stresten uzaklaşmaya ne dersiniz

ben de burdayım laelaelaelaelae .ya kızlar ne dicem balkona saksılara domates biber maydonoz ekmeyi düşünüyom .ben daha önce denemiştim. çok ta hoşuma gitmişti. sabah kalkar kalkmaz onlara koşuyodum. çocuk gibi ilgi istiyo onlarda.
stres de atar insan .en azından çocuk yapamazsak ta domates yaparız.dimi ya.eskiden ninelerimiz bağ bahçe derken hamiş kalıp 7-8 çoçuk doğururlarmış biz bu tekneloji ilerledkçe bizde stres manya oluyoz.tatlicadiarzu

Son düzenleme:
bende bu ay çok ümitlenmiştim geçen aylar bu kadar olmamıştı hatta belirtilerini bile yaşadım bulantı göğüslerimde hassaslık vs..
ama bu ayda olmamış malesef oysa hep yumurtlama günümü belirleyip ilişkiye giriyorduk..
klomende kullanıyorum ama olmamış.kısmet artık..
ve bundan sonra kafama takmamaya karar verdim.tabii ne kadar uyabilirsem..yaşasın adetliyim bugün..:)

hoşgeldin aşkitom.valla buraya katılana stres yapmak yassak
yoksam BEDEF seni na yapar...klava:

kim stres dedi yoksa stres yapanmı var..yok öyle bişi valla ben yapmadım...desemdeeee inanamayın...arada bir ister sitemez oluyo bu stres işi....

evet sakın yakalamayım belirti felan dediğinizi duymiim haaaa ona göre fene olur

zynp cim hoşgeldin .naslsın resmini gördüm ; hiperaktifide sayfana yazmıştım

kızlar stres yapmak bi yana çevremden gözlemlediğim kadarıyla daha doğrusu apartmandan kafasında bebek düşüncesi olmayan herkez istemediği bi anda hamile kalıyo bakın uzun olacak ama yazmak istiyorum gerçi şuda var ki onların hepsinin ilk çocukları var ikinciye akalmışlar birincisinden başlıyım

NİLÜFER ARKADAŞIM 30 yaşında ve 3 çocuğu var en küçüğü 8 aylık maşallah.şimdi 4.üncüye hamile ama bel fıtığı olduğu için korkuyo ve aldırmak istiyo.nasıl hamile kaldığını anlatayım adetine 4 gün varmış ve kalmam diyerekten korunmamış aslında korunmak istemiş ama eşi aman yat bi on dkka bişi olmaz merak etme demiş oda adet olacam zaten diye yatmış ama geç yumurtlamadan kapmış hemen.yani hiç beklemiyormuş
PINAR ARKADAŞIM 24 yaşında ilk kızına hamile kalamıyordu ve tedaviyle olmuş ikinciside zaten tadaviyele olacak diye hiç korunmamış ama kızı 1 yaşına girdi hamiş olduğunu öğrendi ve kendiside çok şaşır aslında 7. ayı bile değildi ama doğum yapmış erken doğum yani bebeğin yaşama sanşı yüzde 50 daha dün öğrendik doğum yaptığını memleketteydi neyseki oda hiç beklemiyodu kalacağını ama kalmış
SELMA ARKADAŞIM ilk bebeği 2.5 yaşında 1.5 yıldır hapla korunuyordu 4 ay önce bıraktı hap korur yine 6 ay diye düşünüyordu çünkü ilk bebeğine 6 ay sonra kalmış.buda öyle olur diye düşünüyordu ama hapı bıraktığı ilk ay hamiş kaldı.şimdi 4.cü ayında evet arkadaşlar bunlar sadece bizim apartmandakiler ki daha bi çok arkadaşım var normal yoldan korunupta hamiş kalan.
MESELA BEN hamile kaldığım ay bende hiç beklemediyordum biliyorsunuz ki eşimin varikoseli vardı amelyat olmuştu dr 6 ay sonra hamilelik olmazsa tekrar testlere başlıcaz demişti.bende hep diyordum 6 ayı bırak ben 1 sene kadar kalmam diyordum ama 6 ay daha dolmadan 5. ayda hemen hamiş kalmışım.gerçi düşük oldu ama sonuçta bende hiç beklemiyordum ve sonuçta hamile kaldım.
EVET arkadaşlar şimdi siz karar verin kafadan atmak mı yoksa hamile kalmak için her ay bi çeşit takipler yapmak mı önemli siz karar verin ve iyi düşünün bakalım....

STRES ATMA LİSTESİ
giznur............................15 nisan
zynp.ZEYNEP................18 nisan
Balsurat.........................22 nisan
kibela.............................25 nisan
Bedef.............................26 nisan
mehay.............................7 MAYIS
Elif26...............................7 MAYIS
istiridyeyim_incimsin........9 MAYIS
dıptısdıptıs......................13 MAYIS

arada yazayım da unutmayalım dimi ama

çok haklısın bedefçim..en çabuk hamile kalanlar ya istemeyenler yada çok rahat insanlar...biz istedikçe olmuyo...neyse bende istemiyom artık temmuzda tatile gidip geleyim ondan sonra bakarım artık...

Doğru söylüyon canım .Ama bazen istesekte yapamıyoz işte. eşimde diyo .olursa olur olmazsa dünyanın sonu yok ya diye .ya rüyalarıma bile giriyo.bu gece kendimi yine hamile gördüm uyanınca ilk iş karnıma bakmak oldu.her ay bu burçtanmı olacak diye bütün burçları özelliklerini ezberledim.

sakın arkadaşlar sakın bu kadar çok düşünmeyin hep bebeği biz yapmıyoruz ki sadece fiziksel yönden biz yapıyoruz ama ALLAH veriyo onu bize ve vereceği zamanıda o biliyo.yatsak ta kaksakta olmuyo işte allah verince oluyo sizde böyle düşünmeyin zamana bırakın oluruna bırakın herşeyi.elbet bizde şıp diye kapacağız bebeği.

Bencede zynp cim bizi tatil paklar. şimdiden rezarvasyon yaptırmak gerek .sonra
daha çok pahalı oluyo .kemerin denizi çok güzel olyomuş arkadaşlar tavsiye etti .bakarsınız orda tutar

canım biz yaptırdık bile erken rezervasyon kampanyası 7 sinde bitti..önce sideye sonra fethiyeye gidicez..kemere gittim güzel...ama bodrum daha güzel...

zynp senin oğlunla (hiperaktif le) resmini gördüğümü birbirinize benzediğinizi falan yazmıştım da onu demiştim canım...

kızlar bizim buraya gelin tatile hem görüşürüz de izmit kandıra kerpe.googleden yazın bi bakın bizim buralara ve özellikle kefken cebeci çok güzeldir buralara yakın olanlar gelin loooo...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…