stresten uzaklaşmaya ne dersiniz

canım oyle dusunme. sen ne kadardır istiyorsun? kotu seyler kotu seylri cagırır. saglıklıyım ve mutaka bebegim olacak demlisin. neden saglıksız olasın ki. evt bir muddet cocugun olmayabilir ama bu senin yarattıgın stresten kaynaklanıyor olabilir. stres...o kadar buyuk bir bela ki insanın basına. yani dusunsene cikolata yiyorsun ve mutlu oluyorsun degil mi? anında vuut hormon salgılıyor. bir anda heyecanlanıyorsun vucut adrenalin sallıyor. yani sen ne dusunursen beynin ona gore tepki veryor. bu ufacık eylerde bile hormonlar salgılanıyorsa dusunsene sen hep olumsuz dusunursen neden beynin de ona gore tepki vermesin ki?

arkadasımın teyzesinin 9 yıl cocugu olmamıs. teyzesinin buyuk kızı evlenmis 5 yıl cocugu olmamıs. kucuk kız evlenirken tembşh etmisler. kızım bak bizde bu genetik sakın korunayım deme. kız da 18 yasında ilk gece hamile kalmıs. Allah'ın isi.:nazar:

ben daha çok yeniyim 4 senelik evliyim ama henüz 3 aydır deniyoruz dediğin gibi kısmet umutsuz değilim ama ne biliyim içimdeki his böyle doğru diyosun aslında neyi düşünüyosak onu çağırıyoruz okuduğum bir kitapta şöyle bir söz yazıyordu ;Neye yürekten inanırsak,bizim gerçeğimiz olmaya başlar;gerçekten doğru inanmalıyız yerimseniben

Sizler Daha Genç Sayilirsiniz .niye Bukadar Kafaniza Takiyosunuzki.takmayin Be.

takmamak için uğraşıyoruz ya giznurcum ben şahsen ileriki yaşlarda daha geç kalırsam diye tedirginim biraz okadar.zaten istiyorum allah ne zaman verirse ben yinede beklicem bakalım ha bugün ha yarın elbette bi gün olacak ben sakin sakin bebeğimi beklicem gençken bi tane olsunda ikincisine zaman kalsın değilmi amaaaaa...:eek:

surekli dilimizde dua olmalı. Allah'ım sen sana yonelenleri geri cevirmezsin. bizi de bir an once bebeklerimize kavustur. hayırlısı ile bizi anne eyle yarabbim. saglıklı cocuklar nasip eyle. isteyen herkese ver. ben yurektn inanıyrum bua y olmazsa oteki ay. o da olmazsa oteki ay. Allah saglıktan sıhatten geri koymasın yter ki. ne derdi olan insanlar var. ccugu olmayan ve hic olamayacak olan ve bunu bilen insanlar var. dertlerine care arıyorlar. o sebeple once Allah'a sukretmeliyiz ki sglıgımız yerinde ve elbet gunun birinde bebgimize kavusacagız tek dilegimiz o gunun biran once gelmesi.

takmamak için uğraşıyoruz ya giznurcum ben şahsen ileriki yaşlarda daha geç kalırsam diye tedirginim biraz okadar.zaten istiyorum allah ne zaman verirse ben yinede beklicem bakalım ha bugün ha yarın elbette bi gün olacak ben sakin sakin bebeğimi beklicem gençken bi tane olsunda ikincisine zaman kalsın değilmi amaaaaa...:eek:

bedefcim sen daha cok kucuksun. yani benden 4 yas gencsin. ve biliyorsun ki hamile kalabiliyorsun. simdi tek sıkıntıgunu tutturmak. bugun olmaz yarın olur. denemeye devam.:içelim:

bir kadının hikayesini okumustum yıllar once. evleniyor hem de cok severek ama cocugu olmuyor ve malesef bosanıyorlar. bosanmayı kendi istiyor. cocuk keninden dolayı olmuyor. kadın denemedik yontem bırakmıyor ama olmuyor iste. sanırım tekrar evleniyor.bu arada eski esi de evleniyor ve bir oglu oluyor bu kadını cok uzuyr. yani seviniyor ama icten ice de benim niye olmadı diye uzuluyor. derken menopoz kapıyı calıyor. ama kadın senelerce isin pesini bırakmamıs ve hic vazgecmemis. dusunun artık yumurtlama islemi de son dogru geliyor. derken bir de otları deneyeyim vs dyip mısır carsısının yolunu utuyor. oradaki aktarlardan bu konu l ilgili ne kadar ot varsa alıyor. ve bingo kadın 40 lı yaslaın sonunda anne oluyor. ne uzel dgil mi? o cocuk ne kıymetlidir simdi.

