Şu halimde buraya ne diyeceğim bilmiyorum başlığı siz koyun..

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
Ne acaip değilmi biyanda ölüm ve biyandada mutluluk hayat ne garip öyle değilmi?? Özel mesaj yoluyla canım dostum bana destek oldu ve bunu bi konu olarak aç belinay biraz kafan dağılsın çok harap ettin kendini dedi senağlama

KIZLAR HAFTAYA UFUĞUM VE AİLESİ AİLEMLE TANIŞMAYA GELİCEKLERDİ.. VE O SIRDA BABAMINDA RIZASIYLA YÜZÜK TAKMAK İSTİCEKLERMİŞ (BEN SADECE TANIŞMAYA GELCEKLERİNİ SANIYORDUM SÜRPRİZ YAPICAKMIŞ UFUĞUM BANA) FAKAT BABANNEM VEFAT ETTİĞİ İÇİN MALESEF BU DURUMU NİSAN YADA MAYISA ERTELEMEK ZORUNDA KALDIK..BABAMIN KENSİNE GELMESİ TOPARLANMASI BENİM MUTLULUĞUMDAN ÇOK ÇOK ÇOK ÖNEMLİ ŞUAN BENİM İÇİN..

BUGÜN UFUĞUM İŞTEN İZİN ALIP İŞE GİTMEMİŞ VE EVDE TEK OLDUĞUM İÇİN AİLEM MEMLEKETE GİTTİĞİ İÇİN BANA KAHVALTIYA GELDİ HEMDE YANIMDA OLMAK İSTEMİŞ ÇÜNKÜ DÜN GECE TELDE ÇOK AĞLADIM DAYANAMAMIŞ..VE GELDİĞİNDE SÜRPRİZLERİYLE GELDİ BANA ALDIĞI YÜZÜKLERİ GETİRDİ BAKIN SİZLERLE PAYLAŞİM BENDE HEM BİRAZ KAFAM DAĞILIR BÖYLELİKLE...

BUNUDA GEÇENLERDE GÖRMÜŞTÜM VE BEĞENMİŞTİM Bİ ALIŞVERİŞ MERKEZİNDE.. VE AŞKIM DAYANAMAMIŞ BUNU ALMIŞ DÜN..

Biliyorum sırası değil ama kendini çok harap ettin çok üzüldün biraz uzaklaşman lazım hayatım dedi ve böyle bir sürpriz yaptı ufuğum bugün bana.. burdaki dostuma söyleyincede aç bi konu paylaş biraz kafan dağılsın dedi...

K.K'NİN ve ufuğun desteğiylee biraz daha iyiyim bugün... Bugün ufuğumda işe gitmedi ve yanımdaydı tüm gün beraber kahvaltı yaptık az önce yolcu ettim onu, hani bizim haftaya ailelerin tanışması vardı işte onu konuştuk.. Nisana atıldı yada hazirana. Babannemin 40'ı geçsin babam bi düzelsinde ondan sonra bizim mutluluğumuz önemli ama şimdi en önce babamın sağlığı ve babam ön planda,
bugün biraz daha iyiyim artık alışıyorum kabullendim ufukta aldı karşısına konuştu benimle ve kendime getirdi beni..şimdi babana destek olma zamanı bak haftaya geliyorlar ve evde hep böyle durursan dahada mahvolucak baban.. Babanıda farklıı şeylere yönlendircez kafasını dağıtıcaz biraz olsun uzaklaştırıcaz ve yıkılmasına harap olmasına izin vermicez kendinden geçmemesi sağlam ayakta durabilmesi ve dedende olduğu gibi olmaması için senin ilk önce kendine gelip hep beraber babanın yanında olmamız lazım dedi.. Sonra babamı arattırdı bana ama busefer ağlamicaksın gayet düzgün konuşucaksın dedi ve öylede yaptım babamında sesi sonradan düzeldi..

toparlanıcam en azından babama belli etmicem .. Kızlarım var ailem var onlara sarılmayım kendimi bırakmamalıyım diyebilmemi benim babamm içine atmamalıı ve bizlerin yanında olduğunu bilmeliii senağlama

BAŞLIĞI YOK İŞTE BENİM KONUMUN BAŞLIĞINI SİZ BULUN....:çok üzgünüm:

• Konu Sahibi EU2
cnm işte hayatın ta kendisi bu,giden gidiyo kalan perişan oluyo.ama ne mutlu sanaki ufuk hep yanında:teselli:böyle zamanlarda insanın sevdiğinin destek olması ilaç gibi gelir insana bilirim.bak şimdi kendin yaşadın ve gördün empati kur ve sende aynısını babana yap...oda senin gibi toparlansın kendine gelsin....
ayrıca yüzüklerinde cok güzelll hayırlı olsunnnn ciciiiiimsırnaşık şey

• Konu Sahibi EU2
:) başın sağolsun dün okumuştum baban ve babannenle ilgili yazını.. yanlız hayatı terkedenlerin ardından kalanlar yaşamayı bilmeli... ve ne hoşki erkek arkadaşın güzel bir süpriz yapmışş.. yüzüklerin çok hoş ben bayıldım şahsen çok zevkliler.. senin başlığında yağmurun ardından güneş açtı hayata tekrar tutundum olsun canım benim dikkat et kendine..

