stresten uzaklaşmaya ne dersiniz

arkadasım yumurtlama belirleme cubukları icin " cok yapay" ben bilsem ne zaman yumurtlayacagımı, kndimi test ortamında sevisiyor gibi hissederim demisti.
valla aynen oyle oldu. eger bu stres ile aksamı edersem zor. anne mutlu degil:KK43: gergin:KK43:

canım stres yapma...inşallah bu ay tutar kaçıncı ay oldu..hem bak adetlerimde düzeldi diyosun ne güzel:dance:

canım5 ay oldu ama 3. defa deneyecegiz. o kadar duzensizlesti ki bu bes ay da yani cok sevindim adetimin duzelmesine. 40-22-34-46-21 gunde oldum. duzenszlige bakar mısın?
neyse insallah bu aydan sonra hic olmazsa yumurtlama gunumu bilebilecem. adacayına devam:)

ya kızlar bence çok içmeyin ya zararları da var.

kızlar bişi danışmak istiyorum size acaba katılırmısınız bilmiyorum ama komik olmakta istemiyorum.
acaba bizde yani bu topikle ilgili bi liste yapalımmı ne dersiniz.yani stresin gebe kalmayı ne kadar çok etkilediğini merak ediyorum o yüzden ama saçma olur zaten bi çok liste var derseniz anlarım.ama ben yine merak ediyorum..

kızlar bişi danışmak istiyorum size acaba katılırmısınız bilmiyorum ama komik olmakta istemiyorum.
acaba bizde yani bu topikle ilgili bi liste yapalımmı ne dersiniz.yani stresin gebe kalmayı ne kadar çok etkilediğini merak ediyorum o yüzden ama saçma olur zaten bi çok liste var derseniz anlarım.ama ben yine merak ediyorum..

Canım bence harika olur ama bu başlık altında ismini yazdırıcak olan arkadaşlar belirtilerinden bahsetmiyecek,hamiş kaldımmı diye stres etmeyecek yani bu liste farklı ne kadar pozitif rahat olduğumuzu bahsedicez ve yaşayacaz sonrada mucizelerimizin bize ne kadar kısa zamanda geliceklerini görüceza.s.
Canım listeye yaz beni 22 nisan adet tarihi:teytey::teytey:
hopaaaaaaa:dance:

STRES ATMA LİSTESİ

Balsurat====22 nisan
Bedef======26 nisan

evet canım kesinlikle öyle kimse belirti olsun erken test olsun hiç birşey yapmayacak sabırla günümüzü bekleyeceğiz ve hatta günümüzü unutmaya çalışacağız.çünkü günümüzü beklerken bile ister istemez aklımıza takılıyo

ben çıkıyorum kıslarr yarın çok güzel bi gün olsun istiyorum...herkese iyi gecelerr sabah görüşürüzz

canım bence bir noktada yanılıyoruz. yani stresi iliskiye girerken ya da girmden once yasamamamız lazım ki tutsun. mutlu anne mutlu baba, zevkli seks ve bebek. yani sonradan stres yapıp belirti aramak hamileligi etkilemez diye dusunyorum. sadece kendimizi sıkmıs oluruz.iliskiden sonra ister stres yapalım ister yapmayalım tuttu ise tuttmus, tutmadı ise tutmamıs olur. yani stres yaparak tutan bebek kayıp mı edliyor?
ben mi yanlıs anlıyorum. hangi asamada stres yapmamak lazım bilmiyorum:)
ama su bes ayda ogrendim ki hicbir blirti belirti degil. yani ok gogsum hassas, yok ucu karardı, yok midem bulandı vs vs. zaten bunlar adet belirtisi. esas belirtiler de 5-6 . haftadan sonra baslıyor ki kimse 4. hafta midem ulanıyor demesin.
bedef sana katılıyorum. liste yapalım ama topic'in sartı olsun. kimse belirtilerini yazmasın.

STRES ATMA LİSTESİ

Balsurat====22 nisan
Bedef======26 nisan

evet canım kesinlikle öyle kimse belirti olsun erken test olsun hiç birşey yapmayacak sabırla günümüzü bekleyeceğiz ve hatta günümüzü unutmaya çalışacağız.çünkü günümüzü beklerken bile ister istemez aklımıza takılıyo

hadi geb kalırak beraber kalacaz:) benim ki de olursa 25 nisan. (galiba)

STRES ATMA LİSTESİ

Balsurat........22 nisan
kibela............25 nisan
Bedef............26 nisan

ekledim canım

canım bence bir noktada yanılıyoruz. yani stresi iliskiye girerken ya da girmden once yasamamamız lazım ki tutsun. mutlu anne mutlu baba, zevkli seks ve bebek. yani sonradan stres yapıp belirti aramak hamileligi etkilemez diye dusunyorum. sadece kendimizi sıkmıs oluruz.iliskiden sonra ister stres yapalım ister yapmayalım tuttu ise tuttmus, tutmadı ise tutmamıs olur. yani stres yaparak tutan bebek kayıp mı edliyor?
ben mi yanlıs anlıyorum. hangi asamada stres yapmamak lazım bilmiyorum:)
ama su bes ayda ogrendim ki hicbir blirti belirti degil. yani ok gogsum hassas, yok ucu karardı, yok midem bulandı vs vs. zaten bunlar adet belirtisi. esas belirtiler de 5-6 . haftadan sonra baslıyor ki kimse 4. hafta midem ulanıyor demesin.
bedef sana katılıyorum. liste yapalım ama topic'in sartı olsun. kimse belirtilerini yazmasın.

canım zaten bizim burda yapmak istediğimiz şeyde o yani tüm ayı rahat geçirmek hiçbir şekilde konu yada durum ne olursa olsun kafaya takmayacağız.haiçbir ölçümde yapmayacağız.yok ısı ölçümü vs vs bilmiyorum yumurtlama takibi yapan varmı diye ben hiçbirşey yapmıyorum hatta ilişkiden sonra 1 saat iki saat yatardım oda fos.tutacak oldumu nasıl olursa olsun tutuyo artık 1 saat değil 10 dk yatsam yeteryada daha bilmiyorum belkide hiç yatmamyani kafamdan atmak olsun yeterke herşeyi yapmaya çalışıcam(ayy çok konuştum galiba):eek:

STRES ATMA LİSTESİ

zynp.ZEYNEP................18 nisan
Balsurat.........................22 nisan
kibela.............................25 nisan
Bedef.............................26 nisan
istiridyeyim_incimsin.........9 MAYIS

ekledim kıslar sizi

bedefcim ben stresten bayaaa bir uzaklastim cunku artik bebisimin olmayacagina inandirdim kendimi kucucuk bir umut var icimde arta kalan sadece bu da her ay bebegim varmi diye dusunmemi saglayamiyacak kadar kucuk o son umudumda tup bebek...insallah olur son kucucuk umudum bu.....

benide 7 mayisa ekle canim!!cunku bugun umutlanmamami saglayacak olay gerceklesti yine cooookkk uzgunum!!!!!!!!!

X