bir tane daha. bir kadının cocugu olmuyor ne kadar ugrasırsa grassın ve esiyle bosanıyorlar. kadın da meslek sahibi bir hanım. sanırım bir univ. ogretim gorevlisi. bir gun rutbeli bir askerle bir ecelik br iliskisi oluyor ama adam evli. kadının da cocugu olmuyor diye korunmuyorlar. kadın bu iliskiden hamile kalıyor.
adam kesinlikle aldıracaksın diyor kadnı yalancılıkla sucluyor ayrıca. ama kadın senelerce bunun hasretini cekmis ve hic beklenmedik bir sekilde hamile kalmıs ve ne acı. devamını hatırlamıyorum:)

aldırmamiştır bence. kadının eline geçmiş bu fırsatı kaçırırmı hiç .annelik içgüdüsününn ne kadr kuvvetli olduğunu bu erkek milleti anlayamaz .valla izimi kaybettirir yine doğururdum o çocuğu.

:teytey:diğer listelerde hamiş haberleri çoğalıyor kızlar.Bakalım bizden ilk siftayı kim yapıcak :teytey:Hopaaaaaaa

STRES ATMA LİSTESİ
giznur............................15 nisan
zynp.ZEYNEP................18 nisan
Balsurat.........................22 nisan
kibela.............................25 nisan
Bedef.............................26 nisan
mehay.............................7 MAYIS
Elif26...............................7 MAYIS
istiridyeyim_incimsin........9 MAYIS
dıptısdıptıs......................13 MAYIS

bizim listemiz kıslar hemen bakıyorum ilk sırada giznurcum var bakalım giznurcum yavaş yavaş başlayalım bu ay stresini atmak için neler yaptın bizimle paylaşırsan belki bizimde uygulayacağımız stresimizi attıracak birşeyler çıkar...

BEKLİYORUZ GİZNURCUM

babydisco.gif

Hadi kızlar bebeklerimiz hızla dans etmeye başladı az kaldı geliyoruz diyorlar:roflol::roflol::roflol:

AY ÇOK ŞİRİN BİŞİ YAAA.. kıs balsurat bebek düşüncesini atmaya çalışıyos.böyle şirin bebişler koyarsan nasıl kurtuluruz bundan.hmm.sen ne alemdesin bakalım neler yapıyosun.vallah görmüyorum seni ama sanki stresini baya atmış gibisin.maşşallah maşşallah...

AY ÇOK ŞİRİN BİŞİ YAAA.. kıs balsurat bebek düşüncesini atmaya çalışıyos.böyle şirin bebişler koyarsan nasıl kurtuluruz bundan.hmm.sen ne alemdesin bakalım neler yapıyosun.vallah görmüyorum seni ama sanki stresini baya atmış gibisin.maşşallah maşşallah...

Ama çok tatlı bebek :mymeka:Canım iyiyim stres atmaya çalışıyorum ama adet zamanı yaklaştıkça bugün heyecan var bende:1rolleyes:
Sende varmı değişiklik nasılsın görüşmeyeli canıma.s.

HANİ KÖTÜ İÇERİK YAZAN YERDE BİR TERAZİ RESMİ VAR YA ONA TIKLIYORSUN VE YORUM YAZIP ONAYLIYORUM DİYORSUN REP VERMİŞ OLUYORSUN. KENDİNE VEREMİYORSUN AMA ARKADAŞLARINA VERİYORSUN a.s.

hehehehe kızlar dün kuaföre gittim saçlarımı ilk defaz kızıla boyadım aşk alevi :roflol::roflol:kırmızı kafa oldum :teytey:

birgül38´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
bedefcim listene benide ekle bende stree atmak istiyorum benim adet tarihim 31 günde olurken 27 güne düstü ayin 11de adet olmam gerekirdi hala sonuc yyok ama 31 günlük döngüühesaplarsak sen beni 15 nisana ekle canim ok

Son düzenleme:
X