• Konu Sahibi EU2

çok teşekkür ederim canımm çok haklısıın

• Konu Sahibi EU2

canım benim işte bu tam uydu bana çok teşekkür ederimmmm

• Konu Sahibi EU2
daha öncede yazdım cnm
ölüm hepimize ALLAHım hayırlı ölümler nasip etsin
sende artık harap etme kendini üzme daha fazla biliyorum çok zor he deyince geçmez
ama seninde dediğin gibi ailene destek olmak için iyi olmak zorundasın
herşey ALLAHtan ALLAHım geride kalanlara sabır versin
hem babaannen seni böyle görse üzülür dimi toparlan ona son görevlerini yap ki eminim yapıyorsun
tekrar başın sağolsun canım

• Konu Sahibi EU2
çok teşekkür ederim canımm.. tabiki görevlerimi yapıyorum okuyorum hepp.. ve yarın 7.si ve yasin okicam evimde

• Konu Sahibi EU2
ALLAH rahmet eylesin canım..
çok üzüldüm..

yüzüklerinde cok güzelmiş cok begendmmm :)

• Konu Sahibi EU2
allah rahmet eylesin canım, sen de sabırlı olmalısın tabi böyle bir durumda. ne kadar şanslısın ki her yağmurdan sonra açan bir gökkuşağın; ufuğun var.

canım benimmm....
senin adına çok sevindim hayatım...
ufukta cidden bu devirde zor bulunabilecek bir insan çok belli..
inşallah bundan sonra hep mutlu olucaksınız canım benim...

Belinayım.. Hayat işte dediğin gibi çok garip..
Ama zamanla acını unutamazsın ama hafifler..
Seni çok seviyorum canım arkadaşım..
Ve yüzüklerine de bayıldım :lepi:

MaLiBu ,tuce ,özloş06 , çok teşekkür ediyorummm

tuçe evet iyiki böyle bir gökkuşağım varr haklısın.özloşşş sende çok haklısın bu devirde zor bulunabilecek bir insan

Belinayım.. Hayat işte dediğin gibi çok garip..
Ama zamanla acını unutamazsın ama hafifler..
Seni çok seviyorum canım arkadaşım..
Ve yüzüklerine de bayıldım :lepi:

bende seni çok seviyorum canım dostum canım arkadaşımm..​

hayat böyle işte canım benim bak kaç gündür yedin bitirdin kendini ölüm bu kolay değil elbette ama hayat devam ediyor daha ne günler göreceksin belinaycım
inşallah güzel olacak herşey zaman herşeyin üzerini örtecek mutlu mesut günlerde takacaksın o şık güzel yüzüklerini hem bak ne harika bi sevdiğin var Rabbim nazarlardan esirgesin yakında o yüzükler resmen parmağında olucak şükret yalnız değilsin canım benim

belinayımm bitanem . başın sağolsun . ( çok üsüldüm yaşadıklarına bebişim
ayrıca yüzüklerin çok güsel . ufuk eniştemizi taktir ediorum gerçkten . nerede ne yapılmasını bilen çok doğru bi insan . inşallah çok mutlu olursunuz . ki ben mutlu olacağınza adım gibi eminimm . Şeniz

zeynebim biliyosun değilmi sen mükemmel bir arkadaş mükemmel bir dostsun..özel mesajlarınla dualarınla dua bölümünde bile bana desteğini hiç esirgemmedin biran olsun bile yanımdan ayrılmadın ALLAH SENDEN RAZI OLSUN CANIM ARKADAŞIMM herşey için çok çok çok çok teşekkür ediyorum senağlama

vazgeçilmezimmm çok teşekkür ederim bitanemm inşallah dediklerin olur inşallah bende birgün mutlu olruum inşallah canım arkadaşım​

belki biraz alakasız olacak
ama ben yaslıların ölümüne genclere üzüldügüm kadar üzülemiyorum..
cunku onlar adı üstünde yaslı ,yasamıslar..bitmis sayılır..
ben 25 yasında ablamı kaybettimm..
hemde ne acı cekerek öldü..
ama Allahın takdiri..

sende canm cok üzülme
Allah verio Allah alıo..

teşekkür ediyorummm.. babannem kollarımda öldüğü için tamonunla konuşurken o lanet olası makinadan sesler geldiği zaman aklımı yitircek gibi oldum mahvoldum çünkü dedemin bize emanetiydi babannem ve son isteği kahve olmuştu o bile fncanda kaldı bir yudum bile içemedi...vee en çooook babaam üzülüyorum çünkü 2. bi yıkım yaşadı, 2002 yılında dedemi kaybettiğimizde babam kendini kaybetti yolda yürürken camiye giderken sağa doğru yatmaya başladı dengesini kaybetti antidepresyan ilaçları kullandı..tam düzeldi kendine geldi eski erdal oldu derken 2. yıkımıda yaşadı..babannemin tülbentini almış onu koklayarak uyuyormuşş BABAM İÇİN ÇOK ENDİŞELENİYORUM.. HAFTAYA GELİYOR VE ONU YIKIK BİR ŞEKİLDE GÖRÜRSEM SANIRIM BENDE YIKILIRIM BENDE MAHVOLURUM...

Öncelikle başın sağolsun dün diğer yazını okumuştum..Çok zor bir durum bende bilirim bu acıyı zamanla geçecek alışacaksın babaanneciğinin yokluğuna, sen dualarını eksik etme tüm kayıpettiklerinden..Kendini motive et babacığına destek çık inşallah en kısa zamanda atlatırsınız acınızı Rabbim sabır versin..Bende dua ettim babaannen ve deden için..
Sevdiğin genç açısından çok şanslısın sana destek olması ve ailene..Zor bulunur artık böyleleri..
Yüzüklerin süper çok beğendim hem iyi bir çocuk hemde zevkliymiş geleceğiniz için mutluluklar dilerim..Bir an önce toparlan ailenede yardımcı ol..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…