkı gun sonra bebeğime benden cok sahıp cıkacaklar utanmasam doğurmıcam bu konu aklıma geldıkce ama bende karar verdım batırcam onun oğlunu bu zamana kadar calıstım kazandım sımdı sankı onun parasını harcıyomusum gıbı zoruna gıdıooo

ÖZLEM senin alışverş bitmiş valla hepsi çok güzel allah iyigünlerde kullanmasını nasib etsin bebişinin

Arkadaşlar ya ben bişi soracam bebişin tüm eşyalarını yıkadım ben tabi ütüleyecem bide herkes böylemi yapıyo acaba mesela battaniyeler felan yıkanıyomu uyku seti yıkanmaz o nasıl kullanılacak bide herşeyi çekmecelerine yerleştiriyorum ama iki ay var daha tozlanırmı acaba sizler neler yapıyorsunuz

arkadaşlar ya ben bişi soracam bebişin tüm eşyalarını yıkadım ben tabi ütüleyecem bide herkes böylemi yapıyo acaba mesela battaniyeler felan yıkanıyomu uyku seti yıkanmaz o nasıl kullanılacak bide herşeyi çekmecelerine yerleştiriyorum ama iki ay var daha tozlanırmı acaba sizler neler yapıyorsunuz

selam canım....ben bütün kiyafetlerini yıkadım dalinin deterjanı ve yumusatıcısıyla misler gibi koktu ve görümcem gecen hafta ütüleyip yerlestirdi kızımın odasına...BATTANİYELERDE YIKANIYOR CANIM....benim uyku setim saten oldugunda sert oldugundan yandaki bagcıklı örtülerini yıkamadım...uyku setini sadece yorgan kılıfı-yastık kılıfı---ve carsafını yıkadık...sende böyle yapabilirsin...ama biran önce ütülemeye yıkamaya bak...bu aydan sonra agırlasacagız...artık yatarak geciririz son ayıda...DOLABINI GÜZELCE SİL..YERLESTİR...HİÇ TOZ FALAN OLMAZ...BU ARADA BEN DOLAPLARIN İÇİNE DİREK YERLESTİRMEDİM...KAPITONE KUMAS ALDIM KENARLARINA FİSTO DİKTİRDİM BÜTÜN DOLAPLARA RAFLARA CEKMECELERE BUNDAN KOYDUM....benim herseyi hazır 1-2 sey eksik onlarıda alınca tam olacak....allah hayırlısıyla dogurmak saglıkla kucagımıza almak nasip etsin insallah.....

Son düzenleme:
canım oğlumun odası kızlar gerçekten çok gezdim ama bilmem bana uygyn geldi uyku seti cibinliği yatağı ve iki tane beşik yastığı 1 300 geldi...paylaşıyım dedim

Son düzenleme:
allam allaaammm...beğenmezmiyiz harika olmuş walla..sağlık sıhhat güzel günlerde kullanırsınız inşaallah...

renkler de çok tatlı soft yumuşak gözü rahatsız etmiyo...ben senin yerinde olsam gelene kadar ben yatarım odada :)

allam allaaammm...beğenmezmiyiz harika olmuş walla..sağlık sıhhat güzel günlerde kullanırsınız inşaallah...

renkler de çok tatlı soft yumuşak gözü rahatsız etmiyo...ben senin yerinde olsam gelene kadar ben yatarım odada :)

amin canım benim Allah hepimizin bebeklerini korusun saglık sıhat versin inş.bebek özlemi çekenlerede bir an önce nasip etsin bu duyguyu çok tşkler ....a.s.

kızlar aldıklarınıza baktım da hepsi cok güzel . ben henüz sizin kadar cok şey almadım. aslında ne alcağğımı da tam olarak bilemiyorum. bi eksik dolabı kaldı . dolabını aldıktan sonra herşeyini yıkayıp ütüleyip kaldırıcam dolabına. şimdi size bi kaç resim ekleyim bakalım oğluşumun eşyalarını beğenecekmisiniz.???

eyiz029ea0.th.jpg

kizlar bende aldim biseyler fotograf makinamin sarji yok yarin koymaya caliscam aldiklarimi
kac tane tulum alsak yeterli olur ? birde yatak begendik esimle ama baska daha güzel bisey bulurmuyum acaba diye bi kararsizlik var
size o yatagin fortografini koyucam bakalim siz nediyorsunuz kesin aliyimmi ?

X